DO/Alarmy/Centrály >> problémy-rady

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

Otvoris auto klucikom, sadnes dovnutra, zavres dvere. Zapnes klucik do polohy 1, pockas 30 sekund a potom stlacis to tlacitoko na kluci a malo by sa zamknut a kratko nasledne odomknut. Tak som to pochopil ja.
Mici - Corsa B 1,2 16V
Uživatelský avatar
mr.janis
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 191
Registrován: 13 črc 2009, 21:24
Bydliště: Chocholná - Velčice

Příspěvek od mr.janis »

tak som to pochopil aj ja, ale nic to nespravilo, tak neviem ci netreba spravit nieco inak, alebo tam nemam ten prijimac k centralu
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

tak jedine ze by si to dal pozret elektrikarovi a pozrel kabelaz ci to tam niekde je alebo nie. ale predpokladam ze asi nie..
Mici - Corsa B 1,2 16V
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

ahoj chci se zeptat nemate nekdo doma schematicky nakres nejakeho primitivniho alarmu? mam houkacku pajku cin kabely a odhodlani tak snad to bude stacit :D GM electronic taky vim kde je... chtel bych postavit jen neco do leta prozatim na dvoje dvere aby se to rozhoukalo pri otevreni dveri a nakou chvilku jeste potom to by mi zatim stacilo ale i s nejakym spozdovacem aby kdyz otevru dvere ja jsme to stacil nekde v kabine vypnout diky..
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

styxy.. zkus jak jsou alarmy na aukru, leckdy tam k nim dávaj i fotku zapojení... už jsem se tam na to díval...


2 all - má Céčko, se sériovým centrálem na DO výstup z řídící jeddnotky centrálu pro alarm?? Jde mi o to, že máme centrál na DO v klíčku, o kterej bych nechtěl přijít (kor když máme teď klíček úplně novej), ale že bych dokoupil pouze alarm, kterej by se spouště signálem z origo ŘJ centrálu (takovej dělá např. Jablotron)).
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

já to měl opačně > Měl jsem alarm Jablotron a k němu jsem dokoupil centrál z Aukra.
Opačně to musí jít taky :wink:
Propojení mezi ŘJ alarmem a centrálem je přes dva dráty.
Ovládám to jedním DO
anel22
Příspěvky: 6
Registrován: 21 lis 2009, 19:29
Bydliště: Vysočina

Centrální zamykání

Příspěvek od anel22 »

Dobrý den, mám Corsu 1,2 r.v. 1996 . Už se mi to jednou stalo, ale teď to nemohu jaksi znovu dát dohromady. Normálně jsem otevřela auto dálkovým , všechny kolíčky vyskákaly i kufr se otevřel. Zamáčkla jsem ten na kufru a normálně jsem kufr otevřela. Pak jsem ho zabouchla a dálkovým chtěla auto zase zavřít. Ale světla zablikala a auto se nezavřelo. Kdysi mi pomohlo, že jsem zamáčkla a vytáhla kolíček u řidiče, v zavírání "zachrastilo" a pak už to normálně fungovalo až to teď... poradí mi prosím někdo co s tím. Ani mi nefunguje centrál když normálně zavřu u řidiče, tak by se mělo auto celé zavřít ne? A já musím obíhat auto a zamačkávat kolíčky ručně nehledě na to, že mám pořád otevřenou nádrž. Děkuji za názory a rady. :) Ala
presunuto do jiz zalozeneho topicu by tox
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Příspěvek od knedlik »

někam nejde štáva :wink:
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

asi taky zalezi co je to za central,nejakej treba nezamkne kdyz jsou blbe zavreny dvere
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Příspěvek od souky222 »

je možný že u nějakejch dveří to neutáhne ten motorek a proto to zabliká že tam je chyba....zkusil bych promazat mechanizmy
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Nejspíš je jeden z motorků v prd.... a pak to takhle blbne. Nejspíš ten u řidiče,páč ten je pěti-kabelovej a ovládá i ten zbytek :wink:
anel22
Příspěvky: 6
Registrován: 21 lis 2009, 19:29
Bydliště: Vysočina

centrál

Příspěvek od anel22 »

No ono to zabliká - na tom dálkovým a zablikají blinkry - normálně jako když to šlo. A třeba nějaká pojistka? Je některá speciálně jenom tady na ten motorek ve dveřích? Ala
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Příspěvek od souky222 »

mno a bliká to úplně stejně jako když to fungovalo? možná jen vypadl konektor z řídící jednotky
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
anel22
Příspěvky: 6
Registrován: 21 lis 2009, 19:29
Bydliště: Vysočina

centrál

Příspěvek od anel22 »

Jo, bliká to všechno úplně stejně a kde prosím najdu tu řídíci jednotku a ten konektor, abych se mrkla. Omlouvám se za svou neznalost. S autem se pomalu seznamuju... Ala
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Álo,není u vás nějaká firma která se zabývá auto alarmama a podobnejma věcma :?:
Bylo by lepší se stavit u nich aby to zkoukli,páč takhle po netu se blbě radí. ŘJ od centrálu bývá u spolujezdce pod kastlikem
Odpovědět