jaký motor ?

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

spoustak
Příspěvky: 12
Registrován: 01 črc 2014, 22:16

Re: jaký motor ?

Příspěvek od spoustak »

tak ta druhá upravená neni :) a pokud bych si koupil tu první na které už něco je tak stejnak mám ještě drobátko jinou vizi a na autě stejně mě čeká plno práce :) a jestli mám schánět světla a píčovinky někde nebo si to koupit takhle už na autě a jenom to doladit tak to je pro mne míň práce :)
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: jaký motor ?

Příspěvek od Gooder »

Osobně bych do nijak upraveného auta nešel. Octavii jsem taky hledal pouze serii. Sice tím možná ušetříš peníze za nějaký ten "tuning", ale zároveň to vypovídá o tom, že to měl někdo mladý a co si budeme povídat, většina mladých auta nešetří. Kolikrát rvou peníze do světel a podobných kravin a po technické stránce to jsou vraky(viz Severovo Béčko s C20XE). Samozřejmě, stejně tak můžeš koupit seriovku vrak :) Možná méně práce ze začátku, ale ve finále více práce a více peněz. Vybírej rozumně a neber hned to první, co se Ti zalíbí. Vezmi s sebou mechanika, někoho kdo těm motorům rozumí, ať nekoupíš nějakou hrůzu. A klidně dej přednost seriovce :) Tady na fóru většina lidí začínala na seriovkách :wink:
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Odpovědět