Koupě Corsa C > na co dát pozor + zkušenosti, reference

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

No, me kontrolovali i to ulozeni napravy, v tom to pry neni. tak by to mohlo byt asi to ulozeni tlumicu. Dojedu s tim na ten test a uvidim... tlumice by se mi menit nechtelo... Je to takovy gumovy zvuk. Kdyztak vymenim to ulozeni...
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
status_quo
Příspěvky: 28
Registrován: 27 lis 2008, 19:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od status_quo »

no mě říkali že se to měnit nemusí jen namazat že prý ani nevadí když to namazaný není jen to prostě vrže
Uživatelský avatar
tomzy
Příspěvky: 136
Registrován: 21 črc 2008, 00:12
Bydliště: Slovensko-Vysoké Tatry

Příspěvek od tomzy »

status_quo píše:brody: a neřekli ti alespoň čím to je? mě to nervuje :) rád bych se toho zbavil .. jinak diesel není sice na závodění a rozhodně ne oproti 1,8 ale chcíplý to rozhodně není a jestli budeš jezdit i mimo město tak já byhc jiný auto nechtěl, skoro polovinu najezdím po dálnicích s tachomtrem mezi 120-140 km/h a spotřeba dlouhodobě +- 5 litrů to je největší výhoda dieselu, přitom tem motor má na to aby i s naloženým autem upaloval celou cestu po dálnici kolem 160 bez pocitu že jedeš absolutně na doraz takže pro mě jasná volba
z 1,7dti mam tie iste pocity, super motor a paci sa mi aj to ze v zime ho nemam problem nastartovat, ked sa ine naftaky trapia.Spotreba super a vykon skvely.z benzinov som najviac chvali pocul na 1,2 16v, 1,4 16v vraj niesu nic moc...ale osobne som tym nesiel, tak sa nenechaj odradit.Na corse mam ja najazdenych 10 000 a zatial ziadna porucha okrem vymeny motorceka ostrekovacov za 10eur.
My ride Opel Corsa 1,7 dti
Uživatelský avatar
sustrig
Příspěvky: 158
Registrován: 25 pro 2007, 19:41
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od sustrig »

diky všem za info,je to pro mladou a přemíšleli jsme nad 1.2i!! stím motorem jsem spokojen u bečkové corsi,sice moc nejede ale je držák!
sustrig x12sz
Uživatelský avatar
kjuba
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 209
Registrován: 15 zář 2008, 11:07
Bydliště: Praha-Chodov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kjuba »

ja mam 1,2 16V a sem spokojenej :artiste:
je pravda ze velkej zavodak to neni,ale kdyz se muslapne na krk tak se snazi..
co se tyce investic tak moc jich nebylo(desky,kotouce,nejaky cidlo a par drobnosti) a to mam ted 131tisic
z 1,2 bych nemel strach :whistle:
Uživatelský avatar
sustrig
Příspěvky: 158
Registrován: 25 pro 2007, 19:41
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od sustrig »

Tak změna kupuje se Tigra r.v.2000 1.6 16v. Vím neni to corsa,ale našli by se rady?????
sustrig x12sz
Odpovědět