kontrolka "AUTO S KLUCOM"

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
NIDECKER93
Příspěvky: 6
Registrován: 16 zář 2013, 21:42

kontrolka "AUTO S KLUCOM"

Příspěvek od NIDECKER93 »

Caute,

Vlastnim Corsu C 1.0 43kW. Auto mam cca mesiac a mam k nemu aj original knizku. Dnes som si pozeral ako by mali zhasinat kontrolky na palubnej doske.

Moj problem je ze kontrolka auta s klucom nezhasne pri zapnutom zapalovani, zhasne spolu s kontrolkou "motora" po nastartovani. Neviete mi poradit co s tym a co to znamena?

Ci ma auto horsiu spotrebu alebo slabsi vykon neviem posudit. Ak to pomoze tak na porovnanie 90km/h 3000ot/min na 5ke. :)


Podla mudrej knizky:
Kontrolka AUTO S KLUCOM by mala zhasnut po par sekundach po otoceni kluca este pred nastartovanim. (pozeral som videa na youtube tak im pekne zhasne spolu s airbagom)

V knizke je popis chyb:
Kontrolka blika pri vypnutom motore
Kontrolka blika pri zapnutom motore
Kontrolka svieti pri zapnutom motore

Moj pripad ze svieti pri vypnutom motore tam nieje :/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: kontrolka "AUTO S KLUCOM"

Příspěvek od Hgi »

nic to neznamená, asi je v ECO jednotce/palubce nahranej jinej soft, tak to funguje trochu jinak. Nic to neznamená a pokud kontrolky po nastartování zhasnou, tak je to ok.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
NIDECKER93
Příspěvky: 6
Registrován: 16 zář 2013, 21:42

Re: kontrolka "AUTO S KLUCOM"

Příspěvek od NIDECKER93 »

Ano vsetko zhasne po nastartovani, auto ma zvuk, aj vykon rovnaky ako ked som kupil, akurat neviem povedat ci ta kontrolka svietila uz pri kupe alebo zacala teraz.
Nenapadlo ma riesit ako zhasinaju kontrolky, ked vsetky po nastartovani zhasli. Dnes som mal cas tak som si presiel knizku k autu.

Teraz ma napadlo ze v aute je namontovane dialkove ovladanie s alarmom jablotron. A v knizke sa pise ze ta kontrolka suvisi aj s imobilizerom.
Odpovědět