Úchycení nárazníku

Témata zabývající se exteriérem vozu
Odpovědět
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Úchycení nárazníku

Příspěvek od Smithy »

Jak je ta kulata dirka k uchyceni narazniku na sroub s lemem, tak se to protrhlo a sroub tam nemuze drzet, takze naraznik je trochu spadlej a je tam mezera. Resil nekdo tenhle problem? Napsal jsem to nic moc, ale snad to pochopite. Ted je to horsi nez na fotce.

Obrázek
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno chápu tě a neporadím... mám ten samej problém.. a potřeboval bych nějak líp uchytit nárazník, protože mám cca centimetr mezeru... ale zatím jsem na nic nepřišel, takže budu taky vděčnej za radu ..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

dark: jestli máš utržený to očko tak si ho nech zavařit ... já jsem to teďka taky musel nechat dělat ...

bloud co s tím máš ty brachu ?
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

To me taky napadlo, nebo nakej plisek s dvema dirkama a vzajemne to prisroubovat.
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

... prostě ať dělám co dělám, tak mi nějak nejde dopasovat tak jak bych si představoval... hlavně mě štvou ty lemy, protože mám z lemů vyrvaný šroubky...ale to bych chtěl za rok (letos už na to nejsou peníze) vyřešit tímto:

Obrázek

dark.. asi jsem tě ponejprv blbě pochopil.. tak jak popisuješ, jsme to měl řešený u starýho nárazníku.. byl podnejtovanej hliníkovým plechem kterej držel oka...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

dark - nech to zavařit ;-) není s tím tolik práce ...

bloud- sada novejch lemů v kellyně není drahá - problém je dát je do laku mno ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

tam ani nejde o ty lemy... ale spíš o to řešení... ten kdo vymyslel ty plastový bazmekty by zasloužil gilotinu....

potřebuju nějak líp uchytit nárazník (natažení na ty dva postranní šrouby je prostě málo.. chybí přichycení někde na rohu nárazníku aby se pořádně napasoval.. nějak to musím ještě domyslet..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

me se to stalo ale u tuningovího narazíku,tak sem tam dal sroubek s matkou a dvě gumoví podložky mezi který jsem dal ten nárazník drží to ale neni to bůh ví co
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

to stejny u Cečka...jezdim na narazniky ve meste a uz me taky po pra tukancich klesnul :roll: myslim tukancich jako opreni se o nekho kdyz predemnou zaparkuje jako ko**t :twisted:
Uživatelský avatar
drahy
Příspěvky: 41
Registrován: 12 úno 2008, 07:09
Bydliště: Batelov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drahy »

Zdravím, já jsem to zavařil tak,že jsem to nahřál, stáhl tu prasklinu k sobě a přetáhl jsem to oko páskem identickýho plastu po hraně a pokud vím tak to drží...dělal jsem to Vaneonovi... :D
corsa B X12SZ C´MON
Odpovědět