Prasklá hadička k zadnimu ostřikovači

Témata zabývající se exteriérem vozu
xavy
Příspěvky: 42
Registrován: 03 srp 2007, 21:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Prasklá hadička k zadnimu ostřikovači

Příspěvek od xavy »

Nedávno jsem zjistil , že mi teče hroznym čůrkem voda ze zadního stěrače , kouknu pod boční dveře u ridiče a tam teče voda. Je prasklá ta hadička. Nedostával se k tomu už někdo ? Jak to jde nejlépe a kudy přesně vede :D
xavy
Příspěvky: 42
Registrován: 03 srp 2007, 21:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xavy »

opraveno, bylo to v tom krku u zadnich dveri, vyboprne se na to hodi hadicka od vzduchovadla od akvaria :))
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Přetržená hadička zadního ostřikovače ....

Příspěvek od vaneon »

No nebudete mi to věřit ale jednou se tak podívám na zadní sklo a říkám si že by to chtělo ostříknout .... tak stříkám stříkám a koukám že nestříkám ... říkal jsem si ucpaná tryska nebo tak a nechal jsem to být ... teda asi jenom na 10 minut ... pak jsem otevřel kufr a z víka na mě tekla voda... tak jsem na to koukal až mi došlo že by to mohlo být třeba v tý gumový chráničce jak tam vede ta hadička a ještě nějaký kabely ... sundám chráničku a zjistím že hadička je v h..... poraďte mi co s tím , mám totiž fóbii ze špinavejch skel a to zadní mě teď strašně deptá ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Uživatelský avatar
chyna.cz
Příspěvky: 151
Registrován: 25 říj 2007, 08:05
Bydliště: Krupka u TP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chyna.cz »

provizorně něčím zalep a pak nahraď jinou. jaký má průměr? (vnější)
music is my life
zatím 160km/h :-)
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

¨tak to fakt nevím .... nevíte někdo kde to je napojované ? pochybuju že by to od tý přední nádržky až dozadu bylo vedený jednmou hadičkou bez spojů ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Uživatelský avatar
chyna.cz
Příspěvky: 151
Registrován: 25 říj 2007, 08:05
Bydliště: Krupka u TP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chyna.cz »

prostě najdi místo kde je to prasklí a nejlíp si sežeň smršťovací bužírku a pořeš to
music is my life
zatím 160km/h :-)
Uživatelský avatar
Jack
Příspěvky: 61
Registrován: 04 bře 2007, 20:09
Bydliště: Bečov u Mostu

Příspěvek od Jack »

Mněl jsem to samý.Sundej ten spojovací krk co vede z boku auta do dveří .Tam je napojená hadička.Já jsem ji mněnil za novou.Vyndej ostřikovač a natáhni novou musíš to dělat z tý díry na ostřikovač jinak setam netefíš.Tam jeten problem žeje ta hadička co vede od nádobky na ostřikovače napojená přímo v tom krku takže to občas tam rupne apak ti tto teče do dveří a kufru.
Opel Corsa 1,2eco 33kw-Hlavně že to jede
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

jasný takže je klidně možný že mám jenom ucpanou trysku ale tu hadičku jsem přerval já ... no paráda ještě se uvidí každopádně díky za rady...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Uživatelský avatar
cache
Příspěvky: 65
Registrován: 17 led 2008, 23:41

Příspěvek od cache »

Ja len mozem pridat odporucanie - nenechavaj to na neskor. Mne zimna zmes prezrala izolaciu kablov a vyskratovala mi cely kufor (dvere sa tvarili stale ako otvorene a palubovka svietila ako vianocny stromcek aj ked bolo vsetko vypnute). Jedine rychle riesenie bolo prerusenie kabelaze. Bohuzial, kedze to sam nezvladam (ani zrucnostou ani priestorovo) opravit sam, musim setrit na servis, nech mi celu kabelaz prerobia (nastastie u znameho - nebude to prilis drahe snad).
Opel Corsa B, r.v. 97, 1.2 33kW
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

jo na to mě taky upozorňovali ... dávám si bacha a zadní oskřikovač vůbec nepoužívám ... když prší tak jenom stěrač .... snad bude tenhle týden čas a spravím to ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

sorrry to havli ... myslel jsem že fórum sleduju dost ale vidím že budu muset dohnat mezery ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
lojzinac
Příspěvky: 14
Registrován: 04 črc 2007, 21:17
Bydliště: Benkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lojzinac »

Mele taky Corsa nestříká vzadu. Má rozpojenou hadičku v zadních dveřích a nechce mi dovolit abych jí sundal stříšku, protože jinak se tam nemůžu dostat. Musím počkat až bude v práci a pak jí to opravím :whistle:
Ta bude nadávat :ja_ti_dam:
havel
Příspěvky: 12
Registrován: 28 led 2008, 22:08
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od havel »

Taky mi nefunguje zadni ostrikovac, ale uz vim, ze v krcku to neni, ale nekde na trase - tusim, ze nekde v polovine.. akorat se k tomu musim nejak dostat - ale zatim nevim jak...
Opel Corsa 1.0 12V, r.v. 1997
fickerpet
Příspěvky: 55
Registrován: 08 dub 2008, 20:46
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fickerpet »

mě taky vzdadu voda nestříká a ještě sem ani nezkoumal kde je to pos.aný :D nějak se mi do toho nechce:D
Opel Corsa 1.6i 78 kW
havel
Příspěvky: 12
Registrován: 28 led 2008, 22:08
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od havel »

fickerpet: to verim... ja uz to mam spraveny.. mel jsem to utrzeny tesne u kufru, ale hadicka byla spadla, tak jsem ji napojil nad dverma ridice a dozadu natahnul novou - jako spojky jsem pouzil jednocestny ventily, ktery jsou na ty hadicky primo delany. a ted vse funguje, jak ma.
Opel Corsa 1.0 12V, r.v. 1997
Odpovědět