Posilovač řízení>elektrika,hydraulika

Témata týkající se podvozku, brzd, řízení a chlazení. Tato sekce zahrnuje i úpravy těchto částí vozidel.
Odpovědět
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

To je právě k nasrání, že když už máš možnost koupit nový auto,tak si musíš doplatit kdejakou pí****nu . Viz Jackova Corsa bez kastlíku a TID. By mě zajímalo kolik první majitel ušetřil :wink:
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

On nema TID ani kastlik?no ty cehcy jsou hrozny, ale dle zkusenosti a inofrmace takhle oholeny verze jako ma opel nebo škodovak enbo vw ,tak by si v nemecku nedovolili prodavat za takovy prachy by jim to nikdo nekoupil soused ted koupil novy sorento v nemecku a vyslo ho skoro o 200tis levnejsi a to kupoval uplne novy tam a tak je to se vsim 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Mr Mart
Příspěvky: 84
Registrován: 20 led 2008, 17:36
Bydliště: South Bohemia

Příspěvek od Mr Mart »

No, já v céčku taky nemám TID, mám plastový nárazníky, takže celkem taky auto-žebrák, ale na druhou stranu mám aspoň 2 bagy (teda pokud ten nápis před spolujezdcem nekecá). A to auto je z Rakouska, kde jsou podobný šetřílci, jako tady. Takže v tom nejsme sami.
Opel Corsa C 1.2/55 "Scout" :joystick:
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

To je pravda Rakousko se taky moc nepreda, tak dva pytle je dobre mit, ty mam taky, ale v octavce jen jeden a to uz je model po faceliftu a stejne ma jen jeden pytel no hruza :wink: že ty skodovce neni hanba a nove fabie to same jako to co tam neni v zakladu je hroza vim ze kazdymu omleou med kolem huby jak to ma 4 airbagy a abs (to je dneksa povinnost si myslim ze kdyby nebyla tak to tam nedali) ale to je vsechno kastlik tam neni madla nad dverma a takovy zakladni veci nad kteryma nepremyslite protze to berete autoamticky, no si pamatuju nabrigadu u fordu a tam byl a snad jeste je za pripaltek do focusu popelnik a zapalovac :lol: no ptoste dneska novy auta to je tragedie v ČR
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Jestli chce někdo digi klimu, vyhřejvaný sedáky a interier v kůži tak at si to zaplatí, ale kastlik ,centrál nebo dokonce popelník to je strašný. Beru radio,páč každej preferuje něco jinýho a dávat 12 litrů za nějaký origo opel je taky blbost.
tony
Příspěvky: 66
Registrován: 04 zář 2007, 19:49
Bydliště: chodov

Posilovač řízení

Příspěvek od tony »

už delší dobu mně zlobí posilovač řízení. někdy nastartuju a po par km vypne a někdy nastartuju a nejde hned.možná problém v elektrice? ale kam se kouknout dřív?. děkuji za rady tony
jerry37
Příspěvky: 3
Registrován: 17 srp 2008, 17:13
Bydliště: Brno

Poradí někdo??1.5TD ...ŘÍZENÍ

Příspěvek od jerry37 »

Čauky..poradí mi někdo?
Mám B Corsu 1.5td a nějak mi začalo blbnout řízení(mám servo),r.v.99
Při normální jízdě není nic poznat,ale zejména při parkování se mi řízení dost seká,že mám co dělat,abych otočil volantem
V servisu sem zatím nebyl,není čas.V servu je oleje dost
Poradí někdo?dikec
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

pokud je to se zvukovým doprovodem, tak volný řemen na servočerpadle..pokud je oleje dost..s jinou závadou jsem se zatim u hydraulickýho posilovače nesetkal.---napnout řemen, s citem ,ne aby se za čas ohla hřídelka servočerpadla a vymlátilo ložisko jak to mnozí umí.. :wink:
25DT
jerry37
Příspěvky: 3
Registrován: 17 srp 2008, 17:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od jerry37 »

pepex píše:pokud je to se zvukovým doprovodem, tak volný řemen na servočerpadle..pokud je oleje dost..s jinou závadou jsem se zatim u hydraulickýho posilovače nesetkal.---napnout řemen, s citem ,ne aby se za čas ohla hřídelka servočerpadla a vymlátilo ložisko jak to mnozí umí.. :wink:
Díky za radu,ale ono to právě je bez zvukového doprovodu!!
Nemůže být něco s hřebenem řízení?
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

mno může ale je to dost nepravděpodobné..Vznikají spíše vůle, než aby se to přidíralo..pokud bylo stále dost oleje tak je problém jinde.

buď vynechává čerpadlo v důsledku prokluzu řemene, nebo je málo oleje.jk říkášnic z toho se neděje tak bohužel mě nic nenapadá..zatím


a neboo, je už opotřebovaný čerpadlo..tzn aspoň 300.000 km nebo nebylo pořád dost oleje.
25DT
langdon2
Příspěvky: 88
Registrován: 20 bře 2009, 14:19
Bydliště: Nitra SK

Příspěvek od langdon2 »

Mne na Corse, ktora ma EPS, to servo nefunguje vobec....Ci tocim doprava alebo dolava tak ide to tazko.Som doteraz nevedel ze tam aj servo mam. :?
Kde moze byt problem?
Opel Astra G X14XE. r.v. 99
Opel Corsa B X12XE. r.v. 99
Opel Corsa B X10XE. r.v. 99 ex JUSova
tony
Příspěvky: 66
Registrován: 04 zář 2007, 19:49
Bydliště: chodov

posilovač

Příspěvek od tony »

ahoj a mas tam hydraullicke nebo elektricke?? ja mam elektricke. a kdyz nejde tak mi sviti kontrolka ..EPS..
langdon2
Příspěvky: 88
Registrován: 20 bře 2009, 14:19
Bydliště: Nitra SK

Příspěvek od langdon2 »

Elektricke EPS...pri otoceni kluca zasvieti a po chvile zhasne....ale servo nefunguje.
Opel Astra G X14XE. r.v. 99
Opel Corsa B X12XE. r.v. 99
Opel Corsa B X10XE. r.v. 99 ex JUSova
tony
Příspěvky: 66
Registrován: 04 zář 2007, 19:49
Bydliště: chodov

Příspěvek od tony »

no tak to mas stejne jako ja. bohuzel nevim kde je chyba. mne to nekdy jde a nekdy ne. nevim jestli hledat chybu na tyci volantu rizeni a nebo nekde jinde. ovlivnuji to taky otacky motoru, teda rychlost vozidla. tajze kdyz jedes rychleji, tak dostava servo mene proudu , zakze by mohlo neco snimat otacky nebo tak neco. treba tachometr ti snima otacky na prednim kole, tak neco i snad tam. jeste sem se k tomu nedostal. snazil jsem se zde poptat, ale bezvysledne.
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

S tím servem je to laborace,jedinej kdo by mohl pomoc je Paluš,měl to rozebraný do šroubku a nakonec i docílil toho ,že mu to běhá :wink:
Já mám servo hydraulický
Odpovědět