Luky - Opel Corsa C - Z12XE

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

kony
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2008, 10:21
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od kony »

wilcza - no nepotřebuješ, ale pak je třeba koupit těžkej kalibr na holuby! serou všude kolem......
no a je jěště jedno pravidlo, vždy když umeju auto tak přes noc prší...... :x
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

ja ho nemyju tak sem rad ze prsi :lol:
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

Když jsem jel na benzinku naposled ,tak tam byla polonahá blondýnka co umyvala okna ,a já kretén předtim umyl cely auto a vyleštil nádherně skla :kick_in_your_face: , mě obešla velkym obloukem :-(((((((
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Uživatelský avatar
Mr Mart
Příspěvky: 84
Registrován: 20 led 2008, 17:36
Bydliště: South Bohemia

Příspěvek od Mr Mart »

Tak si měl blondýnu poprosit, jestli by neumyla tebe.
Jinak sem taky zapomněl pochválit kola (jakýpa to sou?). No a garáž je asi nejlepší tuning. Když si odmyslim holuby, tak teď jednoznačnej nepřítel nr.1 - cokoliv rozkvetlýho - z toho pylu vypadá moje auto dva dni po umytí jak citrón.
Opel Corsa C 1.2/55 "Scout" :joystick:
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

Mr Mart píše:Tak si měl blondýnu poprosit, jestli by neumyla tebe.
Jinak sem taky zapomněl pochválit kola (jakýpa to sou?). No a garáž je asi nejlepší tuning. Když si odmyslim holuby, tak teď jednoznačnej nepřítel nr.1 - cokoliv rozkvetlýho - z toho pylu vypadá moje auto dva dni po umytí jak citrón.
To jsou R14/6J MAM W1 ;-)
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Uživatelský avatar
Mr Mart
Příspěvky: 84
Registrován: 20 led 2008, 17:36
Bydliště: South Bohemia

Příspěvek od Mr Mart »

THX
Opel Corsa C 1.2/55 "Scout" :joystick:
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Novinky

Příspěvek od Luky »

Tak jsem po delší době opět tu... Neni čas no. Corsa dostala jméno BOBINA a vyměnil jsem gumky od stěračů.

Jinak pro ty co maj Corsu C ,tak takovy ty maly cvoky co v kufru drží filc na karoserii stojí jeden 9 Kč a dají se pravděpodobně objednat jen v original opel servise,což jsem taky udělal ;-) Nikde jinde neměli ,ani nevěděli o co jde.

Jinak garáž roste jako z vody ;-) Zitra betonujem desku a za tyden budem zdít... Holuby už odtáhli,ale přiletěli kosi a ty taky pěkně serou :-D

Jo a překvapení pro mě... pokud se vám v Koze C nevrací páčka blinkrů,tak musite koupit celou ...nová 1200 - 1700 dle typu :roll: Jen tiše vzdychám a vzpomínám na favorita kde byl malý ozubený dílek a stál 10 Kč :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Luky dne 27 čer 2008, 17:07, celkem upraveno 1 x.
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Uživatelský avatar
napster
Příspěvky: 83
Registrován: 05 lis 2007, 16:12
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od napster »

Máš to vyměřený mi přijde že se tam ta corsa nebude vejít :D ba ne tak asi jo ale dveře tam nevotevřeš
Seat Arosa 1,8 D
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

napster píše:Máš to vyměřený mi přijde že se tam ta corsa nebude vejít :D ba ne tak asi jo ale dveře tam nevotevřeš

:lol: :lol: :lol: Tam se vlezou se sklopenyma zrcátkama dvě auta :lol: :lol: :lol: To klame foto :lol: :lol: :lol: Garáž má na šířku 4 metry 8) 8) 8) 8)
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Tauchi
Příspěvky: 4
Registrován: 13 bře 2007, 09:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tauchi »

pěkná, pěkná ... akorát koukám, že máš taky chcíplej zadní stěrač ( na to jsou C corsy nemocný ) ... stačí to hodit o zoubek na tisícihranu a stěrač bude zase ve správný poloze . Jinak kola se k ní hodí výborně
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

Co jsem letos stihl no.Tenhle tyden snad klempiř udělá střechu 8)
Dodám někdy fotku s autem.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Uživatelský avatar
Luky
Příspěvky: 25
Registrován: 28 kvě 2008, 18:09
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

Jinak aktuálně jsem měnil vpředu ramena,čepy a podobné věci,vzadu ložiska,přední brzdy se dělali.Ještě s tim musim na geometrii.Řešil jsem i tady předtím že se mi při rychlosti přes 110kmh třepal volant a byli vibrace od kol.Jeden mechanik mi na to řekl že mám špatny gumy a nejdou prej vyvážit.Pak mi kamoš vyměnil pulku podvozku a vibrace se objevují až někdy při 140kmh což nejezdim :o Takže furt platí dvakrát měř,jednou řeŠ !! Já už jsem totiž chtěl kupovat novy gumy.
Opel Corsa C 1.2 16V, Z12XE, rv2001
Odpovědět