Plechy a plasty na předek po bouračce

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Plechy a plasty na předek po bouračce

Příspěvek od Adiss »

co stojí narazník? blaník? možna i polosy? atd? ?? sejmul sem svodidla
Edit:Přesunuto,opraven nadpis.Havli
Obrázek


Obrázek a čelní sklo .. od každej hlavy pavouk.. (hold bez pásů)
Naposledy upravil(a) Adiss dne 14 črc 2008, 13:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

clovece si to nejak rychle pokrtil ne? :roll: co si vyvadel? jinak mas ty dvere zavreny nebo to je uz tak pokroucena karoserie? :roll: odkud si ze mas znacku pardubickeho kraje? :wink: jiank k tem dilum mrknu na netu e-cat apod.... nebo pak vrakoviste
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

toxik-q píše:clovece si to nejak rychle pokrtil ne? :roll: co si vyvadel? jinak mas ty dvere zavreny nebo to je uz tak pokroucena karoserie? :roll: odkud si ze mas znacku pardubickeho kraje? :wink: jiank k tem dilum mrknu na netu e-cat apod.... nebo pak vrakoviste
no havarka na Suchém vrchu. dveře sou taky trochu křivý ale na fotce nebyli uplně zavřený.. .. no jel sem domu z evidence. a pojistky
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

toxik-q píše:clovece si to nejak rychle pokrtil ne? :roll: co si vyvadel? jinak mas ty dvere zavreny nebo to je uz tak pokroucena karoserie? :roll: odkud si ze mas znacku pardubickeho kraje? :wink: jiank k tem dilum mrknu na netu e-cat apod.... nebo pak vrakoviste
na tom e-catu sou ty plechy docela levny plechařina by mohla vyjít do 2 tisic.. ale horši bude aby to zas jelo.. asi vylítla poloosa..
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

no asi bych se bal aby to nebylo hnuty no :roll: jinak nejlepsi asi bude dat to k nakymu kutilovy co se v autech hrabe ale aby to nebyl nejakej nouma :roll: jinak po narazniku se podivej spis na vrakarnu po origu ty co prodavaj na netu je druhovyroba a obcas byva problem s tim ze to uplne nesedi.. si asi nejel moc pomalu kdyz te to vyhodilo asi az do prostimeru nejspis ze? :oops:
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

no kaaamo tak ta poloosa to je mazec :? celkem te lituju...ale musis jezdit opatrneji :wink:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Nechci tě strašit ale jestli ti vylítla poloosa,tak může jít kouřit převodovka :cry: Ale taky nemusí,při troše štěstí. Ten blatník je K.O. ,nárazník tady prodáš někomu na pokusy a na vrakárně koupíš novej, plechy na B nejsou tak drahý,ty dveře a haupna půjdou srovnat, lampa vydržela, tak si myslim že do pěti litrů by ses mohl vejít :wink:
A příště pojedeš 100% pomalejc :idea:
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

toxik-q píše:no asi bych se bal aby to nebylo hnuty no :roll: jinak nejlepsi asi bude dat to k nakymu kutilovy co se v autech hrabe ale aby to nebyl nejakej nouma :roll: jinak po narazniku se podivej spis na vrakarnu po origu ty co prodavaj na netu je druhovyroba a obcas byva problem s tim ze to uplne nesedi.. si asi nejel moc pomalu kdyz te to vyhodilo asi az do prostimeru nejspis ze? :oops:
no je to na 13" svlikla se i zadni guma.. to si nějak přeber.. zkončil sem na kolmo v svodidle.. rychle odtlačit,... narazník je to poslední co mě sere.. ale co ty poloosy.. :( každopádně mam jit narovnat svodidla nebo je budu muset platit...
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

Havli píše:Nechci tě strašit ale jestli ti vylítla poloosa,tak může jít kouřit převodovka :cry: Ale taky nemusí,při troše štěstí. Ten blatník je K.O. ,nárazník tady prodáš někomu na pokusy a na vrakárně koupíš novej, plechy na B nejsou tak drahý,ty dveře a haupna půjdou srovnat, lampa vydržela, tak si myslim že do pěti litrů by ses mohl vejít :wink:
A příště pojedeš 100% pomalejc :idea:
už je to u klempíře.. plechy mě nevaděj.. jen ať převodovka a poloosy sou cajk.. třeba to jen vypadlo "ale třeba taky ne" už nepojedu ten suchak radsi nikdy vemu to přes pastviny :oops:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Mě se to stalo s Twingem,kokot mě vytlačil do pangejtu a já tam utrhl poloosu :twisted: Jenže jak je to v tom ložisku tak to bylo nějak hyn a hučelo to pak jako svině,vyměnit to nešlo. Tak jsem musel koupit jetou převodovku :cry: Ale tenkrát mi vytek všechen olej na silnici. Oprava 38 litrů,přes pojištovnu,ještě že ten mamlas neujel
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

Havli píše:Mě se to stalo s Twingem,kokot mě vytlačil do pangejtu a já tam utrhl poloosu :twisted: Jenže jak je to v tom ložisku tak to bylo nějak hyn a hučelo to pak jako svině,vyměnit to nešlo. Tak jsem musel koupit jetou převodovku :cry: Ale tenkrát mi vytek všechen olej na silnici. Oprava 38 litrů,přes pojištovnu,ještě že ten mamlas neujel
ja to byl rano pojistit (jeste teda musim zaplatit složenku :D) a jedu na evidenci . že to pak přepišu.. a dom sem už nedojel) do zatačky za 2 plnej.. pak sem vyjel ze zatačky pustim volant aby se srovnaly kola a jak sem držel plnej. tak se kola přetočili do protisměru a svodilaaaa.. dostal sem palici do skla kamoš taky.. zkoušel sem dat zpatečku že vyjedu.. ale není to jak v NFS.. už to nejelo
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

no NFS to fakt neni :lol:
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

wilcza píše:no NFS to fakt neni :lol:
hoďte nejakej odkaz na vrakoviště, NEBO nemá tu někdo z vas poloosu na víc? možna i převodovku? motor 1.5TD isuzu
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

Havli píše:Nechci tě strašit ale jestli ti vylítla poloosa,tak může jít kouřit převodovka :cry: Ale taky nemusí,při troše štěstí. Ten blatník je K.O. ,nárazník tady prodáš někomu na pokusy a na vrakárně koupíš novej, plechy na B nejsou tak drahý,ty dveře a haupna půjdou srovnat, lampa vydržela, tak si myslim že do pěti litrů by ses mohl vejít :wink:
A příště pojedeš 100% pomalejc :idea:
no jdu na to mrknout.. kluci už budou pomalu z prace.. (ty se mi asi budou hodně smát) sem rad že se hlavně nikomu nic nestalo..

ale hold další "zbytečné" peníze.. budu jezdit opatrnějc (teda jestli to pojede) dam sem pak ještě foto. nejaky.. ju? "mala informace hlinu sem měl i v SAHAŘE)
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

chtelo by to napsat odkud si :-) vrakaren je hafo :-))) ja vim jen okolo pardubic :-)
Odpovědět