Jak vymontovat stěrače?

Témata zabývající se exteriérem vozu
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

A kdy jedes na vyfuk?NO jinak ten bezbarvy lak jsi koupil kde a jaky typ?
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Berry":mno lak jsem koupil klasickej v OBI... dneska budu muset zase koupit.. už mi došel a plnič taky ;o))

jinak na výfuk půjdu až mi dojde ten zadní nárazník... chtěl bych tak v polovině dubna.. jestli ho už budu mít ;o) ještě přemýšlím jaký koncovky do něj...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

A co tenhle jak sji mi posiall tak to je moc hezky, no taky bych se mel zastavit v obi asi tam o vikendu pojedu pro kabely k repru kdyz nevystaci ty co mam doma :wink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno takhle by to bylo.. jenže ten jsem nesehnal... a už tu asi přestaneme s OTčkama ;o))
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
kaval
Příspěvky: 1
Registrován: 27 srp 2007, 14:37

blokovane stierače

Příspěvek od kaval »

Prosím o radu,ako sa dajú opraviť zablokovane stierače?dnes sa mi pohli do polovice čelneho skla a potom sa zablokovali.Pomohol som im sice tlakom na svoje miesto,ale prši a stierače nejdu.Už mi to urobilo predtým,potom sa sami rozbehli.Mám pocit,že treba ich namazať,ale je zlý prístup k prevodom pod kapotou..Ďakujem
Odpovědět