Komfortní jednotka Corsa C

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
kapr-stika
Příspěvky: 2
Registrován: 04 čer 2014, 21:05

Komfortní jednotka Corsa C

Příspěvek od kapr-stika »

Mám dotaz když vyměním jednotku co je v pojistkové skříňce pod oknem, je spojená tato jednotka s imobilizérem?. Nebo stačí jen prohodit jednotku.

Ptám se protože mi přestalo fungovat servo. Elektrikář mi říkal, že by pomohlo vyměnit jednotku.


Díky za info..
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: Komfortní jednotka Corsa C

Příspěvek od jamal.jefries »

jestli je tam jednotka pro to servo tak ta s imobilizerem spojená není s immem je spojená jenom jednotka motoru :-) :-) :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Marek Sládek
Příspěvky: 185
Registrován: 19 kvě 2011, 19:48

Re: Komfortní jednotka Corsa C

Příspěvek od Marek Sládek »

Zdar.
Mám za to, ze ten BCM co chceš měnit servo až tak neřídí.
Vyměnit ho není zcela jednoduché, je potřeba tam dát čistý, vyčtený a pak vše znovu načíst a nastavit.těch modulů je spoustu variant, bez centrálu, s centrálem (minimálně další dva poddruhy), s alarmem, dál ješte pro pravo a levostrané řizení. Jak otevřeš ten dekl, tak rouvnou nové těsnení, nebo rovnou celé nové víko, jinak Ti poteče do auta na nohy a koberec.
Mára
Corsa C, 1,4/16V/66Kw (Z14XE)/Sport, LPG + FlashLube, sání Green, střešní okno, folie, Defend, leptané VIN, zaslepený EGR, Tempomat, výhřívané sedačky, okna+ zrcátka v ele., Op-Com + LPG Elpigaz diagn., 6,8l LPG / 100Km a jedna usmrcená laň.
kapr-stika
Příspěvky: 2
Registrován: 04 čer 2014, 21:05

Re: Komfortní jednotka Corsa C

Příspěvek od kapr-stika »

Jo začalo to tím že mi tam nateklo :-( tak jsem to přetěsnil a servo chvilkama vynechávalo a teď už nejde vůbec.

Jinak díky.
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Re: Komfortní jednotka Corsa C

Příspěvek od NoX »

RJ serva je na tyci rizeni, ne nikde jinde. kdyz sem do mamcine corsy domontovaval servo, tak se tam nic neaktivovalo a nepridavalo do BCM modulu ( to pod oknem). pokud ti vynechava servo, zkus ho vymenit za jine, celou tyc rizeni, je to prace asi na hodinku, dostat to ven, nic hrozneho. pokud ani nova nepojede, je spis chyba nekde v kabelech.
Odpovědět