Výfuk Corsa A GSI 1,6 101 HP

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
Poklop88
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2008, 18:05
Bydliště: Praha

Výfuk Corsa A GSI 1,6 101 HP

Příspěvek od Poklop88 »

Zdravím.

Koupil jsem Tuto Corsu a vejfuk je úplně na kaši.
Koncák už mám takže scháním střed + ten kousek s katalyzátorem, ale místo katalyzátoru tam půjde trubka.

Nevíte kde levně sehnat? Nemusí být nový.

Pak bych se chtěl zeptat, hlavní dotaz je. Jestli vejfuk jako má GSI je totožnej s ostatníma Corsama A, ten by se líp schánel.

Díky david
kotel
Příspěvky: 7
Registrován: 12 dub 2008, 20:40
Bydliště: libeznice

Příspěvek od kotel »

středovej tlumič tam dávat nemusíš...dal bych tam rovnou trubku plus origo zandní tlumič,takle to měl kámoš na corsičce a mělo to hezkej zvuk ani to neřvalo,ale jestli tam chceš dát ten střed tak ho mám doma i s těsněnim ale je starší.je taky z ačka.nechám ho za levno kdyby si měl zájem
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Příspěvek od NoX »

stredovej tlumic tam davat musis, pokud chces mit normalni spotrebu. hola trubka je sice fajn, ale auto pak jede hur a vic zere... navic argumenty " a mělo to hezkej zvuk ani to neřvalo" jsou ciste subjektivni.

rada cislo dve. pokud das misto katu trubku, jednak neprojdes emisema, a jednak opet dojde ke zvyseni spotreby, snizeni kroutaku a malemu narustu na konich - auto ale pak stejne jede hur... takze s vyfukem bych ti doporucil nelaborovat a dat tam co tam patri..
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

katalyzátory (ne shnilý) se vykupujou za 1200 kč.. takže u nas na vesnici je nemá asi nikdo :D
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
kotel
Příspěvky: 7
Registrován: 12 dub 2008, 20:40
Bydliště: libeznice

Příspěvek od kotel »

nevim no kdyz s tou corsičkou se držel bmw 325 ix do kila mu to neujelo naopak...záleží na každym jak si to chce udělat sám já jen řekl svůj nazor ze zkušenosti s dvouma áčkovejma corsama a obě pak jezdily líp a na spotřebě to znát nebylo možná o deci víc ale to se nedá poznat
Poklop88
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2008, 18:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Poklop88 »

Takže.

Mám Vectru 2,5 V6. kat šel jako první pryč. jezdim za 7l, setsřelim s tim hodně lidí.

Předtim C20XE KAT šel jako první pryč spotřeba 8 nehorázná akcelerace.

Vím že se to říka že to bude víc žrát, a ztrácí se výkon, možný to je, ale já to vůbec nesleduju.

Jinak střed tam chci určitě. Kolik za něj chceš? Je z GSI?
Můžu mít z kelly novej něco kolem 800 Kč.

Jinak hlavní otázka zní, jaký Corsy A, mají stejný výfukový potrubí? Jaký obsahy?

Jinak ke katíkům, už dávno není doba na výkup, před půl rokem jo, ale dneska za něj dostaneš s těží 300.

Díky David
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Tak ještě aby si s vectrou která má 170 koní nesestřelil hodně lidí :lol: Za 7 litrů? :lol:
:sane: :roztleskavacka: :sane:
Poklop88
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2008, 18:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Poklop88 »

Pívas - No nevěřil sem tomu mám ji přes rok, malinko jí poladil a super.

Jinak myslil že se měřim spíš s těma silnějšíme. Pod 3,0 mě nezajímaj.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

Poklop>> myslim že je jedno jestli scháníš lauf na GSi nebo na slabší páč to bude cenově podobný, ne-li stejný :wink: (jezdim taky bez katu ..smrdí to sice jak škodovka ale jede to o něco líp ale ten střeďák bych tam nechal :wink:)
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Já měl katík vysypanej a dusilo se to,emisema se legál neprošel a zvuk strašnej,zvonivej ve vyšších točkách.ted tam mám trubku,jinak střed a koncák origo.
Nedusí se to,jinak to jede normálně a spotřeba se nezvedla :wink: A ekologové at mi políbí prdel,do starýho verglu už prachy cpát nebudu :wink:
A emisema neprojdu tak jako tak :roll:
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

havli: verglu? :nono: kdyby te slysel :lol: bud rad ze ho mas a ze te nenechal nekde ve stichu :wink:
Poklop88
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2008, 18:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Poklop88 »

Ted jsem na neco prisel, zadni cast mam koncak myslim.

Ale abych to nemusel varit slozite navarovat.

Tak tady je origo vyfuk z Corsa A 1,0 A HNED POD TÍM Z GSI 1,6.

JDE TAM POUZE O TO, ZE MISTO KATU JE TAM TRUBKA AZ DO STREDU.

A ten je pouze nasazenej dal. Muzu to koupit stred + ten predni dil z 1,0 za nejakejch 1200Kč nový. Co myslíte?

Je stejna ta priruba na svody u predniho dilu u 1,0 a 1,6? To je jedinej problém co si myslim, že by mohl nastat.

Co ten střed, ten bude stejnej ne? Tomu by to vadit nemelo?

Díky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

Poklop88>> první je GSi :wink:
a když se pozorně koukneš na ty obrázky tak je tam vidět že na litru je vejfuk spojenej sponama a na gsi jsou příruby šroubovací..
normálně bych koupil 1.6kovej středovej díl (ten s tlumičem) a místo dílu s katem bych narval kus tubky s přírubama.. (teda tak sem to vyřešil) 8)
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Odpovědět