dira ve vyfuku na dovolene

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

dira ve vyfuku na dovolene

Příspěvek od Gringo_Joe »

po roce opet na dovolene s corosou, jedeme takhle ve ctyrech po D1, zastavime na odpocivadle, trochu se protahnem a kdyz znova nastartuju, tak zvuk jakobych namontoval tuningovy vyfuk.. nicmene jedem dal, spotreba stale stejna, jen to zni jak motorka, hlavne pri zaberu..
v cili na to koukam a nad zadni osou, kde uz zacina koncova cast je dira.. neni moc velka, spis vypada jako praskly svar, ale je tam..
co s tim? nerad bych, aby mi nekde po ceste upadl;-)
nahodil bych i foto, ale nevim, jestli budu uspesny..
Corsa B 1.0 12V 1998
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

hlavně se podívej jestli ti to nefouká na nádrž nebo jiný důležitý vvěci.... JInak z toho popisu těžko říct jak máš ten svár vyhnilej a jestli to upadne nebo ne
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

cus to je mi lito, ale stane se mi to taky udelalo jeste s origo vyfukem komplet jak sem jel do vidne, vozim s sebou kousek tenkeho plechu abys ho ohnul a vytvaroval kolem trubky a dve kovove objimky, fuknul sem plech pres diru zrezlou a dotahl poradne, vydrzi to aspon tak nevim v jakem presne to mas miste jestli to neni zrvna nekde v ohybu. Zkus neco vymyslet podobneho jestli nemas nic usebe.
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gringo_Joe »

takze jsem ujel este par kilo a vyfuk uz jen visi, nad zadni osou je to rozpojene.. asi s tim budu muset neco urobit, takhle se zpatky nedostanu.. Mozna blby dotaz, ale bez te zaverecne casti to bude i vice zrat, nebo ne?
Corsa B 1.0 12V 1998
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

o něco malilinko ale hl. at to nefouká na nádrž to by bylo špatný :? Případně at ti to někde zavaří ne?
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

Me skoro regulerne upad koncak, drzel jenom na silentblokach, soup jsem ho do kufru a jel dal :D ani to nebylo nijak hlucny, spotreba teoreticky by mela bejt vyssi, ale spotrebu pri jednolitru opravdu neresim. Svaril mi to ve vesnici za 250 Kc, zajed proste nekam do vesnice, snad v kazdy je nejaka maloopravna atp.
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gringo_Joe »

foto
na nadrz to nejde, spis na rezervu, zitra jak nebude svatek se tu v jednom servise zeptam, pac ten upadnuty konec je slusne rezavy, tak nevim, ci to pujde tak snadno s tim varenim..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B 1.0 12V 1998
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

Ja bych zajel do toho srvisu nebo nekde nebo klidne az jak prijedes dom. mi se predtim taky urval nad napravou a jezdil sem bez koncaku mesic asi, nerve to moc, take prditko, neresil bych to a spotreba ze by semi nejak zvedla sem ani nepostrehl
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

to je fakt ja sundal taky koncovej tlumic..mel jsem tam akorat stredak a pak nic...ale ze by to nejak rvalo to fakt ne..bylo to tissi nez s tim koncakem :D
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gringo_Joe »

tak jsem se vratil ze servisu, pripraven dat sikovnemu svareci tak petikilo.. borec kouknul pod auto, prolistoval katalog a rekl, ze za 2200, z toho 1600 novy koncak, stary je pry moc shnily.. tak asi pojedu zpet s prditkem;-)
Corsa B 1.0 12V 1998
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gringo_Joe »

tak uz jsem doma, vyfuk se mnou dojel privazany spagatem k ose.. stejne se trochu odrel zespoda, takze i kdyby na tom konci nebyl rezavy jako liska, stejne je na vymenu.. Uz jsem checkoval ceny - no letosek je proste ve znameni investic:-)

Mel bych dotaz - jak sundat ten koncak z tech gumovych silentbloku? Vypada to tam na nejaky patent - je na to nejaky trik, nebo urvat silou?
Corsa B 1.0 12V 1998
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

ja mam kaj chodim do servisa stredak za 1300,- a zadek jak sem se ptal predtim jen tak tak taky kolem tech 1300,- mozna levneji je to cca. Jde to normlane sundat z tech gum, nakonci akorat smerem od auta jak drzi guma na tech tyckach co sou na origo vyfuku koncaku tak sou ohnute na konci aby ta guma nesjela dolu tak jen kombinackama narovnat a svliknes to z gumy
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

origo tam jsou pojistky .. normálně je sundáš .. Stáhneš je
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
milosh
Administrátoři
Příspěvky: 68
Registrován: 25 lis 2014, 19:42

Re: dira ve vyfuku na dovolene

Příspěvek od milosh »

Dira ve vyfuku se i na dovolene da vyresit takto.

https://www.opel-astra-h.cz/jak-opravit ... fler-weld/
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět