Výška sedačky Corsa B

Témata zabývající se vnitřkem vozu včetně topení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od MAMBO »

Takova jedna věc by mě zajimala, ktera se tu neřeší. Sedačky z tigry do corsy jsou níž (možná i corsa sport to má níž oproti běžným), maji meňe molitanu - placatější, stavitelné lyžiny z tigry k te sedačce co byly nejdou použít pro zvednutí, protože horní poloha stavitelna je origo pevná corsa. Jde to akorat dolů a zpátky. Otazka je jestli stavitelné lyžiny z corsy nějaké verze umí zvednout sedačku výš než je original pevná lyžina nebo je to to samé? Jo to by bylo dost vysoko u origo sedačky kdyby to šlo v corse, tak pro člověka co ma 160cm, ale tigra sedačky jsou nižší, placatější. Tak proto se na to ptam.

-Šlo by to zjistit tak, že ta stavitelná lyžina je v poloze nahoře šikmo ještě. Aby to šlo ještě víc nahoru, tak by se ta lyžina z nějaké corsy musela asi narovnat pod tou sedačkou nebo mít jinou konstrukci. Ale je pravda, že já jsem neměl v rukách stavitelné lyže z corsy B tak nevím, ale myslím si že je to stejné. Třeba by pasovaly i z jiných aut jako třeba např. Astra F ? Ale to asi nikdo mít zkušenost nebude. Sedačka by tedy musela jít výš než origo pevný spolujezdec.
Naposledy upravil(a) MAMBO dne 01 čer 2015, 14:45, celkem upraveno 10 x.
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od petanek192 »

Mam skusenost corsa b sport nejnizsi poloha zaroven se spolujezdcem nejvyssi hlavou o stropnici .
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od MAMBO »

jakože ta lyžina sport jde tak posouvat jo z te verze corsy? ja mam 180 tak kdybych origo sedačku vytočil nahoru a byl opřeny hlavou o strop tak je to dobre :lol:
Corsa B 1.0 5 dveř
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od knedlik »

petranek nemas pravdu nejnizsi poloha je o dost niz nez spolujezcova :D
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od petanek192 »

No ja myslel corsu original sport ne s nalepkou z tesca. Ty mas c12nz sport ? Anatomi ?
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od MAMBO »

Ta corsa sport umi to dostat výš? co myslíš...
Naposledy upravil(a) MAMBO dne 18 bře 2012, 14:04, celkem upraveno 1 x.
Corsa B 1.0 5 dveř
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od Gooder »

Když tu tak řešíte sedačky, tak bych se chtěl zeptat, jak jsou na tom sedačky z Astry F GSi. Mám je v autě, ale ovládání polohy opěradla mi mlátí do kapsy na dvěřích, potom to mám na sobě opřené. Je to tak i u Corsy GSi, co by měla mít stejný Recara nebo je to tam řešený jinak?
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od petanek192 »

Mam pocit ze corsa ma ovladani uprostred. Melo by to jit prendat pak uz je jen potiz s loketni operkou .
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od knedlik »

petranek original vybava sport je to divny podle info opelu vybava na prani zakaznika takze neni moc sanci potkat stejnou :banan: ANO anatomy
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od MAMBO »

Pokud stavitelné lyžiny z nějake verze corsy B nebo jiných aut které pasují do corsy umí zvednout sedačku výš, než je original ta pevná lyžina, tak potom bych je koupil. Možná z té corsy B sport by to šlo.
Corsa B 1.0 5 dveř
Benda
Příspěvky: 60
Registrován: 20 kvě 2013, 19:37

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od Benda »

Dával jsem do corsy stavitelnej spodek sedačky originál z corsy b, já měřím 195 a přítelkyně 160, teď se to dá nastavit tak, že nám to vyhovuje oběma, pro tebe by to nejspíš nebyl problém, jsi někde uprostřed. Možná když bych se podíval tak bych našel ještě jeden na prodej. Kdyžtak napiš sz a domluvíme se.
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Výška sedačky Corsa B

Příspěvek od MAMBO »

Dal jsem to tam bez těch šroubku co tam mají byt a zved jsem to ještě o něco výš normalníma šroubkama, tak teďka je to akorát ta sedačka. Se docela divim, že to šlo. Jinak ty lyže pevna a stavitelná mají 3cm rozdíl nahoře asi, nic extra, ale hodilo se to.
Corsa B 1.0 5 dveř
Odpovědět