Jak sundat volant...

Témata zabývající se vnitřkem vozu včetně topení.
víta
Příspěvky: 728
Registrován: 15 říj 2009, 21:50
Bydliště: Bílina

Příspěvek od víta »

jj díky by by jsi hodnej sral sem se stim dvě a půl hodiny a nic tak sem toho nechal nebo bych to celý rozbil vztekem:D
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

Jj zitra to sem hodim is nakejma rozmerama... Taky jsem s tim zapasil a radsi se na to vprdnul jelikoz bych to asi utrhnul i s tou hrideli :lol: (mlatil do toho kladivem, pacil, tahal a kroutil az se cela ta hridel ohybala atp. a nic) druhej den jsem udelal stahovak a pak nasledovalo "prisel, videl, zvitezil" :wink:
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

stačí ho odrazit přes špalík
ale chce to 2 lidi
povolit, pak jeden aby tahal volant, a druhej aby přes špalík kladivem pořádně párkrát bouchnul do toho tisícihranu, hlavně přes povolenou matku, aby se nestrhnul závit

tahkle jsem ho sundaval už několikrát
I German Style !
Uživatelský avatar
Arci
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 424
Registrován: 13 dub 2008, 01:05
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arci »

Svoby: to jsme taky skouseli s tatou a on tahal za volant (je docela nabusenej, je to kamenik) a ja mlatil do hridele kladivem (samozrejne prez matku) a nic :lol:
@CorsaA1.2i8V@CorsaA1.6i8V@TigraA1.6i16V78kW@TigraTwintopSport1.8i16V92kW@ !!!Diagnostika vozů opel do r. 2013 adaptérem OP-COM!!! , 3D TISK + tvorba 3D objektů
I3elas
Příspěvky: 20
Registrován: 12 bře 2008, 14:34
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od I3elas »

Zdravím:) Taky mám problém... Tahali jsme to tři a nic, tahali jsme to dva a jeden třískal a nic... Protáhl jsem lano kufrem, obvázal okolo volantu a druhý konec o strom, málem odvařil motor.... a nic... Ja už jsem z toho v pr***i... Jsem z Opavy a na Oplu u nás nemaj staqhovák... prej možná ostrava,, ochota nadevše fakt... Tím pádem bych se chtěl zeptat, jestli není někdo z okolí a nemá stahovák nebo by mi nemohl pomoci s touhle prekérní situací a nebo nemá potřebné prostředky pro výrobu:):) Já hledal v garáži, ve sklepě, v komoře ale žáden vhodný materiál nebyl nalezen:(.. Díky moc za odpovědi a rady:) btw: Corsa B, rv 96, volant dvouramenáč bez airbagu...
Opel Corsa 1,2i eco:) nekdy me to sere ale zas to tolik nezere:)
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

Vždyt to jde sundat uplně v pohodě :?

Stačí střídave doprava doleva a pohoda ....Už sem takhle sundal volant x lidem na tigrách ..všichni si myslí že sem rambo :lol:
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Vojtenna
Příspěvky: 11
Registrován: 29 bře 2009, 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtenna »

taky sem to resil a pak sem si vyrobil jednoduchej stahovak. vzal jsem L prfil cca 10cm dlouhej vyvrtal dve diry ve stejny rozteci jako sou ve volantu protah dva srouby nacpal matice pod volant a dotahoval pak to odskocilo a dneska uz jde sundat jak rika tigers kyvanim.
stancek
Příspěvky: 18
Registrován: 05 srp 2010, 15:18
Bydliště: Mladá Boleslav

volant nejde vyndat poradte

Příspěvek od stancek »

chci vyndat volant z corsy b jenomže je to náký zaseklý na tisícihranu a za boha nevim jak to dostat ven chci tam dát totiž sportovní volant
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

proste jen zaber a bcha na zuby
Meritek
Příspěvky: 99
Registrován: 05 srp 2009, 19:52
Bydliště: Štítná nad Vláří-Zlín

Příspěvek od Meritek »

ted jsem ho vytahoval taky normálně zaber a kývej s ním zhora dolů a tahen k sobě a pak po stranách z leva do prava a tahej k sobě a neboj se kývat nic s ním neuděláš a v pohodě vypadně z toho tisícihranu
Uživatelský avatar
Matezzz
Příspěvky: 74
Registrován: 16 úno 2009, 16:32
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matezzz »

Stejný problém akorát na A. Když tahá jeden tak nejde, když takahí dva nejde, když se buší oskarem po volantu nejde, kdyz se buší oskarem do tisícihranu a taha se nejde, stahovakem nejde,..... Skoro jako by byl k tisicihranu privareny. Nake rady?
Uživatelský avatar
nezdvorak
Moderátor
Příspěvky: 405
Registrován: 01 říj 2007, 14:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nezdvorak »

jestli ani stahovákem nejde, tak bude někde zrada
Obrázek
Uživatelský avatar
Matezzz
Příspěvky: 74
Registrován: 16 úno 2009, 16:32
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matezzz »

Tak...zrada tam nějakáasi bude... Ale řezat to flexou mi přijde trochu jako takové ruské řešení a montovat celou tyč řízení, ještě na corse, se mi taky nechce
Uživatelský avatar
FizzBiker
Příspěvky: 142
Registrován: 06 pro 2010, 15:49
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FizzBiker »

jak tu psali.... zabrat a bacha na zuby,... plus to kyvani prava leva vrsek spodek skubni vpravo skubni vlevo atd.... on povoli... nebat se zabrat... 8)
Uživatelský avatar
chucki
Příspěvky: 91
Registrován: 01 pro 2007, 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chucki »

ja dal jednu ranu kladivem do tisicihranu, poradne zabral a byl venku
Opel Corsa B 1.4 16V:)
Odpovědět