přidělaní prahú

Témata zabývající se úpravami/stylingem exteriéru
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

přidělaní prahú

Příspěvek od Kubina »

má někdo zkušenosti s přidělaním prahú?mám prahy na corsu b ale něják to nechapu,jak to uchytit
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Buď nýty se zápustnou hlavou a pak je zakrejt kytem nebo úplně postačí lepidlo na okna (lepí se sním čelní skla), tím lepidlem to mam já a je to bez jakých koliv problémů :) a je to jednoduchá montáž 8)
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

přesně jak říká lukkas .. bud na nejty.. a nebo lepidlo kamošovi sme to dělali na oboje pár nejtků pro sichr a jinak nejdřív na černý lepidlo.. ;-) pak ty nejty přemáznout kitem ;-)
a cájk
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

lepidlo sem k tomu dostal,ale problem je v tom ze po zime budou kupovat jinou corsu a všechno přehazovat,a to lepidlo prej drží jak čert,takže to dam asi az na novou,jinak dik za radu
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
tomzy
Příspěvky: 136
Registrován: 21 črc 2008, 00:12
Bydliště: Slovensko-Vysoké Tatry

Příspěvek od tomzy »

tak to daj na nity a lepidlo daj len na miesta kde ho budes moct zrezat nozom , ked to budes chciet oddelit.alebo lepidlo nedavaj vobec..
My ride Opel Corsa 1,7 dti
Andy08
Příspěvky: 2
Registrován: 08 črc 2015, 00:32
Bydliště: Praha

Re: přidělaní prahú

Příspěvek od Andy08 »

Zdravím,
k těm prahům by mě zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti s univerzálními prahy? Jak je potom zpracujete - jen uříznete př. pilkou necháte přestříkat na stejnou barvu a přiděláte?
Nebo si raději kupujete přímo na vaši corsu?
A doplňky dolaďujete barvou u profíků nebo sami autolakem?


díky
Corsa C, 1.0 12V
Odpovědět