Velbloud - Corsa B X14XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Táák.... chtěl bych moc poděkovat MIKE MADOVI, protože kolečka jsou už doma.... sice budou chtít nový pokličky, nový, šroubky do pokliček a přeleštit, ale už jsou doma ;o) ALU CAR-TECH MONZA 7/15" ET 28

a už mám zamluvený pneu YOKOHAMA 195/45


dále příští týden následuje technická, emise, kola zapsaný do techničáku a výměna spz :dance:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tak abyste neřekli, že se furt jen flákám... tak taky produkuju ;o)) měl jsem týden dovču tak jsem si hrál ;o)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

a výsledek ;o)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Velbloud dne 05 kvě 2008, 19:02, celkem upraveno 1 x.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

New rear bumper :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Bude komplet zavařeno. Ve čtvrtek jsem to odvez lakýrovi budu to mít kolem šestého června...

a abyste neřekli že se flákám, tak jsem včera dolešťovla kola... a samozřejmě při leštění posledního jsem konečně zjistil jak správně se má nanášet leštící pasta... tak jsem je všechny přeleštil ještě jednou... a rovnou rozleštil i pokličky a ještě něco dodal ;o))

celkem 8 hodin leštění v kuse :roll:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

:congrats: Prácička 1A
automatic
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Sobota

Příspěvek od Velbloud »

Tak jsem se o víkendu konečně pustil do Mazlíka... jelikož přetím nebyl čas, bylo toho opravdu hodně... nejdřív odstranit půlroční nánosy, obout kola, nasadit, odstranit lepidlo od strhnutých lišt, stříknout lemy (doufám, že Suby už nebude otevírat v blízkosti dveře ;o)), nandat nárazníky, stříknout podběhy, doleštit jehlánky a pár dalších zbytečností... atd... ;o) ještě že jsem měl alespoň na ty lišty pomocnici ;o))

Z ošklivého káčátka...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

na autě je ještě spousta drobností na dodělání, ale pro Týnec už mi chybí jen světlo, značky a papíry ;o))


... malým drakem.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Pánové díky ;o)

málem bych ještě zapoměl... velmi rád bych poděkoval Mini Mikovi a Miku Madovi za velkou pomoc při schánění dílů a jiné rady - kluci děkuju :wink:

Svoby - jsou to kliky z Béčka před faceliftem - ze zadu.. dávaly se taky na Vectru A a Astru A (dozadu).. jsou z vrakáče za dvě kilča kus ;o)

Dodo - lakoval jsem zatím jen lemy vepředu a to spíše už jen opravoval... jinak ano.. samozřejmě - základ na plasty/plnič/barva/lak... na zadní zatim kašlu.. jak mám vytažený lemy.. tak prostě neseděj.. a je tam centimetr fucha... počkám si a zavařím je...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Zdravím Tome,

jsou to Cartec Monza, 7/15 palců - pneu 185/45 ET 25 (tzn. ještě nižší než jsem měl). Podvozek je stále stejný - SPAX se štelovatelnou tuhostí.. snad by měl být 60/50 ale je starší takže si nejsem jistý.. mezi středem kola a lemem mám 28cm - čili tak 65 mm snížení.. ale je pravda, že by tomu slušelo ještě tak o jeden či dva cm víc a vzadu tak centimetrový podložky..

jinak u toho předního nárazníku budu ještě nahrazovat ti integrovaný lízátko gumovým jako bývá na originále... protože jsem nárazník měnil kvůli tomu že potřebuju vyšší ... a z původních 4 cm jsem se dostal na osm... což je stejně dost málo ;o))) a abych byl v klidu, tak ty tři cm udělám gumový..
Naposledy upravil(a) Velbloud dne 03 črc 2008, 15:17, celkem upraveno 1 x.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

dvě fotečky z víkendového sundavání vrat ;o)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tak jsem si o víkendu opět trochu hrál....

zkoušel jsem jiný pružky - nakonec jsem se rozhodl že zůstanu u svých...
trochu jsem si rozleštil výfuk a svody sání...
a přivezl jsem od lakýry zadní vrata (zajím je mám jen na jeden pant.. musím je ještě dopasovat a zapojit..)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Bloude pěkný. :wink: Kára i ty nožičky :lol:
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petanek192 »

zdravim bloude cim se lestil to sani ????
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Newman
Corsa forever
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2006, 08:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Newman »

No Bloude máš to pěkný akorát myslím, že než ten výfuk budou všechny spíš zajímat ty nožky :lol: :lol:
Chtělo by to kompletní foto :think:
Obrázek
Odpovědět