FrantaU - Corsa C Z14XE "PINK BONBON"

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

Zdravíčko! :D .....Tak jsem na zimu malinko "potůnil" :D .....
Corsu teď čeká "předprodejní servis"....
Omluvte kvalitu foceno mobilem :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
automatic
Uživatelský avatar
yeti
Příspěvky: 543
Registrován: 16 úno 2009, 14:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yeti »

jak ty pneu Vraník, jsi spojenej s nima? máš ty s tim křemíkem nebo co to je?
Corsa A C14NZ

Škoda Octavia Combi 1.9tdi 96KW
Uživatelský avatar
Jitula
Příspěvky: 36
Registrován: 30 říj 2008, 17:38
Bydliště: Horní Jelení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jitula »

Ahojdáá noo tak ten narázník je fakt hustej, tak hlavně že posloužiíí. Doufám že ta nahradnice pak bude sloužit líípp jak tenhle pekelnej stroj.
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

to yeti: Noo připlatil jsem si za variantu s "křemíkovymi kamínky." Já za sebe můžu říct, že mě to dost mile překvapilo, záběr na sněhu je dost dobrej (předtim jsem jezdil na Dunlop WS M3) a na sněhu nevidim žadnej rozdil dokonce mi ty Vraníky přijdou i lepší. Na břečce taky dobrý, vzorek se rychle čistí, prostě tam si myslim že to je fajn. Zatim jsem všude vyjel. (Kdo měl někdy automata tak ví co to někdy tropí při opakovaným výjezdu:)). Horší jsou oprti třeba těm Dunlopkám na suchý cestě, docela hučej a kvůli vysokýmu vzorku (cca 1,5 cm) při rychlejší jízdě trochu plavou cca tak 120+... Ale mě přijdou dobrý, jezdim s corsou denně většinou po okreskách, kde se to moc neudržuje a tam se mi zatim osvědčily....

To Jitka: Nahodou naraznik dobrej mě se to libi jak to je bravny:D... No taky doufám že náhradnice bude "sekat dobrotu" Sice corsu musim dat do kupy ale to snad půjde. A ikdyž se mě naptrápila, tak je to furt první vlastní auto a to je něco jako první láska, co si budem povídat:).....
automatic
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Příspěvek od souky222 »

to je protektor?
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

jj je to celoprotektor ale pohledem to nepoznáš, je to i dost měkky ten běhoun gumy. Nedělám si iluze že to je zázrak ale sada novejch stala 3 tisice a za ty peníze jsem spokojenej, ikdyby vydržely 3 zimy (což mě netrápí), ale klidně bych si je koupil znova. Vraníky si koupila i mamka na fabii místo zánovních Barum Polaris 2 a nemůže si to, oproti Polarisům ve sněhu vynachvalit. Ale pokud by člověk jezdil dalnice nebo tak, tak už to není ono, je to prostě guma tak město, okresky....
Jinak je to tenhle model:
http://www.pneusoukup.cz/pneumatiky-dle ... 4-palcu-9/
akorát ja je kupoval za 789,-/ks
automatic
Uživatelský avatar
yeti
Příspěvky: 543
Registrován: 16 úno 2009, 14:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yeti »

sem o tom něco slyšel tak mě to zajímalo jaký to je. takže do malý rychlosti dobrý jinak hlučný, na hory asi dobrý :)
Corsa A C14NZ

Škoda Octavia Combi 1.9tdi 96KW
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Příspěvek od souky222 »

já nevim mě lidi odrazovali od prtektorů, že prej nikdy nevim jak je na tom kostra(když si to nenecháš dát na vlastní)
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

No nevim ona už technologie prtektorovaní taky pokročila. Já s tim zatim problem nemám. No s tou rychlosí je fakt že jsem na nich vic jak cca 130 nejel, ale na zimu mě to neva. Já po dalnici skoro nejezdim. Pravda že ten vysokej vzorek docela hučí. Ale pro mě osobně to jem kosmetická "závada".. Přinejhoršim zapnu rádio a je to :)
Jinak na tech okreskách zasněženejch dobrá volba za ty peníze... Já na nich budu jezdit jen tuhle zimu takže třeba vydrž nebudu moc posoudit...
automatic
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Příspěvek od souky222 »

je pravda že ty lidi měli protektory už pěkně dávno, tak ať sloužej
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

JJ děkuju, tobě přeju at ti taky corsa slouží....
automatic
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: FrantaU - Corsa C Z14XE "PINK BONBON"

Příspěvek od FrantaU »

Zdravíčko, tak od včerejška máme STK + EM zase na dva roky. Jen tak orientačně bude Corsička v horizntu něsíce či dvou na prodej. Inzerát do prodám/koupím dodám:) Jinak cenu bych viděl asi na 65 tisic (dohoda samozřejmě možná). Tak kdyby tu byl náhodou někdo, kdo by měl předběžně zájem ať se klidně ozve.
automatic
Odpovědět