Corsa C Datum displeje a nastavení centralu

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Nedos
Příspěvky: 11
Registrován: 01 srp 2014, 11:50

Corsa C Datum displeje a nastavení centralu

Příspěvek od Nedos »

Zdravím.
Mám 2 dotazy. Používám svoje radio a na displeji nad středovým panelem se mi zobrazuje pouze čas, když chci zobrazit datum, musím pokaždý zmáčknout tlačítko. Je možný nějak displej nastavit tak aby zobrazoval datum pořád?
A druhej muj dotaz souvisí s centralem. Mám centrál počítam že originální, dálkovej. Při prvním zmáčknutí tlačítka odemčení se mi otevřou dveře pouze u řidiče, při druhém odemčení se odemkne i zbytek auta. Jelikož ale lezu do kufru asi tak 20x denně, nebaví mě pořád odemykat 2x. Takže druhej dotaz je, jeslti je možný centrálni odemykání nastavit aby se rovnou odemklo celý auto a nemusel jsem tlačítko mačkat 2x.
Dík za rady.
Opel Corsa C, 1.0 12V
Marek Sládek
Příspěvky: 185
Registrován: 19 kvě 2011, 19:48

Re: Corsa C Datum displeje a nastavení centralu

Příspěvek od Marek Sládek »

Ahoj.
Centrál určitě nastavit jde, půjde to i OpComem, jen potřebuješ CarPas.
Mára
Corsa C, 1,4/16V/66Kw (Z14XE)/Sport, LPG + FlashLube, sání Green, střešní okno, folie, Defend, leptané VIN, zaslepený EGR, Tempomat, výhřívané sedačky, okna+ zrcátka v ele., Op-Com + LPG Elpigaz diagn., 6,8l LPG / 100Km a jedna usmrcená laň.
Nedos
Příspěvky: 11
Registrován: 01 srp 2014, 11:50

Re: Corsa C Datum displeje a nastavení centralu

Příspěvek od Nedos »

Carpas je kartička s kodem ke klíči? Jestli jo, tak ten nemám. I když je to divný protože mám komplet doklady, servisní zprávy i manuály.
Opel Corsa C, 1.0 12V
Marek Sládek
Příspěvky: 185
Registrován: 19 kvě 2011, 19:48

Re: Corsa C Datum displeje a nastavení centralu

Příspěvek od Marek Sládek »

Ahoj.
Ano je to papírová kartička, velikosti tak kreditní karty. Dala by se za poplatek, ne malý sehnat v Oplu.
Mára.

Ps: Na Netu jsou někde i postupy, jak kód vyčíst přes diagnostiku, zkus pohledat.
Corsa C, 1,4/16V/66Kw (Z14XE)/Sport, LPG + FlashLube, sání Green, střešní okno, folie, Defend, leptané VIN, zaslepený EGR, Tempomat, výhřívané sedačky, okna+ zrcátka v ele., Op-Com + LPG Elpigaz diagn., 6,8l LPG / 100Km a jedna usmrcená laň.
Odpovědět