Sedadla - nedestruktivní oprava

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
CorsZ
Příspěvky: 8
Registrován: 26 led 2014, 17:23

Sedadla - nedestruktivní oprava

Příspěvek od CorsZ »

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte návod jako sundat čalounění ze sedadla řidiče. Mám 3dveř a sedadlo řídiče nejde sklopit. Vzadu je uvolněné/natržené ocelové lanko a výměnu bych snad zvládnul i sám ale nevím jak se pod to čalounění dostat tak ať se to dá vrátit do původního stavu.

+

Zadní sedadla, kde se v případě, že je třeba je sklápět na obou stranách musí zmáčknout "tlačítka" a pak posouvat podle potřeby se nějak zasekla. Popravdě nevím jak nebo co se u téhle věci může šprajcnout, ale je to opravdu napevno :)

Pokud by jste někdo měli manuál nebo nejlíp fotonávod jak se na tyhle věci dostat, bylo by to fajn. Mám knihu "Jak na to Corsa B...", ale tam jsem tyhle informace nějak nenašel.

Díky
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: Sedadla - nedestruktivní oprava

Příspěvek od MAMBO »

Ja to mám taky šprajcnute ty zadní sedačky, mám to na pevno. Jedna strana jde tlačitkem a druha odšroubovat, protože jsem ji přilepil na pevno aby se to netřepalo a stejně to nešlo. Ale ještě jsem to nepoužil. Ja už to mam tak ošizene od novoty jak se to kupovalo v novém autě. Jednou se to i reklamovalo a stejně to nešlo po pár dnech a nejde. Bych to vyměnil za dobrou sedačku jestli to používáš... Dneska bych je upálil u nového auta že mi něco nefunguje. :plamenomet:

Jinak ty předni sedačky by se museli odpárat jestli chceš sundat potah, nemaš lepši koupit někde nějakou dobrou?
Corsa B 1.0 5 dveř
CorsZ
Příspěvky: 8
Registrován: 26 led 2014, 17:23

Re: Sedadla - nedestruktivní oprava

Příspěvek od CorsZ »

No nedíval jsem se kolik to stojí a pravděpodobně na to nemám nářadí :)
Odpovědět