Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

mate nekdo zkusenosti s dodelavanim centralu do corsy c? chtel bych nejlepe origo,ale kdyztak i nejaky dodelavany s dalkou by nevadil...

co sem cetl na netu, tak u corsy se prave vsecko ridi BCM modulem, tak sem z toho takovej rozpacitej
thor0001
Příspěvky: 1
Registrován: 24 kvě 2010, 17:33
Bydliště: Praha

potreboval bych radu ohledne zapojeni dalkoveho ovladani

Příspěvek od thor0001 »

potreboval bych poradit jak zapojid dalkove ovladani k or. centralu delali jsme to s kamosem par hodin a na nic neprisli.plus jeste jak zapojid i na dalku odskok kufru.diky
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

=)

Příspěvek od MAMBO »

:skrabat_v_hlave:
Naposledy upravil(a) MAMBO dne 14 kvě 2011, 23:37, celkem upraveno 1 x.
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
Ollino
Příspěvky: 138
Registrován: 21 říj 2008, 21:35
Bydliště: Šimonovice(Liberec)

Příspěvek od Ollino »

mám problém zamknu auto centralem a za chvilku se samo odemkne :-( jen se odemiká jak se mu zachce tak nevím co s tím:-(
Opel corsa A Joy SPORT 1,4i
Uživatelský avatar
Zephyr
Příspěvky: 12
Registrován: 17 dub 2011, 19:11

Re: Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Příspěvek od Zephyr »

Zdravím pánové
Chci si domotovat DO na originál centrál na Corse B. Napájení mám vyřešené, ale nevím které kabely jsou na origo centrálu ovládací. Mám tam jednotku KEIKERT 90 457 682 a alarm je LEGENDFORD F14 viz :http://www.autoalarmy-motoalarmy.cz/pro ... p?did=1772
Tenhle alarm jsem měl už ve starém autě a fungoval v pohodě. Ale tady nějak nevím....
Není potřeba přidat nějaké relé??
Děkuju za radu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B 1.4 16v ecotek 66kW - daily
Nissan 240 sx 129kW RWD - fun car
HIMOTO RAPIDA vette 1:10 2,4GHz 540 elektro
Ady88
Příspěvky: 1
Registrován: 17 čer 2011, 14:58

Re: Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Příspěvek od Ady88 »

Zdravim pánové, chtěl bych se zeptat, mám třídveřovou Corsu B a chtěl bych si koupit centrální zamykání s DO, chtěl bych ale aby to bylo i na zadní dveře, fungovalo by kdybych si koupil centrál na čtyřdveřovou Corsu ale namontoval jenom 3 motůrky? Protože jsem na netu nenašel na třídveřovou. Popřípadě, neni na zadní dveře jinej motůrek než na přední? Předem dík :)
Hanz
Příspěvky: 4
Registrován: 11 čer 2010, 11:14
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Příspěvek od Hanz »

Určo by to šlo udělat jak řikáš, vzít jeden motorek z 4 centrálu a namontovat ho dozadu.. az ti pak zbyde, mohl by jsi mi ho poslat za nejakej peniz, pac za par dni budu chtit delat taky na zadni dvere :-D

http://www.levnealarmy.cz/eshop/centralni-zamykani/ Tady najdes i na tridverak (jen 4 motorky)

Jinak já mam dotaz na ty, co to delali. Mam corsu B, petidvero, r. 93, a jak jsem rikal, chci tam taky pridelat odemykani.
Jenze, je to tam dost zajimavy a zatim jsem neprisel na to, jak to vyresit. Je tam vlozka do ktery se dava klic, ma v dverich takovej klin, kdyz je klic v poloze zamceno - klin jde na klin a klic nejde zamacknout, kdyz je v poloze odemceno - klin je vedle, projde, zatahne za lanko a odemkne. A ja tam potrebuju pridelat to servo, jenze mi to bude prd platny. Za drat nepujde zatahnout, protoze neni otocena ta vlozka s tim klinem. Jak to vyresit? :)
Napadlo me, pridelat to servo jak na tu vlozku(nejakou objimkou), tak pridelat i na ten drat co to otvira.

