Corsa v Dieslu (D,TD)>rady při koupi

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

mir77
Příspěvky: 19
Registrován: 15 zář 2008, 19:11
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

jo a myslíte že za těch 50 bude ve slušnym stavu nebo se do toho bude muset nasypat ještě hromady peněz, je mi jasný že je to kus od kusu, ale...
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

za ty prachy koupiš dobrou.. ja neměl vubec na vyběr a moje je cajk na to co ma najeto.. akorat sem ji ťukl.. :oops:
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

nevim no...jestli chceš 98 +- za 50tis tak to zase asi nic extra nebude, musíš počítat že se vždycky něco najde
Já jsem koupil před rokem corsu B 1.5D r.v.96.. 96tis km a mužu zaklepat že je vše bez problémů a za celou dobu jsem nic nemusel udělat ani vyměnit a motor byl komplet po GO..
Já být tebou tak na rok moc nekoukám ale spíš na stav a na to co bylo uděláno a vyměněno...

Tu corsu 1,5TD co tu byla na prodej za 50000 r.v.98 tak jsi ji koupili rodiče a je na ní ještě doost práce, kosmetický vady, nádrž tekla, tlumiče se museli vyměnit atd...
I German Style !
mir77
Příspěvky: 19
Registrován: 15 zář 2008, 19:11
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

jasný, počítám že do toho pak ještě něco půjde, sem tam nějakej škrábanec mi fakt nevadí, hlavní pro mě je aby byl v pořádku motor a brzdy, jinak zbytek se bude muset časem měnit, jen jde o to že ze studentských brigád to bude chvilku trvat a zatim bych rád jezdil...
Uživatelský avatar
napster
Příspěvky: 83
Registrován: 05 lis 2007, 16:12
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od napster »

Svoby píše:nevim no...jestli chceš 98 +- za 50tis tak to zase asi nic extra nebude, musíš počítat že se vždycky něco najde
Já jsem koupil před rokem corsu B 1.5D r.v.96.. 96tis km a mužu zaklepat že je vše bez problémů a za celou dobu jsem nic nemusel udělat ani vyměnit a motor byl komplet po GO..
Já být tebou tak na rok moc nekoukám ale spíš na stav a na to co bylo uděláno a vyměněno...

Tu corsu 1,5TD co tu byla na prodej za 50000 r.v.98 tak jsi ji koupili rodiče a je na ní ještě doost práce, kosmetický vady, nádrž tekla, tlumiče se museli vyměnit atd...
No tak sem rád že sem ji nakonec nekoupil - potřeboval sem hned 100% auto ale podle fotek vypadala pohodově trochu ji poladíš a bude to žihadlo :D
Seat Arosa 1,8 D
mir77
Příspěvky: 19
Registrován: 15 zář 2008, 19:11
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

jo jinak máte zkušenosti z dovozem aut z německa??docela by mě zajímalo jestli jsou opravdu v otolik lepším stavu jak se řiká, respektive jestli se to u auta v týhle cenový relaci vyplatí....
port777
Příspěvky: 230
Registrován: 16 zář 2007, 21:43

Příspěvek od port777 »

mir77 píše:jo jinak máte zkušenosti z dovozem aut z německa??docela by mě zajímalo jestli jsou opravdu v otolik lepším stavu jak se řiká, respektive jestli se to u auta v týhle cenový relaci vyplatí....
brat sa tym zivi.. kazdy tyzden chodim cca 2500km a dovezieme cca 2-4ks. auta su vazne vzdy v suprovom stave za hodne dobre peniaze. a vsak bacha na turkov zatial same problemy. aj rakusko je v pohode. idealne ale kupit od nemca..
Opel Corsa-C 1.7 DTi 16v r.2001
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

ted jsem koukal na parkáči stojí Ačková, 1.5 za 9500,- r.v. 92 a není sežraná,prej jezdí gut a má TK :lol: :lol: Akorát to nejni turbo
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

Havli>> co kde kdy? 8) něco schánim
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Stojí na parkáči břed načším barákem, :lol: :lol: Včera jsem jí tam očumoval,a kastle vypadá na ty roky moc dobře,je v tom 1.5D :wink:
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

na sautu. je krásná bíla Corsa A ... vypada nova po laku 1.5D a stojí 15 tis.. bral bychj ji hned dam odkaz až ji zas najdu
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
mir77
Příspěvky: 19
Registrován: 15 zář 2008, 19:11
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

nevíte náhodou nějaké podobné stránky jako je mobile.de???slyšel sem že tyto jsou předražené a že se dají auta v německu sehnat i o dost lacinějš.....
mir77
Příspěvky: 19
Registrován: 15 zář 2008, 19:11
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

jinak co si myslíte třeba o téhle???? http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

ta vypadá hezky...
I German Style !
mir77
Příspěvky: 19
Registrován: 15 zář 2008, 19:11
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

děkuju moc za odpovědi....mám ještě jednu otázku....jak je to prosimvás s náhradníma dílama...kdyby se nedej bože něco vidělalo tak jaká je jejich cena jak originálních tak z druhovýroby tak z vrakáče a také jaká je dostupnost....konkrétně by mě zajímalo například jaká je cena turba, jinak nevim co na tomto motoru může časem odejít....
Odpovědět