Stahovačky, centrál.

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
Peet2101
Příspěvky: 3
Registrován: 16 čer 2011, 19:29

Stahovačky, centrál.

Příspěvek od Peet2101 »

Zdravím, věděla by nějaká zasvědcená hlava jestli pasují stahovačky př. oken a centrál z Corsy B 5dv. do 3dv. ?
Centrál je, zdá se, napojený přímo do kliky a zamiká se s ním i kufr a víčko nádrže. Potřeboval bych asi i trošku poradit s vymontováním, polohou ovládacích jednotek, zapojením,...

Předem díky, Peet.
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahovačky, centrál.

Příspěvek od Tiger.s »

Centrál má v klice akorát spínač kterej mu dává info jestli je zamknuto nebo odemčeno. JInak vše je zapojeno do motůrků.Jednotka centrálu je v pravém A sloupku .Co vím tak by to mělo bejt zámněný ale jak by to bylo s přidáním dalších dvou motůrků to nemám tušení.
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Stahovačky, centrál.

Příspěvek od MAMBO »

Elektricke okna nepasujou 3 a 5dv.
Naposledy upravil(a) MAMBO dne 17 srp 2015, 09:37, celkem upraveno 1 x.
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Stahovačky, centrál.

Příspěvek od MAMBO »

Škoda že tu nikdo nemáte dodělané zadni elektrické okna v 5 dveřce Corse B, by mě zajímalo jak to dodělat. Druhovýroba se dělá dozadu, aspoň jsem to jednou viděl někde, ale nemá nikdo vyzkoušene. To by chtělo kombíka na ND najít někde. Automedik.cz má dozadu druhovýrobu el stahovačky, ale otazka jestli tomu věřit. Ještě se tam musí dokoupit nějaké plasty nebo co jsem tu četl na foru. Origo stojí cca 5500,- jedna.
Corsa B 1.0 5 dveř
Odpovědět