Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Gooder »

Pěkné fotky :jj_good:

Snad šla do dobrých rukou, jen teda nejspíš nešla v tomto stavu, že? :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Smithy »

Nene, GSi naraznik a zadni svetla jsem prodal zvlast, akorat brocky a bezpecaky jeste mam. Kuze, podvozek, ciry predni svetla, maska a koncak tam zustal. Kupec se zdal rozumnej, myslim si, ze to da do uplny serie. Bude jezdit v Lanech.........
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Smithy »

Tak jedina vec, co mi zbyla po corse jsou bezpecaky :D

Jinak nastupce corsy vypada takhle

Obrázek
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Gooder »

To se bude líbit CoRSákovi, taky chce E46. Tohle se asi s Corsou srovnávat nedá :lol:

Mimochodem, to je Temelín?
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Korrpi »

jo je to temelín.... http://mapy.cz/s/6pML proklatej trn v patě bláznivejch matek :lol:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Smithy »

Jo je, byl sem tam i na exkurzi kdysi...

Jina liga kazdopadne, momentalne vybiram 18-ky na leto
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Tvoje Corsa byla moc pěkná, té stačil pořádný motor, jinak jí nic nechybělo, tohle je BMW...
Jinak motor tam máš jaký? Já BMW nerozumím, tak nevím co se do toho dávalo za srandu, vím jenom, že krom Mpower jsou to neskutečný loudové, znám blázna co má 3.0 6ti vál s domontovávaným kompresorem a údajným výkonem 300 koní, tak jsem ho poprosil o svezení a vzal jsem ho na stejnou projížďku, kde mě asi tak před 2ma lety vezl Tiger.s s béčkem C20XE (cca 170 koní), no a ten bramborák tragédie, nula, špatný, nuda, hrůza, tragédie, jo to už jsem psal, no neskutečnej outsider. To neber jako nějakou urážku, musí Ti být jasný, že s BMW u lidí, pro které je Corsa nadevše prostě neuspěješ. Když si vzpomenu na náš společný "závod" na letišti, nikdy bych do Tebe neřekl, že přitáhneš tohle, já vím, Corsa je pro mladý, takový to auto na to se naučit, možná se i poprvé vybourat a tak, ale mě bude 30 a pardon, ale já to auto prostě miluju a mrzí mě, když lidi jako Ty, kteří Corsu vymazlili se toho zbavujou, promiň za otravnou zprávu.
Kdyžtak mě tu nějak promažte, zablokujte, či co já vím.
Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od jamal.jefries »

péťo bude to o pohodlí taky na corsu nedám dopustit i když v tom nemam kde který elektronický sračky atd ale jsou lidi co prostě vyměněj kozu za pojízdnej obejvák ale jak píšeš ty pro který je koza srdcovka tak nevyměněj za nic :-) i když mi všichni říkaj proč vrážim do tak starýho krámu tak moje odpověď je že kdo si nepostavil auto skoro od začátku tak to prostě nepochopí.... :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Gooder »

jamal: S těmi penězi atp to mám doma a všude stejný :D Jinak taky souhlasím, nejlepší je to mít bez těch el. blbinek :)

Petr: V Corse asi bude podstatně lepší pocit z jízdy(chápej to tak, že tam bude větší odezva). A navíc tiger.s ji měl celkem dost odlehčenou, takže si myslím, že ohledně koně/tuna na tom mohla být auta podobně. Ale řekl bych, že to jsou auta, která se porovnávat nedají. Jinak podle mě je poslední hezké BMW E30, případně E39, ta novější se mi nelíbí, ale každý má jiný vkus a potřeby a Smithyho asi něco vedlo k tomu, si tohle pořídit :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Smithy »

Ja k BMW uz tihnu dlouho, chtel sem E30 pred corsou, ke corse sem se dostal nahodou, ale byly to pekny 4 roky

Chtel sem zmenu, tak sem ji udelal, zaroven trochu doufal, ze corsu nikdo nekoupi a necham si ji, ale pak jak se neco stalo s motorem, asi nic moc zavaznyho, odjel s tim po ose domu, plus do toho koncila technicka, takze hrubej odhad 5000Kc do toho vrazit, tak se mi do toho nechtelo to opravovat, kdyz 4 mesice od koupi BMW corsa porad stala, najela sotva 300km, tak sla, ale neptejte se mne na prodejni cenu, byla smesna....

Asi napisu nynejsimu majiteli jak to s corsou vypada....


BMW 320Ci, R6 s 150 konmi, jezdim prevazne mesto, tak proto tenhle motor, pomer vaha a vykon nic moc, ale umi jet pekne, staci mi to
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Co-RS-ák »

Smithy: přesně tohle chci, ale asi bych raději alpine blue tuším se jmenuje ta barva... a 330Ci ... jakou máš spotřebu s 320?

a kluci: jak můžete říct, že je corsa pohodlná....ste nejeli v něčem jinym nikdy? já proti corse nic nemam, strašně se mi líbí, jen je už stará což mi vadí/mrzí, ale jinak je to moje milovaná kára :D ale zas nejsem takovej fanatik abych si nekoupil lepší auto, s radostí jinou značku, protože opel neni zrovna moje gusto...pokaždý když se hrabu v autě tak techniky v opelu proklínám...:)) ale bmw co sem se bavil se servisákem je na opravu (alespoň pro něj) prej jedno z nejhorších aut, co se přístupu týče..a pak cena..
jinak, Smithy, tobě gratuluju... holky skáčou samy do auta přímo ne? :))

edit: origo bmw kola jsou asi 3/4 fakt krásný v 18''
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Gooder »

Petře, nějak nevidím, že by tu někdo psal o tom, že Corsa je pohodlná :D Já bych třeba novější auto nechtěl, to už jsem ti nejednou v SZ i odůvodnil proč :lol: Netvrdím ale, že si ho nikdy nepořídím. Vím, že Corsa není rodinné auto a byl bych rád, kdybych někdy rodinné auto potřeboval. Tak třeba jako druhé auto bych něco takového bral(mimochodem, BMW coupé taky není rodinné :D). A hlavně, nikdo z nás tu nechce auto na balení holek jako Ty :mrgreen:

Smithy: O té prodejní ceně mi ani nemluv. Z toho důvodu jsem si i řekl, že prodávat by to nemělo cenu. Dneska už to moc lidí nekoupí a když už je v nějakém lepším stavu, tak to ani nikdo tady u nás neocení :(
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Smithy »

Ted v zime jezdim za 9L, coz neni spatny. Na 330i se chystam pak, mozna prejdu spis az na E92....

S opravama to tak hrozny neni, zatim menenej chladic, lanko plynu, olej, cekaji me predni ramena, ale je pravda ze je tam malo mista, treba v motoraku.

Na holky se teprv chystam az dam ty pekny kola, momentalne mam v jednani M3 repliky.
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Co-RS-ák »

láďa: já jak to rychle četl tak sem si pospojoval slova co sem viděl :D sry :D ale stejně mám pravdu :D

jo, M3kový sou pěkný, ale znám ještě lepší na tohle... ty dvojpaprskový a je jich tam asi deset nebo i víc teď nevim...jen jako příklad
:)
vidíš Láďo, taky se s tim chystá na baby :D
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Berry >>> Smithy - Corsa B X10XE

Příspěvek od Gooder »

Pravdu má každej ;) Tak záleží, co od té holky očekáváš. Jestli jen sex, tak auto fungovat bude. Pokud vztah, tak holku nesbalíš díky autu. Pokud ano, tak zase o takovou bych nestál :)

Mimochodem, popis těch kol je zajímavý. Být Smithym, tak vůbec nevím, jak ty kola mají vypadat :mrgreen:
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Odpovědět