Tuning shop

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Pirát
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 14:02
Bydliště: Nedašov

Příspěvek od Pirát »

ba_djjour píše:lidicky pomoc, pustil som sa do instalacie toho dalkoveho a nevim si rady..kto mate skusenosti, pisnete mi do SZ. dik
jak dopadla ta instalace? Taky se na to chystám,tak abych věděl,co mě čeká a nemine.A jak jsi s tím spokojený?
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

k instalaci som sa dostal iba minuly vikend, ale zatial neuspesne..nebol som si isty ci som spravne lokalizoval riadiacu jednotku centralu a nevedel som ani ako sa k nej zapojit..

a taktiez ma ta jednotka ovladania strasne vela kablov. chcel by som zapojit aj dotahovanie okien, ale farby drotov na jednotke ovladania nesedia s farbami na centrali..takze pokial mi niekto neporadi ktory drat kam pripevnit, sam to nezvladnem..

mozno si to dam namontovat mechanikovi :roll:
Mici - Corsa B 1,2 16V
Pirát
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 14:02
Bydliště: Nedašov

Příspěvek od Pirát »

ba_djjour píše:k instalaci som sa dostal iba minuly vikend, ale zatial neuspesne..nebol som si isty ci som spravne lokalizoval riadiacu jednotku centralu a nevedel som ani ako sa k nej zapojit..

a taktiez ma ta jednotka ovladania strasne vela kablov. chcel by som zapojit aj dotahovanie okien, ale farby drotov na jednotke ovladania nesedia s farbami na centrali..takze pokial mi niekto neporadi ktory drat kam pripevnit, sam to nezvladnem..

mozno si to dam namontovat mechanikovi :roll:
to jsi mě teda nepotěšil.Nečekal jsem,že bo bude takové zamotané :cry:
Uživatelský avatar
Dodo
Příspěvky: 211
Registrován: 20 led 2008, 11:13
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Dodo »

ba_djjour píše:k instalaci som sa dostal iba minuly vikend, ale zatial neuspesne..nebol som si isty ci som spravne lokalizoval riadiacu jednotku centralu a nevedel som ani ako sa k nej zapojit..

a taktiez ma ta jednotka ovladania strasne vela kablov. chcel by som zapojit aj dotahovanie okien, ale farby drotov na jednotke ovladania nesedia s farbami na centrali..takze pokial mi niekto neporadi ktory drat kam pripevnit, sam to nezvladnem..

mozno si to dam namontovat mechanikovi :roll:
Počkaj kým bude trochu lepšie počasie a rád Ti s tým pomôžem. V autoelektrike sa celkom vyznám. 8) Lebo montáž u mechanika ťa bude stáť určite viac ako celý centrál. :wink:
Corsa B 1,0 12V World Cup
fotos zde
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

tak to si radsej pockam, nez sa otepli a kupim ti za odmenu aspon dve piva :)
Mici - Corsa B 1,2 16V
Uživatelský avatar
Dodo
Příspěvky: 211
Registrován: 20 led 2008, 11:13
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Dodo »

Ja nepijem, ale mám veľmi rád čokoládu........... :oops:
Corsa B 1,0 12V World Cup
fotos zde
Pirát
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 14:02
Bydliště: Nedašov

Příspěvek od Pirát »

Tak až to nainstalujete,tak dejte vědět,jak to dopadlo.Já se do toho pustím asi ve středu,tak uvidím. :nevim:
Pirát
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 14:02
Bydliště: Nedašov

Příspěvek od Pirát »

bylo to trochu zamotané,ale už je to tam :banan: A ten dosah-až neuvěřitelné :aplaus:
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

Pirát píše:bylo to trochu zamotané,ale už je to tam :banan: A ten dosah-až neuvěřitelné :aplaus:
a máš to nafotené? daj nejaké info!
Mici - Corsa B 1,2 16V
Uživatelský avatar
tomzy
Příspěvky: 136
Registrován: 21 črc 2008, 00:12
Bydliště: Slovensko-Vysoké Tatry

Příspěvek od tomzy »

hmm no tak ten obchod vyzera super, len skoda ze nemaju viac veci na corsu C :(
My ride Opel Corsa 1,7 dti
Uživatelský avatar
Dodo
Příspěvky: 211
Registrován: 20 led 2008, 11:13
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Dodo »

tomzy píše:hmm no tak ten obchod vyzera super, len skoda ze nemaju viac veci na corsu C :(
ten obchod je fakt super, má výborné ceny a hlavne prístup a ochota majiteľa je na slovenské pomery nevídaná :wink:
Corsa B 1,0 12V World Cup
fotos zde
Uživatelský avatar
tomzy
Příspěvky: 136
Registrován: 21 črc 2008, 00:12
Bydliště: Slovensko-Vysoké Tatry

Příspěvek od tomzy »

Dodo píše:
tomzy píše:hmm no tak ten obchod vyzera super, len skoda ze nemaju viac veci na corsu C :(
ten obchod je fakt super, má výborné ceny a hlavne prístup a ochota majiteľa je na slovenské pomery nevídaná :wink:
ved to, vidim samu chvalu, dufam ze aj sortiment bude sirisi a potom to bude super
My ride Opel Corsa 1,7 dti
Pirát
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 14:02
Bydliště: Nedašov

Příspěvek od Pirát »

a máš to nafotené? daj nejaké info![/quote]

Bohužel nafoťené to nemám,:wc_tlac: se mi foťák :(
Uživatelský avatar
ba_djjour
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 482
Registrován: 06 črc 2008, 12:53
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ba_djjour »

pirát: tak čo už, aspoň skús popísať postup inštalácie, ako to máš zapojené, a tak, aby to bolo zrozumiteľné a vedel by som to aj ja nainštalovať. dík
Mici - Corsa B 1,2 16V
Pirát
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2009, 14:02
Bydliště: Nedašov

Příspěvek od Pirát »

To nevím jestli to dokážeš nainstalovat i ty,to musíš vědět ty :wink: Nevím,jak bych ti to popsal.Prostě jsem u pojistek našel k čemu to zapojím,v návodu sice bylo že na parkovačky,ale můžeš si to dát i na blinkry,nebo na dálkové,nebo na cokoliv,ale na blinkry to má kde kdo.Pak jsem to v řidičových dveřích napojil na kabel od ovládání centrálu a bylo to.Sice to vypadá celkem jednoduše,ale taky jsem byl chvilkama zmatený :cry: Zbylo mi pár kabelů,které jsem nikde nezapojil,protože jsem to nepřipojil třeba ke klaksonu-zkoušel jsem to a bylo to celkem oničem,když mi v 10 večer před barákem 3krát zatroubil klakson-sice jen trochu,ale mě se to nelíbylo,tak jsem to zase odpojil.Tu krabičku jsem dal pod volant,ale místa na ni je všude dost.Ale na dotahování oken to asi napojit nepujde-aspoň já bych si na to netroufal-jestli to vůbec pujde o čemž pochybuju.Moc ti ten můj popis asi nepomůže,ale nevím,jak jinak bych to popsal.Pak dej vědět,jak jsi dopadl.Ať se daří :artiste:
Odpovědět