Dubi ->ex Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI + Calibra C20XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Řekl mi, že jak mě z dálky(asi 200m) slyšel, tak si na mě počkal. :D Ten starší byl v pohodě, colou dobu tam se mnou kecal. Prý jestli jsem to auto neměl náhodou před týdnem na bazoši. :lol: Tak jsem řikal, že jo. Řikal, že manželka má taky corsu atd. :D
Ale ten mladší to obcházel, vepředu na něco šahal(asi světlo :?: ). Hlavně teď dělaj jak blbý, potkávám je pořád a platit znova a případně víc se mi fakt nechce :roll:
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Takže, včera konečně přezuto na letní. A dneska vyměněn výfuk.Vzal jsem POLMOSTROW a kvalita zpracování celkem OK, ale je to takový dodělej si sám. :lol: Laďák nakonec zůstal, jen se doupravil k novýmu střeďáku, kterej se musel posunout trochu víc dopředu.
V nejbližší době mě čeká ještě řetěz a zadní ložiska. Výměnu řetězu asi svěřim někomu jinému, já na to nemám moc času a nemám to momentálně kde dělat. :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od petanek192 »

Mel bys to vylestit jako toho tranzita :-)
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Jojo, chystám se na to :mrgreen:
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Umyto, naleštěno, načerněno a zítra na Kámen 8)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 648
Registrován: 21 dub 2010, 22:04
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Bobek »

Hrozne tam chybí GSi stříška :-(

Jinak je to bezva (na to, ze ja červenou barvu nemám moc rad :-D)
Nálepky dle vlastního návrhu! Levně!
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Dííík :D
GSI stříšku bych bral, ostatně jako kupu dalších věcí, ale teď jsou důležitější investice a hlavně času málo. :D
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Nic novýho... Jen dneska umývání a pak srazování :mrgreen:
Obrázek

Obrázek
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Tak jsem dneska fouknul přední nárazník a lemy Montanou. :D Asi před 14 dny jsem to nastříkal na dveřní lištu, kterou jsem různě testoval a vydrželo to fakt nesmysl 8) Ještě mě čeká zadek :D
Jinak máme nový zadní ložiska a budu muset vyřešit vibrování volantu, dělá to občas při brždění a někdy i normálně a ještě u pravýho kola něco mlátí(možná horní uložení :?: )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Scarynka
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1116
Registrován: 26 kvě 2007, 19:56
Bydliště: Oldřichov nad Ploučnicì
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Scarynka »

:jj_good:
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Tak plasty komplet nastříkaný, jeden lem se mi trochu nepovedl, ale jinak dobrý, vypadá to hned jinak. :) Vibrování kola vyřešeno a vůle na nápravě prý minimální. Ještě spasovat výfuk, protože zas prdí a poštelovat ručku a na zimu budem ready. :D
Obrázek
A jedna podzimní a asi poslední na letních :wink:
Obrázek
Obrázek
Darkover
Příspěvky: 35
Registrován: 03 led 2014, 21:44

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Darkover »

Přesvědčil si mě, už mám Montanu taky doma, kolik plechovek jsi potřeboval kolem dokola? Díky
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

1 a půl přibližně. Dával jsem jednu vrstvu a záleží jak moc to budeš slejvat, hlavně to pořádně odmasti. Vypadá to a drží dobře, jen se mi to na jednom lemu a kousku zadního nárazníku moc nepovedlo, nevim jestli to bylo sprejem, tryskou nebo jsem to špatně odmastil, ale udělalo to bublinky, ale po zaschnutí to tolik vidět neni. Příště vezmu určitě jinou trysku. :wink:
Obrázek
Darkover
Příspěvky: 35
Registrován: 03 led 2014, 21:44

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Darkover »

Já to průběžně ošetřoval Renoplastem, sice OK, ale těch 18 let je už vidět (každý plast jiná barva), takže jsem to právě nechal být od cca července a udělám to až někdy na jaře. Původně jsem to chtěl sundat, ale po zjištění, že místo například 14 úchytů předního nárazníku tam mám jen 5 a ty bočnice nad kolama visí na dvou místo šesti... to jen přestříknu povrchově bez demontáže, protože který prase to lepilo předemnou... to nejde rozebrat. Ještě jsem chtěl nabrat nějaké díly a vyměnit je nebo možná i koupit nové, ale na 5DV toho moc není (za peníze samozřejmě je, ale student xD)
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Jojo to chápu a znám, já už jsem týden pracující. :mrgreen: Já to taky nesundaval a to z podobnýho důvodu, oblepování sice naprd, ale dělal jsem to poctivě, aby to nějak vypadalo. :) Já bych to možná ani neřešil, kdybych to neměl tak strakatý, to už ani oživovač moc neschoval... Renoplast vydržel tak 2 měsíce :D
Obrázek
Odpovědět