Corsa "B"> výměna motoru a jeho demontaz

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Corsa "B"> výměna motoru a jeho demontaz

Příspěvek od Hgi »

přehodit kabelovej svazek od motoru k jednotce je tak hodinka práce s prstem v nose... Rozhodně rychlejší, než přemýšlet co je jak zapojený a hledát drát po drátu.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Uživatelský avatar
m4rk0
Příspěvky: 72
Registrován: 09 led 2013, 14:59

Re: Corsa "B"> výměna motoru a jeho demontaz

Příspěvek od m4rk0 »

ja nemam x12sz ale x12xe a asi sme sa nepochopili ja mam problem ten ze k riadiacej jednotke ide motorova elektrika a vnutorna elektrika a ak tam dam rj x14xe tak mi nesedi steker vnutornej elektriky teda vobec neviem ani ci niaky steker na x12xe je proste potrebujem niakym stylom zapojit na x14xe rj vnutornu povodnu elektriku s mojho auta a netusim ako
Opel Corsa B 1.2 16v Cukriček
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Corsa "B"> výměna motoru a jeho demontaz

Příspěvek od Hgi »

jo takhle... už chápu... tak to je potřeba si vzít schéma a drát po drátu (je jich tam 8 nebo 9 v tom jednom konektoru) se podívat co je potřeba jak propojit. Jiná možnost není... schéma zapojení najdeš tady na fóru.

Pak můžeš překopat celou elektriku vevnitř, jak si psal ale to je teda pakárna. Těch kabelů a jiných kokotin co v té palubní desce je. To by mi mohlo.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Corsa "B"> výměna motoru a jeho demontaz

Příspěvek od Gooder »

Asi jiná možnost, než co píše Hgi není. Já tohle taky řešil, nakonec jsem to dal do elektrikáří :D
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Odpovědět