A jeste si musim dat tohohle smajla, pac se mi desne libi :D
:deejay:

Edit: Ted kdyz nad tim tak premejslim, tak mi staci, kdyz mi to otoci tu vlozku, mackat cudlik na dverich budu tak jako tak.. :)
Alex_M
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2011, 18:17
Bydliště: Piešťany

Re: Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Příspěvek od Alex_M »

Zdravím, chcel by som poradiť pri montáži.
Mám Oplíka Bckovu radu. Na pravej strane (stĺpik A) mám namontovaný centrál Kiekert GM 90 457 682. Zapojené mám len predné dvere( je to 3dverák), kufor mám manuálne. Kúpil som si univerzálne diaľkové bez alarmu, ale nesedia mi káble.

Na internete sa nemôžem dopátrať k popisu kabeláže na toto centrálne, preto, ak by mi niekto vedel pomôcť, budem veľmi vďačný.

Alex
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
standa PE
Příspěvky: 185
Registrován: 06 úno 2008, 20:24
Bydliště: Slovensko-Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Příspěvek od standa PE »

Ahoj toto som skopcil z knihy jak na to,malo by to sediet

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Skoda 120LS 781.136(46KW)r.v.06/82,SC-058AP-(ex)
Opel Corsa B 1.0 12V X10XE(40KW)r.v.06/98-TWEN,SC-747BJ-(ex)
Opel Corsa D 1.4 16V A14XER(74KW)r.v.01/11-Red Magma/Black Zaphire
Obrázek
Alex_M
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2011, 18:17
Bydliště: Piešťany

Re: Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Příspěvek od Alex_M »

standa PE píše:Ahoj toto som skopcil z knihy jak na to,malo by to sediet

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Skusim sa do toho pustit. Len tam su 2x braun rot a braun weiss, tak bude aj tak skusanie, ale kazdopadne vdaka tejto scheme je to jednoduchsie ako rezat 20 kablov.

A stále neviem, či je to negatívny alebo pozitívny triger :(

Ďakujem
Uživatelský avatar
standa PE
Příspěvky: 185
Registrován: 06 úno 2008, 20:24
Bydliště: Slovensko-Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Příspěvek od standa PE »

Alex_M este som zabudol poznamenat,ze tie dva kable na vrchu mojej schemy pokracuju na origo OPEL alarm(SWRT 0.75 a SWBL 0.75) nic viac iba tieto dva kable.Vsetko ostatne je pozapajane len na motorceky centralu...Inak ty mas central aj na viecku palivovej nadrzi :wink:
Skoda 120LS 781.136(46KW)r.v.06/82,SC-058AP-(ex)
Opel Corsa B 1.0 12V X10XE(40KW)r.v.06/98-TWEN,SC-747BJ-(ex)
Opel Corsa D 1.4 16V A14XER(74KW)r.v.01/11-Red Magma/Black Zaphire
Obrázek
Alex_M
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2011, 18:17
Bydliště: Piešťany

Re: Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Příspěvek od Alex_M »

Ďakujem za pomoc, nakoniec som zohnal schemu zapojenia na opel astra a so skusackou sa to napojilo. Uz to facha, ale nemam este natiahnute smerovky.
Ale v najblizsej dobe rozoberiem pristrojovku a napojim to na vystrazne.
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Příspěvek od Gooder »

Myslíte, že mohu použít centrál i z jiné Corsy? Jde mi o to, že ho mohu mít za 200Kč a nevím, jestli nebude těžší tam dostat origo centrál než kupovaný :D
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
_jaryn
Příspěvky: 6
Registrován: 21 bře 2013, 20:26
Bydliště: Brno

Re: Centrální zamykání>Výběr,montáž,rady

Příspěvek od _jaryn »

Zdravím pánové,
Ve dveřích jsou na konci kabeláže dva konektory pro centrál, jeden 5 drátů vede do motorku a druhý 3 dráty (dveře řidiče) vede do zámku.
K čemu slouží ten konektor co vede do zámku?
Zkoušel jsem totiž dát el . zrcátka, ale bohužel se nezadařilo. Vyměnil jsem kabeláž - na té co jsem sehnal byly trochu jiný konektory pro centrál - ten co jde do motorku byl skoro stejný, ale ten co vede do zámku mám původně plochý a na zakoupené kabeláži byl kulatý, takže jsem to musel upravit. U řidičových dveří se mi ten plochý konektor trochu rozpadl, ale nacvakl jsem ho a vypadal funkčně. Bohužel pak nefungoval centrál. Když jsem si s tím pak dlouho hrál, tak jsem zjistil, že když tento konektor odpojím, tak centrál normálě funguje :skrabat_v_hlave:
1.2 16v 2000 3dv
Odpovědět