Doplňovaní kapaliny do chladící soustavy

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
krtek.cz
Příspěvky: 6
Registrován: 27 úno 2018, 06:45

Doplňovaní kapaliny do chladící soustavy

Příspěvek od krtek.cz »

Zdravím lidi, nedávno moje corsa C rv 2001, 1.2 benzín s přestavbou na lpg byla v servise s tím že nefungovala klimatizace jak měla. borci vytáhli klimu a dali zase zpátky že tam nic nenašli. klima ale teď funguje bez problému. co sem si ale všiml když sem jel potom autem tak že se teplota motoru pohybuje kolem 100°C nedalo mi to a tak sem se až auto schládlo mrkl do nádržky s kapalinou. prázdno. doplnil sem fridex jel se projet a teplota se držela kolem 90°C opět sem se podíval když auto schládlo a zase nádrž prázdná. opět sem doplnil teplota se drží kolem 80°C ale v nádrži je pořád prázdno. Pod autem není žádná kaluž a nikde sme nenašli že by to někde teklo. Všechno vypadá v pořádku. Je tohle normální aby ta nádrž byla plná ale jakmile se vrátíte z cesty a znovu doplňovali? Jakože mám podezření že jak dělali opravovali tu klimu tak něco podělali s chladící soustavou. Každopádně celkem sem tam zatím doplnil tak 1 liter fridexu. mám tam ještě doplnit nebo to mám radši dovézt do lepšího servisu ať na to mrknou?
Předem díky za rady
Odpovědět