r3d0x - Corsa B 1.4

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
r3d0x
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2015, 15:56

r3d0x - Corsa B 1.4

Příspěvek od r3d0x »

Ahoj Corsáci :)
Už vyše pol roka som hrdým vlastníkom Opel Corsa B 1.4 Family 5dv. bielej farby ale až pred nedávnom som objavil toto fórum čo je asi trochu škoda kedže Corsička už prešla pár zmenami a chcel som sa s vami o ne podeliť :( fotky popridávam časom, momentálne nemám čas na fotenie.
Chcel by som sa opýtať, teda skôr si dať poradiť od vás skúsenejších či je možné na disky rozmeru 4x100 R14 6J obuť gumy 165/65 R14 ? ak je to možné ako by to asi vyzeralo ? poprípade máte nejaké foto ? Možno vám behá po rozume otázka prečo nie väčšie gumy ale v techničáku mám povolený max tento rozmer a nechcem riskovať pokutu a ani nemám náladu a nervy behať po úradoch o zapísanie väčšieho rozmeru lebo tu na Slovensku je to nočná mora. Vopred dakujem za odpoved :tuli:
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: r3d0x - Corsa B 1.4

Příspěvek od dubi »

Já jezdím 6x14 a 155/65 a pohoda, vypadá to dobře :D
Koukni na http://www.tyrestretch.com/ , tam to najdeš :wink:
Obrázek
Benda
Příspěvky: 60
Registrován: 20 kvě 2013, 19:37

Re: r3d0x - Corsa B 1.4

Příspěvek od Benda »

To obuješ bez problému a bude to vypadat normálně :)
r3d0x
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2015, 15:56

Re: r3d0x - Corsa B 1.4

Příspěvek od r3d0x »

Tak kolesá sú už obuté a vypadá to fakt dobre :banan: foto určite pridám len momentálne mám obuté zimné.
Trápi ma jedna vec ohľadne osvetlenia v kufri, z ničoho nič mi prestalo svietiť to malé svetielko. Skúšal som vymeniť žiarovku, rozobral spínač na kufri no stále nič. Neviete kde môže byť chyba ?
Ďalej by ma zaujímalo kde objednať prednú mriežku bez znaku ale najlepšie nejaký slovenský eshop za dobrú cenu.
Ešte pridávam foto plecháčov ktoré som si sám zrenovoval a momentálne mám na nich natiahnuté zimné pneu :) Vopred dakujem za odpovede
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: r3d0x - Corsa B 1.4

Příspěvek od jamal.jefries »

casto se stava ze se prelamou draty mezi kastli a dverma v ty pruchodce gumovy tak zkus promerit kabel od spinace jestli tam neni prelamanej.kdyz uz tam budes tak docela rada se tam prelamuje hadicka od ostriku zadniho okna tak si to taky zkontroluj :-)a bezznakovou masku sezenes na kdejakym internetovym obchodu tak se mrkni pres google a neco urco najdes :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: r3d0x - Corsa B 1.4

Příspěvek od FatriX »

tady je obrazek ako spravis svetlo v kufri
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět