Corsa A Sněhová Královna & Corsa B Modro-Zelená Bestie

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Ahoj všem,
přemýšlím, že to zabalím a tu svojí nádheru Corsu B GSI prodám, buď na díly anebo celou, je na papírech, EKO daň zaplacená, je toho času částečně rozebraná, viz poslední foto a je pojízdná / nepojízdná, v háji spojka.
Kdyby jste měl někdo zájem, pište na tento odkaz anebo na SZ anebo e-mail: Petr.Milstain@seznam.cz
Díky všem za reakce, Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

Kastle není? :?
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Ahojte Tiger.s,
bohužel není, koukal jsem všude možně i v Německu a samý takový zrezlí anebo za nesmysl ceny například 28.000 CZK a to se nedá, já bych viděl cenu za naprostou voňavku do 20.000 CZK, ale ta by musela být úplně nejvíc nejkrásnější a takovou mi do 20.000 CZK dát nikdo nechce. Takže se bohužel začalo uvažovat dát tohle pryč, to se nedá, není vůbec čas.
Ty bys jí beztak nechtěl, viď?
Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

Já ne já mám dost starostí s mojí mrchou :) Tak obejdi vrakoviště třebas něco najdeš
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Ahoj Tiger.s,
bohužel, už i tohle jsem absolvoval a nic, už jsem jednal i s pár němci a taky nic, tam to bylo o hrozné komunikaci, buď přijeď s prachama anebo táhni, takže to jsem taky zavrhl. Zítra si tady podám inzerát, že to prodám a bude klid, bohužel na to nemám dostatek času.
Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

to je velká škoda chlape , ale co naděláš ... já měl tu svoji kastli za 6 tisíc a je naprosto bez rzi ...

taky na to ten čas nemám mno ale autí z baráku nepůjde protože jsem řekl že gsi budu mít doma a s tím nikdo nehne ... takže snad letos přes zimu ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Ahoj to Vaneon,

chlape, já taky nechci, byl to můj sen od 15, mít Corsu B GSI, nevlastní otec nás hrozně přítáhl k autům a především pak ke sportovním verzím jinak tuctových aut a já si už tenkrát vysnil tohle auto, takže po 10ti letech jsem si ho pořídil a teď na to nemám čas a štve mě, že už jsou tak rezatý. Chjo, kdyby alespoň s tím Jardou byla nějaká řeč, bych od něj klidně nějakou kastli koupil, ale nezvedá mi telefon, to je domluva na houby. Nic ještě nevzdávám, pořád tu je naděje, každopádně se do toho zkusím opřít ještě víc a snad z toho něco vytřískáme, anebo opravdu opravím tuhle kastli, taky by to šlo, sice mnohem víc práce, ale mít něco vysněno 10 let a pak to takhle zabalit, to by byla škoda, nový styl aut se mi nelíbí, tím nechci říct, že by C GSI nebyla hezká, ale já jsem fakty zamilovanej do Béčka, jako mám Áčko, jistě jsi viděl fotky, že jsme i z tak zrezlýho auta udělali docela pěknej kousek, teď jí jezdí maminka. Tobě samozřejmě fandím, aby jsi se o téhle zimě do toho dal, přeci jen GSI je GSI.

Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Mikes
Příspěvky: 162
Registrován: 20 zář 2009, 13:31
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Mikes »

Čau Petře, posílal jsem ti včera SZ, mrkni :)
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Ahoj všem,

jen pro upřesnění, Corsu bych rád prodal jako celek, další info můžete shlédnout můj inzerát na prodám/koupím Auto/Moto.

Děkuji za pochopení
Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Takže lidičky zlatý, zítra vyrážím do Norimberka s kolegama z práce, plaťákem a nějakejma EURama v kapce, držte palec, ať se tam něco slušnýho objeví, zítra nebo spíš v pátek poreferuju a přidám sem nějaké fotky co tam nasbírám :D
Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

Super :)
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Ahojte všem,
zítra přidám fotky z Norimberka, byla to naprostá tragédie, jet tam takhle naslepo. smlouval jsem jen o jednu jedinou Corsu, ale když jsme to dostali z 1200 EUR na 900 (byla to černá Corsa B r.v. 2000, 1,2 16V, najeto 125 000, klima, komplet v elektrice, bez rezu, fakty pěkná), tak jsem se chtěl projet a ejhle nenastartovala, tak začal, že je jen nějaké čidlo, tak jsem řekl, to je tak za 700 EUR, když nejede, ale on nechtěl už dát dolů ani ťuk, tak jsme šli pryč. Kolegové si taky nevybrali, jeden jel shánět Golfa IV a druhej šel po Oktávkách anebo Fábiích a draho, draho.
Jak píšu, zítra dám nějaké fotky, třeba tam byla Corsa r.v. 2000 1,2 16V za 2800 EUR a ještě nebyla nic moc, tak to jsem zíral, za to už jdou pěkný Céčka.
Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

s tím jardou to nevyšlo ???
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Uživatelský avatar
Petr_Corsa A+B
Příspěvky: 459
Registrován: 17 čer 2010, 15:03
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_Corsa A+B »

Ahoj Vaneon,

zítra bych za ním měl jet po práci, budu tedy muset jít trochen dřív, Jarda říkal, že je to Krupka u Teplic, Ty už jsi za ním byl, trefím tam, máš něco bližšího pro mě? Jarda říkal, že si mě "vyzvedne" u nějaké benzínky, ale tak si zítra zavoláme a bude to ok, možná tam pojedu rovnou s plaťákem.

Petr
Corsa A 1.2S 1986 READY TO GO // Corsa B C16XE GSI 1994 READY TO GO AS WELL
---My Cars---
Obrázek Obrázek
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

já jsem tam byl už dvakrát ... jednou jako doprovod jednou pro tu kastli ... radši se nech vezvednout ani jendou jsem tam sám netrefil ;-) PS.: doufám že ti to klapne chlape ...
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Odpovědět