Posilovač řízení>elektrika,hydraulika

Témata týkající se podvozku, brzd, řízení a chlazení. Tato sekce zahrnuje i úpravy těchto částí vozidel.
Odpovědět
sabbath
Příspěvky: 38
Registrován: 10 úno 2008, 20:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od sabbath »

No právě.Mi to jde nějak těžko,na to,že je to malé auto.Zatím dík za rady :D
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Mělo by to bejt slyšet,když stojíš na místě a máš natočenej motor, to servo by mělo bzučet, to by věděly kluci to maj Eps nebo jak je ta zkratka Jinak mě ještě napadlo že je to elektrický tak by tam měla bejt někde pojistka. :wink:
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

No prave kdyz mas EPS, tak ti to nebzuci jako u hydraulickyho serva corsa B 1.0 12V a 1.2 16V maji EPS ale jen za priplatek byl a docela rana to byla, je to vlasnte ridici jednotka ktera reguluje kolik sily vynlozis a pri jake rychlosti , tedy ma promenny ucinek dle rychlosti auta, zalezi jaky mas motor a tak, ale myslim si ze bys to mel mit taky kdyz uz ne elektricky posilovac tak apson hydraulicky, rekni motorizaci jakou mas a juknu na to, jinak do ČR se davaji takove socky edice ze je i docela mozne ze tam neni, ale preci jen je to uz Cecko 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Posilovač řízení corsa B 1.0

Příspěvek od Palko »

Mám takovéj problém.Začlo mi jít nějak z tuha řízení neý předtím.
Si myslím že asi nějak posilovač.Co se tam leje nebo jak to mám udělat tak aby to šlo lehce??
dík za radu
Tady máš 7stran jenom o servu. Havli
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Pokud mas hydraulicke servo tak se tam leje tkaov ruzovy olej, jinak chce to zkontrolovat servo a servopupmu
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palko »

Ok.a kam se to leje.je tam nějaká nádobka na to určená???zkusím to
sabbath
Příspěvky: 38
Registrován: 10 úno 2008, 20:53
Bydliště: Ostrava

řízení s posilovačem

Příspěvek od sabbath »

Ahoj,včera jsem už nereagoval,šel sem na odpolední.Hydraulické servo nemám a je to Corsa C, 2002,motor Z10XE,prodáno nové v CR,já sem to koupil před měsícem.prodávající prvně říkal,že to servo má,potom nemá,tak nevím.Ted má auto dcera,potom zjistím,jestli to bzučí-jak mi radíte.ahoj :D
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

Osobně bych poradil, když s tím máš takové problémy, zajít do Oplu...necháš tam sice pár stováků, ale oni na to juknou a hned ti řeknou jestli to servo má či nemá, popřípade jak je na tom, kolik by stála oprava atd..... :wink:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

no a jináč máš tady o tom 7 stránek, tak si to pročtia třebas na něco dojdeš.....a ešče jedna rada nad zlato, dal jsi to hned po koupi zkontrolovat svýmu mechanikovi/servisu? ...Jestli ne, tož myslím, bys to měl aj udělat....ale nechci nějak kybicovat :wink:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
sabbath
Příspěvky: 38
Registrován: 10 úno 2008, 20:53
Bydliště: Ostrava

řízení s posilovačem

Příspěvek od sabbath »

Zatím sem v Oplu nebyl--oleje i filtry sem vyměnil sám.Tomu servu sem nevěnoval pozornost--když mi prodávající řekl,že to servo nemá,tak nemá,aspoň se mi nepokazí.A najednou se dočtu,že všechny Corsy C MAJI posilovač seriově!!!!Tak teď si do Opla zajdu :D čau du do rachoty
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

No EPS ti bzucet nebude :lol: :lol: tam nema co bzucet to je elektronicke servo ne hydraulicke tam ti nebude knucet servopumpa ani jine mechanicke prvky 8) Jinak nevim jak u corsy C (budu se muset podivat) ale u Beckovych cors ti sviti kontrolky EPS pri nastartovani pak shasne
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
sabbath
Příspěvky: 38
Registrován: 10 úno 2008, 20:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od sabbath »

Ahoj,tak sem byl v Oplu a byl sem ubezpečen,že moje Corsa C 2002 servo
nemá.Je to nějaká social version--ale mi to nevadí--mám posilovač v horních končetinách :D :D :D
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Hele co tam nejni to se nevysere :lol: Ale zase to servo by tam bejt mohlo,přece jenom je to pohodlnější :wink:
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Havli>> já rozdíl v tom jestli tam je nebonení nevidim, každopádně že ho mám mi nevadí :lol:
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

To jsem si mohl myslet ze do ČR se davaji jen socky edice a za hrozny peniz jeste k tomu :wink: Ale jak rika Havli, o starost min co se muze vysrat :lol:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Odpovědět