svítí kontrolka baterie

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
bilix
Příspěvky: 4
Registrován: 09 říj 2015, 08:08

svítí kontrolka baterie

Příspěvek od bilix »

Ahoj lidičky, mám takový dotaz, asi vím čím to bude, ale pro jistotu se zeptam zda neměl někdo podobný problém.Po dojetí domů mi manželka řekla že jí svítí na Corse symbol baterie, máme model 1.7 Di tudíš isuzu ,tzn alternátor Hitachi ,změřil sem tedy baterií a zjistil že je slabá, nabil sem jí tedy a změřil ji při zapnutém motoru a na bat.je 11.80 tudíš asi opravdu ko altik. Co nejvíce odchází na tomto altiku?Bude to regulátor??? Díky za info.
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: svítí kontrolka baterie

Příspěvek od jamal.jefries »

viděl bych to na regulátor.jelikož je společně s uhlíkama tak zabiješ dvě mouchy jednou ranou ale při jeho ceně kolem 1200kč výjde líp sehnat jinej altík z vrakáče tam se prodávaj kolem 500kč :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
micromax1
Příspěvky: 51
Registrován: 13 dub 2011, 02:36

Re: svítí kontrolka baterie

Příspěvek od micromax1 »

Ahoj a mě by zas zajímalo, co znamená když po každém startu symbol baterie zhasne jako poslední za cca 3-4 sekundy po nastartování. Uloží se mi závada v BCM, jako Generator low woltage. Jinak po nastartování se už nerozsvítí ani jednou neproblikne. Startuje v pohodě na první otočení- jen chvilku trvá než zhasne. Na co se mám připravit že odejde? Alternátor?... Díky za rady.
Odpovědět