nadměrné opotřebování uhlíků startéru

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
michal
Příspěvky: 10
Registrován: 27 kvě 2010, 20:14
Bydliště: Havířov

nadměrné opotřebování uhlíků startéru

Příspěvek od michal »

ahoj!potřeboval bych poradit:na mé corsičce B,r.v.1996 1.7D motor Isuzu se mi rychle opotřebujou uhlíky startéru,tím myslím tak 5 měsíců a jsou sjeté,a držák je plný sjetého grafitu,což se mi zdá nenormální.na kolektoru(komutátoru) startéru u předešlého bylo zvednuté jedno pole,ale byl to starline,takže žadná kvalita,ale teď jsem při minulé výměně uhlíků koupil rotor Bosch,a zase je tam kousek kolektoru vypáleného ale ne jako předtím,startér je značky Hitachi,kdo může poradit?má být zadní víko startéru odizolováno od držáku uhlíků na tomto strtéru?kde je relé startéru?nemůžu ho najít,v manuálu je ale uvedeno,v elektroinstalaci..díky za každou odpověď :( :( :( :( :( :(
Uživatelský avatar
spisyman
Příspěvky: 15
Registrován: 13 led 2012, 23:06

Re: nadměrné opotřebování uhlíků startéru

Příspěvek od spisyman »

michal píše:ahoj!potřeboval bych poradit:na mé corsičce B,r.v.1996 1.7D motor Isuzu se mi rychle opotřebujou uhlíky startéru,tím myslím tak 5 měsíců a jsou sjeté,a držák je plný sjetého grafitu,což se mi zdá nenormální.na kolektoru(komutátoru) startéru u předešlého bylo zvednuté jedno pole,ale byl to starline,takže žadná kvalita,ale teď jsem při minulé výměně uhlíků koupil rotor Bosch,a zase je tam kousek kolektoru vypáleného ale ne jako předtím,startér je značky Hitachi,kdo může poradit?má být zadní víko startéru odizolováno od držáku uhlíků na tomto strtéru?kde je relé startéru?nemůžu ho najít,v manuálu je ale uvedeno,v elektroinstalaci..díky za každou odpověď :( :( :( :( :( :(
Ahoj! potrebuji tvou pomoc. Mam stejnej alternator a jeden diod je v pr-li. Prosim te, ne mas nahodou nahradni diodovy mustek (blok) nebo muzes mi poradit kde koupit novej? Nebo aspon vyrobni cislo toho to diodoveho bloku. Predem dekuji!!!
Odpovědět