kony -- CORSA -- C --

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

kony
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2008, 10:21
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od kony »

tak tady zasílám ještě pár novinek co jsem přez zimu nějak doladil.... nic moc, jen mračítka, třetí brzdové světlo- to je vlastní výroba a v noci svítí fakt luxusně no a neonky do plata.... :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

už nic nelep a jeste bych strhnul tu radoby antenu navigace ,místo tech "mračitek bych teda dal treba tyhle svetla ale chápu ze jsou asi tak 10x dražší
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
kony
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2008, 10:21
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od kony »

mara4 ty "rádoby mračítka" jsem koupil za 50Kč oproti světlu za 6000,- si to člověk rozmyslí
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

kony píše:mara4 ty "rádoby mračítka" jsem koupil za 50Kč oproti světlu za 6000,- si to člověk rozmyslí
ty svetla stojej 1650,-kus ,no prave ze veci za 50 korun delaj takovej ten tesco tuning
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
kony
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2008, 10:21
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od kony »

mara A4
jěště jsi se nepochlubil se svým zázrakem, tak se taky ukaž ať můžu slídnout pořádnou natuněnou káru... Pošli odkaz.
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

nejsem příznivcem tveho stylu upravy auta tak budeš asi zklamaný ale neco je zde:na prvni strane exterier na druhe interier http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... t=facelift a moje soucasne vozitko si muzeš prohlidnout zde http://audiklub.cz/garaz-auto-367 ale to uz myslim tuning nepotrebuje stačí udržovat
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

mara A4 píše:už nic nelep a jeste bych strhnul tu radoby antenu navigace ,místo tech "mračitek bych teda dal treba tyhle svetla ale chápu ze jsou asi tak 10x dražší
když už jiný světla tak s čočkama, vypadá to líp a svítí to líp :wink: (teda aspoň u mě)
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Odpovědět