Prodej auta na náhradní díly

O všem a všech Corsách.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
corsa789
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2015, 12:07

Prodej auta na náhradní díly

Příspěvek od corsa789 »

Ahoj, mám starou Opel Corsu A rok 1993, ještě jezdí, ale je zbytečné už do ní vrážet jakékoli peníze. Spíš se teď dívám po novějším modelu. Máte někdo zkušenosti s prodejem tak starého, ale zachovalého auta autovrakovišti? Vím, že některé autovrakoviště vykupují auta na náhradní díly Opel. Původně jsem ho chtěl prodat do nějakého bazaru, ale dřív se chci poptat a zjistit co je pro mě výhodnější. V bazaru mí za něj moc nenabídli...dá se říct, že skoro nic.
Naposledy upravil(a) corsa789 dne 19 úno 2015, 13:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej auta na náhradní díly

Příspěvek od Vašátor »

Mé zkušenosti jsou takové, že pokud auto přijede na vrakoviště po vlastní ose, dají na ruku cca 3000kč (podle modelu a podle vrakoviště) + doklad o ekologické likvidaci. Bez dokladu o ekologické likvidaci auto neodhlásíš z registru vozidel, tak pozor na to.
Corsa B 1.0 12V r.v.98 ..... Corsa B 1.0 12V 100edition ..... VAZ 2101 r.v.78 ..... VAZ 2103 r.v.73 ..... Triumph GT6 mkIII r.v.73 ..... Tři sestry <III> Lada gang
http://www.classic-oldtimer.cz
corsa789
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2015, 12:07

Re: Prodej auta na náhradní díly

Příspěvek od corsa789 »

Díky za radu...3000 na ruku :-D to se moc neodkutálí od toho, co mi nabídli v bazaru...
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej auta na náhradní díly

Příspěvek od Vašátor »

Pokud bazar auto vykoupí, tak proč ne. Pokud ho bude ovšem chtít pouze do komise, či nechat přihlášené na tebe, už bych si dával pozor. Znamená to pro tebe totiž stále platit povinné ručení, atd.
Corsa B 1.0 12V r.v.98 ..... Corsa B 1.0 12V 100edition ..... VAZ 2101 r.v.78 ..... VAZ 2103 r.v.73 ..... Triumph GT6 mkIII r.v.73 ..... Tři sestry <III> Lada gang
http://www.classic-oldtimer.cz
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Prodej auta na náhradní díly

Příspěvek od Co-RS-ák »

jestli je pěkná, tak bych jí dal na bazoš nebo u sem, občas se najdou kluci co do toho narvou c20xe:) s tímhle bych to napsal na bazoš, určitě se někdo ozve ;)
Dondy
Příspěvky: 1
Registrován: 19 bře 2019, 22:40

Re: Prodej auta na náhradní díly

Příspěvek od Dondy »

Do bazaru to asi čoveče nemá moc smysl dávat jeslti to opravdu už je takové nepojízdné. Tam ti za to nedají skoro nic. Někteří automechanici,většinou menší živnostníci rádi vykupují. Potom jsou tu i firmy jako tato, která ti vykoupí celé auto a dá peníze hned na ruku. Výhoda je, že za tebe vyřeší i přepis a všechny smlouvy potřebné. Doporučuji je protože mám právě s něma teď nedávné osobní zkušenosti. Doporučil jsem i kamošovi a taky byl spokojený.
Odpovědět