Pocukavani motoru a zvysene otacky pri volnobehu

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

duskov
Příspěvky: 365
Registrován: 17 říj 2010, 12:14
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pocukavani motoru a zvysene otacky pri volnobehu

Příspěvek od duskov »

No parada, super ze to mas opravene :-), tak spoustu bezproblemovych kilometru!!! (A nemas zac :-))
Opel Corsa C 1,7 DTi Sport, 2000
Obrázek
cultrarius
Příspěvky: 33
Registrován: 12 bře 2009, 17:51
Bydliště: Pardubice

Re: Pocukavani motoru a zvysene otacky pri volnobehu

Příspěvek od cultrarius »

A kdyby jsi byl nekdy v Pce, tak dej predem vedet, mas u me nejaky pivko nebo treba neco nealko :D
duskov píše:No parada, super ze to mas opravene :-), tak spoustu bezproblemovych kilometru!!! (A nemas zac :-))
:)
petr.radegast
Příspěvky: 1
Registrován: 23 zář 2012, 14:36

Re: Pocukavani motoru a zvysene otacky pri volnobehu

Příspěvek od petr.radegast »

Pánové i já děkuji za tohle vlákno a řešení v něm. Měl jsem totožné problémy jako cultrarius, dokonce mám stejně staré auto i typ motoru. Posloupnost problémů, jak ho tady popisuješ, byla úplně stejná. V Oplu v Ostravě mi řekli, že to bude AGR ventil, plus "nějaké čidlo", oprava cca za 10.000,-Kč. Měl jsem před STK a tak mi technik nabídnul, že to auto ode mně koupí pro manželku. Nabídnul mi 30.000,- Kč. Doma mi to vrtalo hlavou - proč by ho chtěl koupit kdyby nebylo v pořádku? Tak jsem našel tohle fórum a tohle vlákno. Vyblikal jsem si kód 0355, zašel za známým do servisu, ten objednal čidlo otáček klikové hřídele (za 350,- Kč vč DPH), za dvě minuty ho vyměnil a autíčko zase hrká jako zastara! A celé mně to stálo 500,- Kč i s výměnou. Ještě jednou díky moc! :-)
Uživatelský avatar
Flabr
Příspěvky: 9
Registrován: 09 pro 2010, 18:18
Bydliště: Praha 5

Re: Pocukavani motoru a zvysene otacky pri volnobehu

Příspěvek od Flabr »

Kam je zapojené čidlo otáček klikového hřídele u motoru x14xe.Kabel mizí někam nahoru k sání a furt se mi konec schovává :oops:
Opel Corsa kombi 1,4i 16V r.v. 1998 pohon N95/LPG
Odpovědět