Jak NEKUPOVAT aneb jaký blblosti lidi vymyslej...

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jak NEKUPOVAT aneb jaký blblosti lidi vymyslej...

Příspěvek od Velbloud »

Když tak procházím aukro narazil jsem už na spoustu naprostejch blbostí co tam někteří umělci prodávaj a co víc, někteří chudáci to kupujou... proto jsem založil toto téma, aby někoho opravdu nenapadlo to koupit a navíc abychom se mohli těm kravinám zasmát... (btw. sám by ty prodejce spíš zavřel...)

Přináším první adepty:

SUPER CHIP POWERBOX na felicii - zvednutí výkonu o 35 HP


KONDICIONÉR KOVOVÝCH POVRCHŮ - úspora 20% spotřeby paliva


ZKVALITŇOVAČ PALIVA - ušetří vám až 27% spotřeby

TABLETY MPG - CAPS- snížení spotřeby o 14%, snížení emisí o 90%!!!!
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

ale nejhorší je že lidi tomu věří a koupí to
I German Style !
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

a pak že je finanční krize.. lidi kupujou všecko.. od toho jsou dneska tyhle portály. aukro..ikup. sbazar... :idea:
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

Tak zase nadruhou stranu ten první vynález na Felicii neni nic nenormálního,je to obyčejněj předřadnej odpor před teplotní čídlo.Za cenu 200.- je oproti skladu drahej ale není to produkt na internetu v této kategorii zdaleka ten nejnebazpečnější z hlediska kvalita efektu a cena..Ono dojde k navýšení uvedené hodnoty výkonu ne zcela v jejím plném rozsahu, pouze v závislosti na režimu zatížení motoru.To jiní machři prodávají podobný "CHIPtuning" za tisícové částky.

Dále bych chtěl podotknout, že ani aditiva uvedená v prvním příspěvku nejsou nic tak neobvyklého a závratného..Jde o výrobky opravdu zkvalitňující palivo, zvláště to neaditivované..Záleží pouze a jen na výrobci a ceně.S aditivy mám dobré skušenosti.

Tímto nechci výrobky uvedené v základu tématu nějak propagovat, ale myslím že by zde měli být zařazeny produkty daleko nebezpečnější z hlediska cena- kvalita efektu.

Bloud- pokud máš konkrétní skušenost s Tebou výše uvedenými výrobky, beru svůj příspěvěk zpět..
25DT
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

někde na Aukru jsem viděl Denní svícení Super svítivost,homologace a certifikát samozřejmostí atd cena 320 Kč
Byla to podobná kravina,atest to nemělo ani omylem :lol:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Pepex... ne ne... souhlasím s Tebou že klasický aditivum může mít vliv na výkon, spotřebu a pod... sám jsem kupoval do starých dieselů - jednou za čas u benzínky na pročištění motoru a pod... ale bude to max v jednotlivých procentech ne v těch číslech co uváděj prodejci.

- první odkaz - odpor - už jsem ho zažil dřív a přesně jak říkáš .. za pár korun může lehce ovlivnit chování motoru ale rozhodně nezvýší výkon o 5 - 35% jak uvádí majitel...

a stejně se dá pokračovat u těch ostatní krámů.. mno uznej sám, kdyby to opravdu přidávalo tak na výkonu či tak ovlivňoval spotřebu, tak myslíš, že by to automobilky při dnešním konkurenčním boji , kdy je znát každej půlitr spotřeby, nemontovali standartně??
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Já si koupím ty tablety pro mazlíka :lol: Třeba mi už nebude marodit a nebudu mu muset kupovat novéj rydroštelung :lol: :idea:
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Další novinka k nám dorazila rovnou z USA - VODÍKOVÝ GENERÁTOR
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

prodejci bych sdělil: A co jako?? 2 odpadový kolena z OBI,hadičku od nárdže z fichtla a deci slaný vody za 590 umim vyrobit taky..Jo ale prodat to asi umí jen tento maník..

To sou mi dneska převratný technológie.. :lol: A využití v praxi??zatížení baterie,mikroskopická změna směsi bez dalšího výkonu navíc..

Ale holt kdo umí....třeba to někdo koupí,je to z USA.

Bloud: spíš bych to zařadil do vtípky obrázky a různý kravinky.. :D
25DT
edenxx
Příspěvky: 81
Registrován: 30 led 2008, 20:59
Bydliště: LB/HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od edenxx »

ten vodíkový generátor je fakt drsný:)
Uživatelský avatar
mulah
Příspěvky: 66
Registrován: 15 dub 2008, 21:26
Bydliště: karlovy Vary

Příspěvek od mulah »

Hustej nejní ten generátor. Opravdu hustej je ten týpek co to vydražil za 1700,-
BLACK "D" 1.2 16v 59KW
Uživatelský avatar
corpi18
Příspěvky: 266
Registrován: 11 říj 2008, 10:59
Bydliště: Teplice v Severních Čechách

Příspěvek od corpi18 »

myslim si že tohle za 180 je trochu hovadina a prej až 35 koní nahoru :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:
http://aukro.cz/item597755913_zvyseni_v ... ml#gallery
co myslíte asi taky jenom howadina co? :D
sice 55 koní, ale už jsem z ní 174km/h vymáčknul, ale byla to fuška :-)
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

corpi: je to stejna krabicka jako SUPER CHIP POWERBOX na felicii co uvadel bloud v prvnim prispevku akorat tohle je jeste lepsi univerzalni :lol2:
Uživatelský avatar
corpi18
Příspěvky: 266
Registrován: 11 říj 2008, 10:59
Bydliště: Teplice v Severních Čechách

Příspěvek od corpi18 »

ajo, no vidíš to mi ani nedošlo, takže tohle až zase taková howadina neni, ale i tak si myslim že vyhozený prachy, bůh ví jak to motoru přidá :lol:
sice 55 koní, ale už jsem z ní 174km/h vymáčknul, ale byla to fuška :-)
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Odpovědět