Nasávač na kapotu, ano či ne ?

Témata zabývající se úpravami/stylingem exteriéru
Odpovědět
Uživatelský avatar
PájaB
Příspěvky: 52
Registrován: 08 úno 2012, 13:49
Bydliště: České budějovice, Suché Vrbné
Kontaktovat uživatele:

Nasávač na kapotu, ano či ne ?

Příspěvek od PájaB »

Ahoj všichni,
obracím se na Vás s prosbou o radu. Mám Kozu B 1.0 12V. Sehnal jsem si sport. filtr, chci zvětšit průměr potrubí od filtru k váze a od váhy ke klapce. Zatím auto na ten obsah docela slušnej cvrkot, ale zdá se mi, že se mi hřeje vzduch, jelikož je filtr blízko motoru. Jinam ho dát nemohu, nějaké odstínění se mi dělat nechce, tak mě napadlo udělat na kapotu kapličku aby šel nápor studeného vzduchu přímo k filtru. Co myslíte ??
BTW... jaký máte názor na to, když chci hadici co vede z motoru ke klapce z klapky odpojit a nasadit na ní filtr výdechu motoru ?


Děkuju Pavel..
Miluju rozmanitost všech lidí..... každej den mě nasere někdo jinej...

Corsa 1,0 12V ....... :-*

Obrázek
Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Nasávač na kapotu, ano či ne ?

Příspěvek od Maro »

A když bude pršet tak to budeš řešit jak? Žádný nasávač... u litru to je zbytečné.. kup si už odstíněný filtr.. nějaký kvalitní a uděláš daleko líp.

Co se týče hadice od ventilového víka.. tak nějaký malý filtr tam můžeš dát at ti to nezasírá klapku.
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Re: Nasávač na kapotu, ano či ne ?

Příspěvek od souky222 »

myslím si že u jednolitru v tom nebude moc velkej rozdíl..
jinak pokud myslíš odvětrávání klikovky tak to můžeš v klidu odpojit(jen si nejsem jist jestli by nebylo vhodný i zaslepit díru v klapce, aby to nepřisávalo vzduch, ale myslím že to je nad klapkou, takže by to nemělo být potřeba)

Edit: sakra, sem ale pomalej
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
Odpovědět