Imobilizer>Fce,připojení ,odpojení atd.

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Uživatelský avatar
beck
Příspěvky: 87
Registrován: 02 zář 2008, 09:43
Bydliště: Hrochov/Prostějov/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od beck »

právě ale už mě nic jinyho nenapadá,myslel sem že právě třeba imobilizer je nějakym zpusobem propojenej s čerpadlem......mam to tak ze sem natahl komplet novou eletriku do celyho auta i s klickem a ridici tyci se spinackou....hodil sem tam motor s motorovou elektriku s ridici jednotkou a pote sem obě elektriky pripojil do sebe......dalsi faze byla ta ze po pripojeni baterky fungoval starter a normalne tocil,ale neslo cerpadlo....kdyz sem ted pripojil cerpadlo na zvlastni baterku tak vzdicky auto nastartovalo a po cca 2 sekundach chciplo,tak me nenapadla jian vec nez immo :? jako jedina vec v cem se moc nevyznam je elektrika v aute :? akorat palubku tam zatim nemam,tak nevim jestli neco blika...jiank motor je 1.6 16v a predtim mi v tigre fungoval bez problemu i bez pristrojovky
Obrázek
Tigra 2.0T,A3 1.8T,Skoda 130RS,DKW F7,LR Freelander TD4
Kompletní úpravy vozu-exterier/interier/audio/motor/lak/rámovaní/motorsport
Uživatelský avatar
beck
Příspěvky: 87
Registrován: 02 zář 2008, 09:43
Bydliště: Hrochov/Prostějov/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od beck »

tak problem vyresenej,diky az rady,byl to imobilizer
slouceno by toxik-q
Obrázek
Tigra 2.0T,A3 1.8T,Skoda 130RS,DKW F7,LR Freelander TD4
Kompletní úpravy vozu-exterier/interier/audio/motor/lak/rámovaní/motorsport
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

a co s nim teda bylo? :wink:
Uživatelský avatar
Matezzz
Příspěvky: 74
Registrován: 16 úno 2009, 16:32
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matezzz »

Imobilizér....na ten sem se chtěl zeptat. Uvažuju že ho vykopu. Jaká je možnost ho vykopat a kolik by to zhruba v autoservisu stálo? Protože sám do toho nemám odvahu hrabat. A myslím si že mi tam dělá bordel, protože když sem měl vybitou baterku a pokoušel se nastartovat tak mi cosik nepěkně bzučelo pod sáním vzduchu. Ono to údajně nebylo poprvé. Někdy prý nemohla nastartovat a údajně při vyšších otáčkách netáhne. Já bych tomu moc nevěřil a problém s nastartováním hodil na baterku ale to hnusné bzučení sem zažil na vlastní kůži. A ze všech těchto problému (ať už skutečných či imaginárních) obviňuju imobilizér. Může to být ono?
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

matezzz: nejsem si uplne jiste zdali by tohle vsechno mohl mit za nasledek imobilizer :wink: myslim ze by si mel problem hledat 100% jinde :wink:
Uživatelský avatar
Matezzz
Příspěvky: 74
Registrován: 16 úno 2009, 16:32
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matezzz »

Ok. Díky. Takže jak to dám do servisu tak spravit asi špatný kontakt. Zbytek bud řesit až bude problém
stepiy88
Příspěvky: 1
Registrován: 29 kvě 2009, 16:24
Bydliště: Loket

Příspěvek od stepiy88 »

Čus lidičky nemáte někdo elektro plány od toho imobilizéru??? :lol:
Opel Corsa B 1,2 ECOTEC 33kW
dtswiss
Příspěvky: 1
Registrován: 27 čer 2010, 19:28
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od dtswiss »

Halo, viete mi pls popisat kde sa nachadza rele pre imobilizer v Corsa B? Podla schemy z chytrej knizke je to rele K3 a cez toto rele sa spina immobilizer a starter. Dakujem.
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Imobilizer>Fce,připojení ,odpojení atd.

