Zpětná zrcátka>demontáž,sklápění.....

Témata zabývající se exteriérem vozu
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

bohužel na Corse jdou jen "vytrnout" ...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

Velbloud píše:bohužel na Corse jdou jen "vytrnout" ...
mě sklápět jdou... :idea:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Už jsme to tu jednou řešili,sklápět podle manuálu od auta jdou,ale blbě :wink: Jen silou zatlačit směrem k autu a sklopit. Tolik manuál :lol: :lol:
Jim
Příspěvky: 44
Registrován: 24 led 2008, 16:28

Příspěvek od Jim »

Havli: díky, dnes jsem zrcátko odmontoval a rozdělal. Je skutečně konstruované na sklápění, ovšem pružiny jsou tak silné, že sklopení se rovná skoro destrukci a nakonec vrácení na původní místo není možné, protože to nezaskočí. Takže se sklápět nebude.
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scarynka »

jim: hele já bych to tak neřešila, jak říká Havli jde to, a já to vždycky nějakým způsobem dostala zpet...
přišla jsem na to jednou náhodou když jsem ho urazila... a do myčky ani nijak nejezdim než se sklopenýma...
Uživatelský avatar
Jano
Příspěvky: 111
Registrován: 25 srp 2007, 20:50

Příspěvek od Jano »

Ste si isty ze zrkadla na corse sa daju sklopit? Ja mam corsu B "98, ale mam pocit ze su nesklopitelne.
Opel Corsa B 1.0 12V '98
Uživatelský avatar
Jano
Příspěvky: 111
Registrován: 25 srp 2007, 20:50

Příspěvek od Jano »

vidim ze o radu si pytal uz dost davno. Mozno si uz ten problem vyriesil. Ja mam podobny problem, neviem ho ovladat z vnutra, ale ani z vonka sa mi velmi neda nastavit. Vzdy sa vrati do polohy v akej v nom hovno vidim. Rozobrat sa da lohko. napriklad srobovakom vypacis zrkadielko, a je vonku. Moje som skusal opravit, ale nedarii sa mi. Asai budem musiet rozobrat druhe, a odkukam to odtial.
Opel Corsa B 1.0 12V '98
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

100% jdu :wink: uz se to tu ale nekde rozebiralo :wink:
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

Mám prasklé sklo zrcátka,nevite někdo jak se sklo dá vydělat? kamoš řikal že je to sklo na nějakem plastiku na kterem jsou ty tahla,ale jak to cuknout ven? :roll:
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

mam taky prasklý obě dvě.. tak budu rád když to tu někdo poradí... :) taky bych je vymněnil..
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
mmiikkii
Příspěvky: 60
Registrován: 10 pro 2007, 15:48
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mmiikkii »

ja ot mam tiez rozbite...

ale pozeral som na www.elit.sk maju zrkadlo s tou plastovou podlozkou za 460 Sk manualne a vyhrievane maju za 1200

ale ako sa to rozobera tiez neviem, asi to popraskane sklo len vylamat z podlozky a dat si tam vyrezat nove...
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

Jestli chcete tam mam na prodej obe komplet zpetne zrcatka! sou neposkozene! vporadku,i s tema tahlama
1.5 TD
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

Vyřezat ne,já jsem koupil normálně v "hokáru" u nás zrcátko na opel corsa c uplně to samy jak mám já za 251Kč. Když jsem se ptal v OPEL OL,tak mi řekli 1200 Kč a to jsem mu opravdu opakoval že chcu jenom ten kus skla co odráží auta za mnou a ne půl auta :D
Mám teda koupeny novy a je tam ve středu takovej čudlik kulatej, to by se dalo jen tak z toho vycuknout,ale pak jsou tam ještě 4 drážky a to tušim že jsou to ty na ty táhla a bych si to nerad rozmrdal cely.Talže nějakej technologickej postup prosim... 8)
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

Pučis89 píše:Jestli chcete tam mam na prodej obe komplet zpetne zrcatka! sou neposkozene! vporadku,i s tema tahlama
už sme se bavili po SZ... bral bych buď jen sklíčka.. nebo cely až časem... ted sou jiný investice
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

U c-čka je velký centrální kloub, pak tam jsou asi 4 dalši menší klouby ktrerý jsou spojeny se servo motorkama naklápění.Nejlíp to asi půjde když to kapánek nahřeješ fénem a opatrně nějakým plátem vycuknout :D
:sane: :roztleskavacka: :sane:
Odpovědět