Suzi - Corsa C - Z10XE

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
Suzi
Příspěvky: 2
Registrován: 24 lis 2009, 18:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Suzi - Corsa C - Z10XE

Příspěvek od Suzi »

Všechny vás zdravím

Někteří mě už znáte z Corsa srazu ( Zuzka Velbloudovic ). Jak už vám Velbloud prozradil, pořídila jsem si céčkovou Corsičku. Doufám, že ji hned nevoťukám, moje řidičské "umění" je ještě na začátku. Někde se ale začít musí, tak proč né na kvalitním hopsátku .

Je to klasický litříček (Z10XE), z konce roku 2000 (jedno z prvních Céček :D ) ve výbavě Comfort. Najeto má necelých 67tis - snad pravých, jelikož autíčko má i servisku (první majitel byl v Česku). Výbava: 2 bagy, servo, klimatizace, ESP, zmykání řadičky, centrál s dálkou... pár věcí na ní ještě potřebuje dodělat, ale jelikož byla za dobrý penízky, tak to doděláme rádi ;o)


Tááák, tohle je moje Pomněnka :roztleskavacka:
Uživatelský avatar
dj-si
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 355
Registrován: 27 pro 2007, 23:02
Bydliště: moravská třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dj-si »

zdravičko, tak hlavně ať slouží a přeju hodně najetých kilometrů bez nehod :wink: plánujete s bloudem to dát nějak do parády nebo zůstane v sérii?
ŠILENÝCH 60PS >>>CorsaB C14NZ<<<
make some NOISE 132.3 db
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

To víš, že plány jsou ;o))) ale hlavně se teď musí dát komplet do pucu.. takže Poměnka je už objednaná na servis (výměna oleje, svíček, novej klíč od centrálu - jelikož jsou vypadlý tlačítka, diagnostika - svítí kontrolka).... pak už zkupuju filtry (pylovej, palivovej, vzduchovej - ten když už se bude měnit tak bych nejraději dal "sportovní" vložku), přijdou nový stěrače (asi aerotwin), už jsou koupený parkovací čidla.. musí se rozhýbat construct, protože nejde zamknout na zpátečku... dál je zakódovaný rádio, tak se musí odkódovat.. pak zkusím rozchodit handsfree, jelikož je v autě namontovaný, ale s adaptérem na starou N6210... a podobně... ;o))

Mno a až se udělaj tyhle "základní" věci, tak na jaře půjdou letní ALU kola (teď je to na zimácích).. (předpokládám že 15").. snížit "zatím" Zuzanka nechce, ale k tomu časem taky dojdeme ;o)))) .... mno a když se poštěstí, tak možná angely a zadní černý diodový.. a to by mohlo pro začátek stačit :lol:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Reelman
Příspěvky: 68
Registrován: 14 kvě 2009, 18:38
Bydliště: Dolní Žleb 9, Děčín 14, 405 02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Reelman »

Moc pěkná Corsička. Takovou modrou barvicku zboznuju. Tak přeju ať slouží co nejdýl a hlavně ať nejsou žádný bouračky. Čuss!!
Opel Corsa r.v.95, 1,2 8V, 33kW, MAX.:150 km/h. Prostě nadupaná kára jak sviň!! (smich)
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

Zuzo hodne stastne najezdenych km bez nehod a at je na tebe "pomenka" hodna stejne tak jako je na tebe Peta :wink: Myslim ze kdyz se do toho takhle obujete, brzo ji date dokupy a bude jak nova :wink:
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Koukám, že na fotkách vzadu v bazaru stojí corsa B GSI ..? :idea:
Pěkná corsa . o 2 řady novější :lol:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Lukass... jj byl tam jeden "servis edition", ale totálně prožranej a během jednoho dne co jsme si byli tu naši modrou prohlédnout, tak se to GSI za 28tis prodalo - prý nějaký mladý holce z Ústeckýho kraje...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Aha, tak třeba jí tu uvidim, pokud se jí to nerozpadne ... Jinak sry za OT
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
ondrap
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 125
Registrován: 06 zář 2008, 21:37
Bydliště: okolo Brna

Příspěvek od ondrap »

Docela by mě zajímalo jak to pojede se zapnutou klimatizací, .. Mám asi ten stejnej motor a nedovedu si to nějak představit :wink:
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Suzi
Příspěvky: 2
Registrován: 24 lis 2009, 18:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Suzi »

Kluci děkuji za příspěvky, taky doufám, že mi bude věrně sloužit.
Po pravdě, jsem se bránila této barvě, ale jelikož moc na výběr a v tak dobrém savu nebylo, tak jsem slevila ze svých nároků. Původně jsem nechtěla zasahovat do nějakých úprav na Pomněnce a chtěla jsem vozítko pouze na ježdění do práce a na nákupy, tudíž ani žádné žihadlo nepotřebuju. Ale už dávno jsem si díky Bloudíkovi přičichla k hezkým upravovaným autíčkům, že něco málo se na ní provede. Se snižováním zatím počkám, leč se bojím že chuděrku hned odrovnám :roll:. Co se týče budoucích úprav, má v rukou Velbloud, po konzultaci se mnou..ale já jsem tvárná a ráda si nechám poradit :wink:. Zatím se pracuje na základních věcech co jsou nutné. To už vám Péťa taky napsal.. :lol: . Těmto věcem stejně rozumí líp, já se tu teprve učím :wink:.
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tak o víkendu konečně byl čas trochu se začít věnovat autu. Vyměnili jsme pylovej filtr, profoukli vzduchouvej (ale stejněj půjde nový), vyčistili škrtící klapku a trochu rozleštili lak, kterej asi po celou dobu nebyl leštěnej...

Co nechápu, že někdo (pravděpodobně předchozí majitel) se pokoušel sundat CZtko na zadních vratech nožem či šroubovákem.. takže když jsem zbytek CZtka sundal "odstraňovačem samolepek", tak jsem zjistil, že je vyrytý na plech ;o/ - některý lidi fakt nepochopím..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

:shock: :shock: to fakt čumím. to přelepíš znovu nebo přijde nový lak?
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Tak to je hustý no :shock:
I German Style !
Uživatelský avatar
Maro
Příspěvky: 879
Registrován: 11 srp 2008, 01:07
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maro »

Tak to si děláš srandu Bloude ne? :shock: :shock: co to je za prasárnu ? :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

To byl nějakej šikula a neví co je ředidlo :idiot: :skrabat_v_hlave:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Odpovědět