Upadlá hadička k vodní pumpě

Témata týkající se podvozku, brzd, řízení a chlazení. Tato sekce zahrnuje i úpravy těchto částí vozidel.
Odpovědět
Karola
Příspěvky: 46
Registrován: 21 zář 2008, 10:02
Bydliště: Praha-východ

Upadlá hadička k vodní pumpě

Příspěvek od Karola »

Zdarec, upadla mi hadička co jde od škrtící klapky k vodní pumpě. Plastová spojka co je našroubovaná do pumpy. Půjde to vyšroubovat pomocí vrtáku na stržené šrouby? Prodává se pak propojka samostatně? Nikde sem nic nenašel?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bylo: Corsa C 1.0 2005-easytronic
Je: Honda Jazz 1.2
Karola
Příspěvky: 46
Registrován: 21 zář 2008, 10:02
Bydliště: Praha-východ

Re: Upadlá hadička k vodní pumpě

Příspěvek od Karola »

Takže, pomohl mi kolega z práce, taky řešil téma vodní pumpa opel corsa a navedl mě na směr jak to pořešit.
s-l300.jpg
Ten plastovej bazmek byla něco jako výrobní vada. Další produkce byla z kovu pod kódem 55564351 viz obrázek. Teď už zbývá jen vydolovat z pumpy zbytek závitu a počkat na nový díl.

Cestování do worku vlakem po 15-ti letech je docela zajímavé zpestření... hovno

Edit: ...tak díl dorazil, zbytek plastu jsem vydoloval a vyčistil závitníkem. Původní podložka/těsnění jsem zachoval(vypadalo zdravě, bez poškození), je bílé, asi plastové. Otázka zní, zda nepoužít nějaké těsnící lepidlo na kovy?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bylo: Corsa C 1.0 2005-easytronic
Je: Honda Jazz 1.2
Karola
Příspěvky: 46
Registrován: 21 zář 2008, 10:02
Bydliště: Praha-východ

Re: Upadlá hadička k vodní pumpě

Příspěvek od Karola »

Tak jsem "nainstaloval". Zatím to vypadá v cajku. Podle tohoto

Kód: Vybrat vše

http://workshop-manuals.com/vauxhall/corsa-c/j__engine_and_engine_aggregates/technical_service_bulletins/leaks/engine_z10/12/14/xe/p_water_pump_connector_broken/
se těsnící pastata/lepidlo nedává. Tak snad jsem to nezprasil... muhehe
Bylo: Corsa C 1.0 2005-easytronic
Je: Honda Jazz 1.2
Odpovědět