Martina>Koupě Corsa C+výbava

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

rozdíl RS a HTP? HTP = je tříválec s obsahem 1200ccm a výkonem asi 40-46Kw podle toho jesli ma červený P na znaku.. a RS je naftovej 1.9TDI se supr výkonem a spotřebou a vzhledem a interierem... no proste jedina sportovní verze ve fabii..

za 200 tis musis sehnat takovou corsu ze se nám o ni muže jen zdát.. vem si sebou mechanika a jdi po tej co se ti líbí.. a ne po tej co nema ani stahovací okynka..
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

ADDIS: tož snad stahovací okýnka maj snad všecky.... :lol: :lol: :wink:
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

jaj sorry ja to psal rano než sem šel do prace jeste sem na pul spal.. okynka ma každá(skoro) ale ten dalkovej centrál... jak martinka chtěla...
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
Martina
Příspěvky: 49
Registrován: 03 črc 2008, 23:10
Bydliště: Praha Prosek

Příspěvek od Martina »

tak je rozhodnuto 8)
Včera jsme byli koupit Corsu D v Olomouci (rok stará,předváděcí 220tis.Kč 16tis.km) - je to sice centrál.zamykání bez DO a je to jen jednička (po dálnici domů do Prahy jsme uháněli i 150km/h :oops: :P )ale byla to láska na první pohled.Nemohla jsem odolat.
Nyní scháním odkazy a recenze a event.i osobní zkušenosti lidiček co už s Corsou D jezdí :)
Uživatelský avatar
william.wallace
Příspěvky: 416
Registrován: 27 srp 2007, 07:17
Bydliště: Lednice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od william.wallace »

3dv nebo 5dv? určitě nahoď fotečky!!!

Jináč já jel jen v 1.2 59kw a ta má solidní dynamiku, v recenzích ji sice kritizujou, ale v různých recenzích taky píšou, že Corsa B 1.0 40kw je jen do města, nemá dostatečný výkon......JE TO BLBOST, to ví každej jednolitrář :lol: Jináč 220t je velice dobrá cena.

Jo a jestli můžu poprosit, hodď sem první dojmy, protože by mě opravdu zajímalo, jak jezdí jednolitr D !!!
a když nahoď i subjektivní srovnání s jízdními vlastnostmi tvé předchozí Céčkové Corsy.....určitě nejsem zvědavý jen já!
BATMOBILE - Béčko, 54 koní (max. 160 km/h), socka edition :)
WOLVERINE - Céčko, 60 koní (max 170 km/h), snob edition :)
Martina
Příspěvky: 49
Registrován: 03 črc 2008, 23:10
Bydliště: Praha Prosek

Příspěvek od Martina »

Je to pětidvířko (to kvůli synovi a jeho zdravotní sedačce,která se mi do předcházejícího 3dvířka hrozně špatně dávala).No zatím zkušeností moc nemám,řídil přítel.Jinak auto na mne působí jakoby bylo mnohem větší a za volantem je to úplně něco jiného,jiná palubní deska,jiný pohled ven,jiné rozměry "čumáku",sedačky jinak tvarované než C,sedí se jakoby mnohem výš než v C.
Budu si muset zkrátka zvykat 8)
Martina
Příspěvky: 49
Registrován: 03 črc 2008, 23:10
Bydliště: Praha Prosek

Příspěvek od Martina »

Jo a nemůžu tam narvat potahy - nejde vyndat zadní sedák a nejdou mi vyndat takové ty "opěrky na hlavu?" na předních sedačkách :?
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

a jak se ti s tim jezdi? :)-
ja kdyz sem jel s corsou D 1.2, tak mi prislo ze je neskutecne preposilovane rizeni a brzdy, ale spis mi vadilo to rizeni...
Martina
Příspěvky: 49
Registrován: 03 črc 2008, 23:10
Bydliště: Praha Prosek

Příspěvek od Martina »

Já jako ženská to nedokážu tak dost trefně a odborně popsat.Ze začátku jsem se až lekla jak je to auto jiné a až dneska jsem si konečně trochu zajezdila a přicházím tomu na chuť.
Řízení jde jakoby samo - asi fakt ten posilovač řízení a brzdy?Zatím jsem stále vyjukaná tak jezdím pomaličku a opatrně :) :oops:
Uživatelský avatar
Pavča
Příspěvky: 72
Registrován: 03 lis 2010, 10:52
Bydliště: Přerov

Re: Martina>Koupě Corsa C+výbava

Příspěvek od Pavča »

Zdar,mám prosím stejný dotaz jak Martina. Kolega v práci má taky Déčkovou a přišel za mnou jako za starým oplákem,že nemůže nasadit na zadní sedák potah,no musím přiznat,že jsem mu tedy neporadil.Jak je tam přidělaný ten zadní sic?
mglore
Příspěvky: 258
Registrován: 30 říj 2009, 11:40
Bydliště: Plzeň

Re: Martina>Koupě Corsa C+výbava

Příspěvek od mglore »

to pavca:

tady mas navod na ty zadni sedadla...

http://www.ukcorsa-d.com/forum/showthre ... d-plastics

ale musis se na tom foru nejdriv registrovat, jinac uvidis grosse kugeln :locked:
Uživatelský avatar
Pavča
Příspěvky: 72
Registrován: 03 lis 2010, 10:52
Bydliště: Přerov

Re: Martina>Koupě Corsa C+výbava

Příspěvek od Pavča »

Tak díky za odkaz,sem se zaregistroval a našel stejně kulový,bo moje znalost cizích řečí je dost mdlá. Stačí,když mě někdo řekne,jestli to je tam nějak přišroubovaný a nebo nějaká blbina. Drží to prostředkem,ve předu dva držáky přišroubovaný. Adam Opel to asi nějak překombinoval - zlatý Béčko.
Odpovědět