dewar: Moje bývalá Corsa

1982-1993

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
dewar
Příspěvky: 3
Registrován: 17 pro 2007, 17:59
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

dewar: Moje bývalá Corsa

Příspěvek od dewar »

Tak rok 1991 s motorem 1,4i výkonem 44kW.
Auto bylo koupeno od majitelky v roce 2002 v dezolátním stavu a tak jsem se pustil do úpravy a opravy všech poškozených dílů.
Podvozek dostal pružiny Powertech -35mm na obou osách,nové kotouče a destičky a nějaké ty čepy .-) .Rozšíření bylo jen pomocí alu ATS na přední ose 6*13 et 25 a na zadní 7*13 et 15 na kterých byly obuty gumy o rozměru 175/60.
Ze sériového motoru odcházely zplodiny 60mm trubkou do laděného zadního nerezového výfuku.
Na kastli byly vyměněny přední blatníky,které byly vytaženy o 2cm na každé straně a zadní lemy o cca 5cm.Dále jsem zavařil kliky a zámky dveří a namontoval centrální zamykání a odskok který se staral o otevírání.
Předělaná přední maska s tahokovam který byl i v předním nárazníku který byl původně namontován na Felicii
Okna dostala stříbrné folie.
No a interiér zůstal skoro seriový jen byla namontována aparatura.V předních dveřích SinusLive 16 kompo a v zadním platě Sony 6*9 které poháněl 2 kanál Carpower a na 2*15´´ sub Carpower byl zapojen též zes Carpower,ale 4 kanál do můstku.A o signál se staralo radio Panasonic 4*60
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jezdím tak rychle,jak můj anděl strážný umí létat.
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

no jooo, von sikoupí kozu v dezolátním stavu z r. 91 a paxe diví, že mu za 2 roky shnije.......
..
jakože ta Ačkovka na fotce vypadá fakt brutálně, skoro by se mi ani nechtělo věřit, že je prohnilá skrz na skrz.....
..
no a co sraz, nepřesvědčil tě ke koupi B GSI místo téj staréj VW rachotiny... :lol: :wink: :wink:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

dewar> Super práce, z total šrotu udělat takhle hezký auto,škoda že jsi jí prodal :cry:
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

si ji pamatuju, viděl jsem ji dřív na www.corsa-a.cz
I German Style !
dewar
Příspěvky: 3
Registrován: 17 pro 2007, 17:59
Bydliště: Nová Včelnice
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od dewar »

Svoby píše:si ji pamatuju, viděl jsem ji dřív na www.corsa-a.cz
jj to je přesně ona
william.wallace: nemyslel jsem že byla sežraná,koroze nebyla hrozná,jen něco na lemech,ale jinak ok,přední blatníky jsem měnil jen že jsem to chtěl vytáhnout.Myslel jsem že byla pobouchaná a poškrabaná a tak.A pohnila až po dvou zimách,jelikož jezdím denně do práce cca 40 km a auto mi stojí celoročně před domem.A to žádný starší Opel nevydrží bez koroze :lol:
A ke koupi Gsi mě nikdo nepřesvědčil,spíš mě utvrdil aby jsem jí nekupoval,jelikož to žere olej jak friťák v asijským bistru :D
Jsem rád že jsem dnes prodal svojí Astru G,která už taky papala.Ale teď budu kupovat auto,tak Corsa je taky zařazena do výběru.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jezdím tak rychle,jak můj anděl strážný umí létat.
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

:jj_good: good one :wink:
...jelikož to žere olej jak friťák v asijským bistru :smich: :smich: :smich:
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Odpovědět