Dovoz Corsy z DE>přihlášení+STK

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Dovoz Corsy z DE>přihlášení+STK

Příspěvek od styxxy »

ahoj, potrebovyl bych poradit od cloveka kterej taha auta z nemecka vyhlidl jsem si tam corsicku nke kolem essenu cca: 700km od prahy a potreboval bych poradit jak to funguje s prepisem prevoznima znackama pojistenim atd.... proste potreboval bych jesty nekdo nemate znameho kterej se v tom pohybuje a prutahl by mi to a za kolik nebo tam jel a ja jen snim vyridil by mi to tam a ja si stim do CR prijel sam a taky me zajima kdyz koupim auto v nemecku kolik me bude stat komplet prepis stk a tyhle picovinky diky za odpovedi
Uživatelský avatar
beck
Příspěvky: 87
Registrován: 02 zář 2008, 09:43
Bydliště: Hrochov/Prostějov/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od beck »

jednoduchy,prijdes tam podepises kupni smlouvu a reknes ze s tim chces ject po vlastni ose,v tom pripade si pujdes na nejblizsi inspektorat vyridit prevozni znacky a zaplatit pojisteni,vsechno te to prijde cca na 100eur pak jedes domu doma prehasis udelas STK a jezdis si:)
Obrázek
Tigra 2.0T,A3 1.8T,Skoda 130RS,DKW F7,LR Freelander TD4
Kompletní úpravy vozu-exterier/interier/audio/motor/lak/rámovaní/motorsport
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

prevozni znacky 150€ prihlaseni v čr 5tis + cesta tam a zpet protoho kdo te tam poveze+pripadna provize
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

nebo zkus požádat prodávajícího at ti to vyřídí. značky jsou většinou na týden. tenkrát mi to ten němec, prodávající zařídil. dal jsem mu prachy až sem dorazil a frčel jsem

jinak přihlášení v čr s stk je 5 tis. absolhoval jsem to v červnu
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

takze kolik me muze vyjit na nejvic vsecko do hromady? kdyz je corsa za 33tis. do 40 vesel bych se?
PetrZ
Příspěvky: 31
Registrován: 01 čer 2008, 15:18

Příspěvek od PetrZ »

Do 40000Kc se tezko vejdes, jen dovozni technicka+emise a registrace v CR te vyjdou na 5000, pak musis pocitat benzin na 2100km, to mas pri 6l/100km zhruba 3200 kc no a ty znacky, to se musis presne zeptat, znacek je hodne typu, ty nejlevnejsi zacinaj uz na 43€, pokud vim, ale ted si nejsem jistej, zda jsou mezinarodni, musis si to vygooglovat, Nemci tomu rikaji, myslim, "Ausfuhrkennzeichen". A pak je tam jeste jedno dulezity kriterium, abys ho mohl vest po ose, to auto musi mit v Nemecku platnou STK a emise, oni to uznacuji HU=Hauptuntersuchung a AU=Abgasuntersuchung.

Good luck!
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

ty jo sem v riti ted uz nevim vubec nic jako
Uživatelský avatar
beck
Příspěvky: 87
Registrován: 02 zář 2008, 09:43
Bydliště: Hrochov/Prostějov/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od beck »

je toho hodne,takze levny auta se nevyplati kupovat,jako pokud si pojedes pro 5kovyho bavoraka v plne palbe rv. 2005 tak se Ti to oplati,ale jinak moc ne... maximalne v tom ze budes vedet ze o to auto bylo dobre pecovany pokud ma servisku a za je zdilo po dobrejch silnicich a ne po tech tankodromech co jsou unas...
Obrázek
Tigra 2.0T,A3 1.8T,Skoda 130RS,DKW F7,LR Freelander TD4
Kompletní úpravy vozu-exterier/interier/audio/motor/lak/rámovaní/motorsport
Uživatelský avatar
Caspar
Příspěvky: 15
Registrován: 17 říj 2008, 22:05
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Caspar »

Já jsem si nechal dovézt s Itálie a čistopis techničáku v ČR mě vyšel na 1500kč plus 800kč za přepis.
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

tak uvidim ale asi budu hledat jen v CR ale tahle co sem si nasel moc pekna skoda ji
PetrZ
Příspěvky: 31
Registrován: 01 čer 2008, 15:18

Příspěvek od PetrZ »

Auta typu Opel Corsa apod. se nevyplati v Nemecku kupovat v bazarech (jen ze soukrome annonce). Jsou to totiz auta, po nichz je tu velka poptavka a proto jsou tu vetsinou i drazsi, popr. za stejnou cenu jako v Cesku. Ja, az budu corsicku prodavat, tak jedine v Nemecku. Dostanu tu za ni vic :)
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

Caspar píše:Já jsem si nechal dovézt s Itálie a čistopis techničáku v ČR mě vyšel na 1500kč plus 800kč za přepis.
protože stk už udělal někdo za tebe

jinak corsu sem taky hledal v říši, ale ve finále sem ji sehnal levněji tady i když je z říše. Byla dovezena, ale nebyl čas udělat lehkou opravu, tak ji prodávali. Ještě mi slevil a opravil sem si to sám s stk ap.

ty převozky mi kupoval ten němec, ale platí i u nás a záleží na jak dlouho je chceš. cca týden vychází 100 éček
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Uživatelský avatar
Caspar
Příspěvky: 15
Registrován: 17 říj 2008, 22:05
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Caspar »

Jo, s tím stk máš pravdu....
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

700km pro corsu to je zbytecne daleko sezenes v okoli Norimberka nebo drazdan a berlina a hlavne to co by jsi dal za dopravu to by ybla pomalu porizovaci cena auta, znam lidi co vozi auta a vim kolik si uctuji a i to prihlaseni :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Odpovědět