DO/Alarmy/Centrály >> problémy-rady

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Příspěvek od souky222 »

vono to asi tim konektorem nebude páč by to asi neblikalo(většinou to je v jednom konektoru) ale za zkoušku nic nedáš
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
anel22
Příspěvky: 6
Registrován: 21 lis 2009, 19:29
Bydliště: Vysočina

centrál

Příspěvek od anel22 »

Pod kastlíkem u spolujezdce je taková polička a pod ní visí takový kabel zakončený černým umělohmotným účkem. Ale ať jsem koukala jak chtěla tak jsem nikde nenašla podobný dvě dírky kam by se to dalo strčit. A nevíte od čeho to je? Je mi divný proč to tam je, někam by to přece mělo patřit... Ala
topas
Příspěvky: 86
Registrován: 30 lis 2009, 09:09
Bydliště: Praha / Mimoň / Doksy

Příspěvek od topas »

Tohle jsem řešil teďka já. :lol: Je to vypadnutý napájení ke světýlku v kastlíku. Je potřeba to světýlko vydloubnout, pak tam prostrčit ten kabel (možná bude třeba rozdělat středovej panel, aby tam byl přístup) a zapojit.
Corsa B 1.2i , X12SZ ... moje první auto :)
anel22
Příspěvky: 6
Registrován: 21 lis 2009, 19:29
Bydliště: Vysočina

centrál

Příspěvek od anel22 »

Světýlko v kastlíku mě teď momentálně netrápí, potmě tam moc nelezu. Takže jsem ráda, od čeho to je, ale řešit to budu příležitostně. Víc mě bolí ten centrál. Ala
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Příspěvek od souky222 »

ale asi by to chtělo zajet za někym kdo tomu trochu rozumí, takle po netu to je těžký
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
anel22
Příspěvky: 6
Registrován: 21 lis 2009, 19:29
Bydliště: Vysočina

centrál

Příspěvek od anel22 »

Asi mi nic jiného nezbude. Jenom jsem se chtěla zeptat, jestli to třeba také někdo u svého auta nezažil a nějakým trikem se mu to nepodařilo dát dohromady. :) Ala
Uživatelský avatar
maxi126
Příspěvky: 92
Registrován: 08 dub 2009, 22:46
Bydliště: SLOVAKIA

Příspěvek od maxi126 »

napajal niekto smerovky na central na DO cez vystrazny vypinac ?
neviem kde tam mam napojit kable od riadiacej mi idu 2 hnede kable a este jeden ktory je oznaceny MOC
dakujem za odpoved
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

maxi126 http://zdeneksoska.net/Sharing/Anonymou ... /Navod.PDF :wink: delal sem to podle tohoto navodu uz na 2 kozach a bez nejmensiho problemu :wink:
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

zadní dveře

Příspěvek od System »

zdar, mam takovej problém...přestal mi fungovat centrál na 3 dveře (kufr)...musim zamykat klíčkem.Máte někdo zkušenost s tim co mam rozebrat nebo kde hledat přerušenej kontakt? nerad bych rozebral půlku auta zbytečně.díky
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
maxi126
Příspěvky: 92
Registrován: 08 dub 2009, 22:46
Bydliště: SLOVAKIA

Příspěvek od maxi126 »

toxik-q dik za radu pomohlo napojene :D
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

System: osobne bych zacal asi u motorku ve dverich zdali ti do nej jde stava :wink:
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

mam odpojeny central na corse b X14XE r.v 00 je to central z vyroby chybi mi tam akorat nejaka krabicka.jinak je vsechno zapojeny.nevite kde a za kolik se to da sehnat?
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: DO/Alarmy/Centrály >> problémy-rady

Příspěvek od MAMBO »

kolik stoji nejaky universal central s DO bez alarmu na corsu B, mate nekdo?
Corsa B 1.0 5 dveř
hym
Příspěvky: 5
Registrován: 02 úno 2012, 23:28
Bydliště: Pardubice

Re: DO/Alarmy/Centrály >> problémy-rady

Příspěvek od hym »

Koupil jsem corsu c rv.2001 bohužel na jednom klíči je zničenej mikrospínač na zvírání nevíte kde se dá sehnat? a druhý klíč nereaguje vůbec, zkoušel jsem synchronizaci podle manuálu, ale ani si neškrtl tak nevím. Beterie je vyměněná. Zkoušel jste někdo tu synchronizaci? Jestli sem to dobře pochopil zapnu zapalování do pozice II nechám 30s a poté zmáčknu na klíči tlačítko? :skrabat_v_hlave:
duskov
Příspěvky: 365
Registrován: 17 říj 2010, 12:14
Bydliště: Česká Třebová

Re: DO/Alarmy/Centrály >> problémy-rady

Příspěvek od duskov »

Pokud mas zniceny mikrospinac, ale jinak klic funguje (imo), tak si pouze vyndej cip a dej ho do toho druheho klice.
Jinak dalkove jako takove se urcite da sehnat u OPELa, ale priprav si tak 1000,-. Nemas zniceny jen ten kryt? Nebo Ti fakt odesel mikrospinac na plosnaku?
Opel Corsa C 1,7 DTi Sport, 2000
Obrázek
Odpovědět