Příspěvek od Gooder »

Vše v autě je, ale nesepne mi čerpadlo :( Jen teda zbyl mi jeden konetkor, který vede do interiéru a nevíme, kam patří. A jednotka má 9 pinů, ale původní kabely do jednotky jich mají jen 8 :?:

Vypadá to, že to čerpadlo nesepne kvůli imobilizéru. Nevíte někdo, jak se toho imo zbavit? Nebo jediná možnost je pouze vymazání z jednotky? Ještě mě napadlo použít jednotku C16SE z Áčkové Corsy, nevíte, jestli mělo Áčko imobilizér?
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Imobilizer>Fce,připojení ,odpojení atd.

Příspěvek od Co-RS-ák »

já bych řekl, že áčkové ho ještě neměly, protože některé béčkové snad taky ze začátku ne ;)
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Imobilizer>Fce,připojení ,odpojení atd.

Příspěvek od Gooder »

Tak jednotka z Áčka padá, to měla jinou jednotku :( Na Allegru se jich válí mraky, ale nikdo neví, jestli to má imo. K jedné jednotce tam je i imo včetně kabeláže(za cca 1200Kč), ale to je zase rozkopat celý interiér :roll:

Nejradši bych ho teda nějak vymazal z jednotky.
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Imobilizer>Fce,připojení ,odpojení atd.

Příspěvek od Co-RS-ák »

tady u nás se o to týpci pokoušeli, ale bez úspěchu, s tímže neví proč to nejde...zjistil sem že to nešlo, protože tam žádnej nebyl :D
Uživatelský avatar
monroo
Příspěvky: 47
Registrován: 09 čer 2012, 22:53
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Imobilizer>Fce,připojení ,odpojení atd.

Příspěvek od monroo »

Mám problém auto štartuje ako sa mu chce vraj nejaká chyba imobilizéra dá sa imobilizéra celkovo zbaviť ? ? ? Mám Corsu B 1,2i ECO 96.
Alebo čo bi môj problém vyriešilo stalo sa to z ničoho nič.

Najprv som mal pokazené čerpadlo a potom auto z ničoho nič nenaštartovalo myslel som že je to tím čerpadlom ale keď sa nato chlapík pozrel vyskúšal čerpadlo napojiť na baterku a čerpadlo išlo len doňho nejde prúd vraj to nejak blokuje imobilizér že nepúšťa prúd do čerpadla momentálne raz naštartuje a inokedy nie :(
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Imobilizer>Fce,připojení ,odpojení atd.

Příspěvek od Hgi »

bliká ti kontrolka motoru při otočení klíčku do první polohy? Pokud ano, může to bejt immo. Pokud ne, tak to bude pravděpodobně něco jiného. Chce to si vyblikat závadu.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
ondras
Příspěvky: 3
Registrován: 21 srp 2013, 16:55

Re: Imobilizer>Fce,připojení ,odpojení atd.

Příspěvek od ondras »

Zdravím, taky mám problém s imobilizérem. Rozpadly se mi jediné kliče a jsem bez čipu. Volal jsem do opel servisu a tam mi řekli že musim znat kod kliče a kod imobilizeru. znam jen toho klíče. a prý ten klíč musi objednat z německa, no přijde mi to dost komplikovane, když tam musím vezt i auto...
Sháním teda někoho kdo by mi dovedl sjednotit novy čip s imobilizerem. nebo vypl imobilizer. auto mám v rožnově pod radhoštěm a nejbližší pobočka oplu je frydek mistek a zlín... takže kdydb byla možnost nekoho poblíž, popřípadě bych auto odtahl. a nebo odpojil řidici jednotku a tu čtečku ze zapalovaci skřínky a dovezl to nekomu bez auta. Pokud je tu takový člověk co by se do toho pustil, nebo ho znáte
tak prosím dejte vědět bud sem nebo na:
e-mail: konarik.o@seznam.cz
tel: 731 271 362
díky,
Ondra Koňařík
edit: jedná se o corsu c 2001 1.0 - klíč je ještě ten s těma zubama po stranách
Odpovědět