CORSA B GSI > Problémy spojené s jejím provozem

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

blaster>>> Ve všem co jsem psal...
Ventily, hydra, těsnění, gufera a s tím je spojený i ten výfuck. Možná ještě třecí kroužky na válcích. Prostě generálka - zase a bude to na 2 roky. Však to znáš... :(
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Suby... tjo to je pešek... a přitom pamatuju, když jsi to dělal.. jestli by se za ty prachy fakt nevyplatil už jinej motor, když se to furt sere...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Příspěvek od knedlik »

sakra rovnat ventily ve vrtacce to je frajerina srovnali se :?: :?: :poklona2:
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Suby... to je hrozny,ale už jsme na tom behem ty doby.. jeste kdyz to mela babi vymenil snad vsechno fakt.. taky to chcipalo z niceho nic... nikdo nevedel co s tim je... na konec si myslim ze to byla benzinova pumpa... ale porad s tim neco bylo no :( Ja jsem ted zvedavej jak dopadu,fakt!
Nejradsi bych si poridil 530D.. tak az budou penize :)snad bude lip...
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

knedlik: jo, srovnali, taky sem na to koukal... uz to funguje pres pul roku ta mototorka a v poho... tesni ty velnily pekne...
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Schánim hlavu . . nemáte někdo ?
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
JOSEPH HRIWA
Příspěvky: 131
Registrován: 27 čer 2009, 13:45
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JOSEPH HRIWA »

svicy sem zkousel a kabely tay a to paleni je taky nezavisle obcas na 3 i na volnobeh obcas na 4 na volnobeh to same za jizdy!!!! jediny co se na aute nemenilo je snad este palivovy filtr a takovyhle veci... napiste tipy cim to muze byt vysousim vse ;)
Uživatelský avatar
Keil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 265
Registrován: 04 lis 2009, 17:12
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Keil »

co rozdelovac?
Corsa C 1.2 twinport + CHIP
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

CORSA B GSI a problemy spojene s jejim provozem

Příspěvek od toxik-q »

Prosím o řešení problému spojených s provozováním tohoto konkrétního vozítka pro přehlednost pouze v tomto topicu :wink: Děkuji za pochopeni, Váš tým organizátorů a adminů..
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

--blaster-- píše:Schánim hlavu . . nemáte někdo ?
up :idea:
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

--blaster--: mame tu na foru takovej topic Prodám/Koupím-DÍLY kde se prodavaji a nabizi nahradni dily jak jeho nazev napovida :roll:
Uživatelský avatar
LLuKKi
Příspěvky: 254
Registrován: 14 lis 2007, 18:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LLuKKi »

Hoši,žádné auto nejzdí bez problémů ;-) já se o Corsu starám a zatím mě nikdy nesklamala...(její vinou) jen ted mě čeká výbrus a nové písty (předchozí majitel to zkurvil,když dělal kroužky...
E53 3.0i
E39 525d Touring ex
Opel Corsa B GSi 150kw,ex
MECHANICKÉ A KAROSÁŘSKÉ PRÁCE,DIAGNOSTIKA NA ŠUMPERSKU, ODTAH VOZIDEL,ND BMW!! 774665074
JOSEPH HRIWA
Příspěvky: 131
Registrován: 27 čer 2009, 13:45
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JOSEPH HRIWA »

hlawu mam i s ventilama jestli chces...
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Uz se mi jedna posila.... cekam kazdym dnem kdy mi prijde a snad zas pojedu.
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

JOSEPH HRIWA : vymen zapalovaci modul DIS a na 99% to bude OK (on se pri mereni muze zdat OK ale pokud bezi motor tak se muze prosekavat vysoke napeti na jine vystupy) Jo a pokud je chyba ve VN casti tak ti ji RJ neukaze jelikoz z modulu nema zpetnou vazbu..... (proto ti taky krapli ty parohy, hodilo to jiskru kdyz byl otevreny saci ventil a ejhle je po nich).... A ta RJ ti take odesla kvuli tomu zap. modulu.... Jestli se prosekava vysoke napeti tak to muze vlitnout az do RJ a ta si to opravdu nenecha libit a odejde vystup (proto tocila ale nehazela jiskru jelikoz jsi mel v riti vystup z RJ ktery dava impulzy pro zapalovaci modul DIS)... A byt tebou tak to moc nepokousim jinak si znicis i tu novou RJ... Vymen zapalovaci modul DIS a mas po starostech :twisted: ..... Jo a ta stara RJ by sla pri trose stesti jeste opravit (nevim jestli neni komplet zalita pak je to smula) (vetsinou tam odejde jen ochranna dioda).... Jo jinak me celkem poplavilo to rovnani ventilu :D .... No ve vrtacce si to nedovedu vubec predstavit (co to bylo za motor v te motorce??) no a na soustruhu?? (to prece zmensis prumer driku ventilu... sice pak bude treba tesnit ventil ale co potom "O" krouzek na driku ventilu?? Bal bych se ze tam pak potece kolem driku olej pod ventil... No a vubec na rovnani ventilu bych se asi urcite vykaslal a radsi nahradil novejma (predstav si jak rychle tam ty ventily litaj pri 7000 ot. :wink: )...... TO BLASTER:
na hydrech se vetsinou nema co posrat takze bych rekl ze budou OK... Ja bych to vubec nehrotil a a z fleku nahodil novej remen (investice cca. 600,-) a skusil to nadlabnout... No a pokud to pobezi tak bych kazdopadne hned poridil napinaci + vodici kladku + vodni pumpu (remen vetsinou praskne (nebo ztrati zuby) kvuli napinaci (vodici) kladce kde je KO lozisko ktere se prehriva a tim padem nadmerne ohriva remen ktery si to nenecha dlouho libit.... Vlastni skusenost) .... Take pokud je to lozisko KO tak je vetsinou slyset "cvrkani" od rozvodu... No ale jelikoz uz je to rozebrane tak je to jedno.... Jo a remen nikdy nepraskne jen tak a navic pokud byli rozvody delane nedavno a remen prasknul tak jsi urcite nemenil celou rozvodovou sadu (vodni pumpa, vodici kladka 2x a napinaci kladka) to vse bys mel dat nove kdyz delas rozvody... Predpokladam ze ti ty rozvody menili v servisu ze??
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Odpovědět