Nárazníky před a po faceliftu>Corsa B

Témata zabývající se exteriérem vozu
Uživatelský avatar
lubo87
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 705
Registrován: 04 pro 2007, 20:12
Bydliště: levice

Příspěvek od lubo87 »

havlis píše:Kluci poradi mi tady nekdo jak se ma postupovat u toho rezani narazniku pro tu masku? Mam totiz corsu z 95ho roku. Diky

tak ako povedal svoby: varem by tam měla pásnou,ale nevim jak je maska mattiga přichycená
já jsem to vyřízl a potom se to musí dotvarovat aby tam zapadla, potom už jenom vychytat nárazník na ty držáky masky- dole se zasune a nahoře přišroubuje, takže dole se to musí celí asi o 2cm seříznout a trošku zůžit, prostě si s tim pohrát :idea:
corsa 1,2eco 33kw,séria.ZIAL BOHU
sound:JVC+dialkovy ovladac:-)
kola:diskove 13''+puklice
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

maska před facelifem?

Příspěvek od Adiss »

tak jak je to s tou maskou. já jí mam komplet s nárazníkem.. a kdybych chtěl masku bez znaku udělám co? masku vyřežu a nejak novou uchytim do kastle? máte někdo nejaký foto? nebo návod.. časem chci masku bez znaku no. :oops: (sorry jestli už to tu nekdo psal "nic sem nenašel"
Edit:Přesunuto.Havli
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Normálně to vyřízeš, kousek zkrátíš, trohu zužíš, vyvrtáš nový dirky, nacvakneš a přišroubuješ
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
I German Style !
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

Adiss: podle fota viewtopic.php?t=2469 mas naraznik po face tzn. mrizku zvlast... je nacvakávací a muzes ji bez problemu vymenit za tu bez znaku...
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

JAK TO JE POZNAT? me teda oddělavací nepřijde.. jeste na to mrknu.. ale vim ze se zlomila
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

pomuž tomu šroubovákem, pak jí sudáš...
I German Style !
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Mikes »

omlouvám se za vytáhnutí skoro dva roky starého vlákna, ale mám problém se zadním nárazníkem... jel jsem si pro nový poface, abych ho vyměnil za můj původní předface... a světe div se, můžu ho nasazovat jak chci, on tam se nesedí :roll: celej nárazník je o 3-4 cm kratší než předface, takže nejde nasadit na to zadní čelo (kus karoserie), jestli víte, co myslím... jsem z toho nešťastnej, protože jak jsem to tu pročítal, nikdo nemá s výměnou předface-poface problémy... je to možné nebo něco dělám špatně/jsou potřeba dodatečné úpravy (uřezání kusu plechu flexou :))?
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

bouračka? nebo poškozený packy co drží nárazník :?:
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Mikes »

nene, bouračka nebyla a packy jsou v pořádku... ale teď mi asi docvaklo :idea: když se dívám na fotku mé corsy před odstraněním rzi v servise tady, všímám, že takhle teď zadek nevypadá, na ten spodek ti koumáci přivařili kus plechu, který to prodlužuje a brání tomu, abych nasadil kratší nárazník (který by ale jinak pasoval bez problému) :) takže... velkou flexou ten kus zkrátit? jinak to nevidím anebo jiný předface nárazník :roll:
Odpovědět