Dubi ->ex Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI + Calibra C20XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Dubi ->ex Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI + Calibra C20XE

Příspěvek od dubi »

Zdravím všechny :D
Tak jsem si v pondělí dovezl domů z Budějek Corsičku. Je to 1.0 12V, rok 1998 a na tachu kolem 122000km.
Výbava: 2x airbag
Úpravy: laďák, matná folie na kapotě a víčku nádrže, folie na zadních oknech a nesmyslně vyvedenej filtr sání :mrgreen:
Plány: určitě kola, jen zatím nevím jaký rozměr zvolit protože nemám posilovač a s autem občas bude jezdit mamka, takže to vidím na nějaký 6x14"; dál chci trochu oživit lak, protože už je na pár místech matnej; časem bych rád černý interiér, lakovaný nárazníky, možná podvozek
Jinak corsa byla bouchlá na předek a jak jsem dnes zjistil, tak i na zadek. Sem tam nějaká orezlina, ale spodek vypadá slušně.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) dubi dne 14 pro 2016, 20:09, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
obcannofka
Příspěvky: 340
Registrován: 20 pro 2011, 23:36
Bydliště: Slavonice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od obcannofka »

vítaj

Vypadá dobře, fajn dvojnice tý mojí :D ;)
Corsa B 1.0 12V ECO tec - 55PS → → → Punto MK2 1.2 16V HLX - 80PS
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od petanek192 »

dobra slatanina co si za to dal ? ? ? ? ?
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

obcannofka: Díky :wink:
petanek192: 14500kč
Jinak filtr půjde nejspíš dopryč, dal mi k tomu i origo airbox, takže asi není co řešit. Výfuk mám k tomu taky origo, ale tenhle tam asi zatim nechám. Pokud ale seženu lakovanej nárazník, tak půjde pryč taky, protože by se tam nevešel. :mrgreen:
Obrázek
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Gooder »

Za tohle 14500Kč? :shock: To měl před Tebou nějaký mlaďas ne? Jinak ať se dílo daří, z fotek vypadá, že na ní nějaká ta práce bude.

To já si říkal, že moje(dobrá výbava a téměř bez koroze), kdyby neměla těch pár much(minimálně trochu promáčklý bok), tak že by za víc jak 15 byla neprodejná i s těmi OZ a dílů jsem měl tolik, že bych z toho měl skoro druhou Corsu :-D To jsem ji mohl za těch 15 zkusit i s tím bokem :-D
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Jojo, ročník 93 tušim. :D
Já teda nevim, ale mě ta cena až tak hrozná nepřijde. Psal jsem asi na 4 corsy, vždycky bylo v inzerátu napsáno bez koroze atd. a když jsem chtěl ještě foto, tak z toho najednou vylezly shnilý prahy, střecha nad předním oknem přematlaná silikonem, o lemech ani nemluvim atd. Tahle je na tom oproti nim ještě dobře, akorát má horší výbavu. Ale na to víkendový ježdění okolo komína a 2x za půl roku cestu do Prahy mi to postačí. :D
Obrázek
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Gooder »

Tak třeba to jsou normální ceny. Já měl za to, že se pěkné Corsy dají koupit i pod 20tisíc :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Tak dá se, sem tam se ukáže nějaká pěkná, ale je za chvilku pryč. Auto jsem teď hledal měsíc a během tý doby byly asi 2 fakt moc hezký, ale utekly mi obě. Pak další dvě stály 20, ale to bych jim za to nedal. Pak byla ještě jedna na podvozku a kolech za 18, taky skoro bez výbavy, ta byla celkem pěkná, ale majitel nějak přestal komunikovat.:D Ale tak neni to novota, vždycky se na tom něco najde, s tím jsem počítal. :)
Obrázek
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Gooder »

Já měl kliku, koupil jsem auto během měsíce a povedlo se mi trefit hezky kus. Druhé auto jsem vybíral skoro 3 měsíce :-D
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

No já jel původně pro dvojkový punto, ale když jsem přijel, tak jsem se nestačil divit, bylo na tabák. Když už jsem v těch Budějkách byl, tak jsem si vzpomněl, že Smithy mi posílal odkaz na tuhle corsu, tak jsem rychle hledal na netu číslo, no a nakonec jsem jí vzal. :D
Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Co-RS-ák »

jak tak koukám na ten tvuj filtr... to funguje i jako vysavač interiéru ne? :D
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Vidíš to, to mě nenapadlo... vyzkoušim :mrgreen:
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Ták dneska se konečně něco málo dělo. Místo KN filtru jsem zkusil nasadit origo airbox a pak jsem nastavil plynový lanko, takže plyn už reaguje hned co šlápnu a ne až po centimetru. :D Zkoušel jsem to projíždět a asi to s tím airboxem jede líp (ale možná je to jen můj pocit). Jen nemám tu plastovou trubku, co vede od nárazníku k airboxu, je k tomu nějaká jiná. Ani nevím jestli k tomu vůbec má být. Kdyby někdo měl navíc tak koupím.
Kontroloval jsem váhu vzduchu, kterou předchozí majitel dával novou a je to Bosch, takže cajk. :D
Dál jsem trošku pošteloval nárazník a provizorně opravil ulomenej držák pravýho předního světla, takže už nesvítíme do země.
A nakonec jsem si trošku hrál s kolem z vectry. Jsou to 8x17".
Pořád koukám po nějakých kolech, ale nevim, jak teď vyjdu s financema, tak uvidíme, každopádně léto na plecháčích už prostě nebude. :lol:
V nejbližší době mě čeká natažení kabelů k zadním reprákům, protože kabel vede jen k jednomu a ještě mi kámoš bude dělat něco s rádiem, aby to drželo paměť a hrálo, i když nemám klíček v zapalování. Mně elektrika nic neříká, tak to nechám na něm. :mrgreen:

Naše oplácká flotila :D
Obrázek
Kolečka
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Gooder »

S airboxem to jede lépe na 100% a jestli můžu poradit, tak ohledně kol koukej spíš na 14" :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Jj chci nějaký 6x14, mám teď vyhlídnutý Oz, ale budu nejspíš potřebovat prachy na něco jinýho. :( Takže kola asi až v březnu...
Obrázek
Odpovědět