Zajímavé Corsy a náhradní díly v inzerátech

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé Corsy a náhradní díly v inzerátech

Příspěvek od petanek192 »

Lado corsa asi jo mel sem ji cekal sem od toho vic teda rozhodujici je vaha muj saab vazi jak 2 corsy ...takze na sprintu asi ujede ... Na okruhu ne jelikož jeste nikdo nevychytal ten podvozek tak aby to fungovalo s tim tezkym motorem ...

Corsaku neco bych ti na to napsal asi vis vic nez ja co se tyka strategie saabu ... Jelikož ja vim ze vsechno co na tech saabech je spatne je na popud GM čili opla ... Na vzhled sem si zvykl behem par dni ...
Jo kdybych resil jako koupit auto rozhodne koupim znova protoze dilu mraky za smich , navic za tyhle penize nekoupis nic co jede takovym zpusobem a zaroven je to tak pohodlne a uvnitř tiche auto...
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Zajímavé Corsy a náhradní díly v inzerátech

Příspěvek od Co-RS-ák »

V tom bude asi ten rozdil, me informace jsou presne opacne.. Gm saabu dodali veci platformy cokoliv, ale saab se na to vykaslal a udelal si to po svem, coz byl duvod toho ze to bylo tragicky ;) a protoze treba slavna prevodovka made by saab ktera vedela lip nez ridic co je v planu, veril bych spis moji verzi ;)
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Zajímavé Corsy a náhradní díly v inzerátech

Příspěvek od Gooder »

Dle internetu SAAB váží 1660kg, což mi přijde docela dost. Na okruhu to podle mě bude taky hodně o řidiči(ono 150 koní a 800kg udělá dost) :) Jinak si myslím, že za ty peníze koupíš celkem dost aut, co pojede podobně. Sice to není pro spoustu lidí nějaký top hothatch, ale třeba taková 205 1.9 GTI má 130 koní a 860kg a věřím, že ve správných rukou dokáže zatopit kde čemu. U té se nemusíš bát, že by byla nedotáčivá :mrgreen: Tu bych si chtěl jednou pořídit :nervozni_nehty: Z dalších kandidátů, co mě napadá, je třeba Volvo T5(T5R) nebo něco z Japonska. I když ohledně pohodlnosti srovnatelné v SAABu se tam dát asi zařadit jen to Volvo. Ale věřím, že toho bude víc :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé Corsy a náhradní díly v inzerátech

Příspěvek od petanek192 »

Ja ti to tady nebudu vyvracet ale pokud si zatim stojis prijed nekdy na sobi sraz a rekni to tam :-)...

Ja jen vim ze dokud byl saab saabem tak vsechno fungovalo z GM prisly odlechcene bloky ktere se kroutí atd atd .... Prevodovku mam aisin a sem maximálne spokojen ...
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Zajímavé Corsy a náhradní díly v inzerátech

Příspěvek od Gooder »

Tak ono co na SAABím srazu čekat :D
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Zajímavé Corsy a náhradní díly v inzerátech

Příspěvek od Co-RS-ák »

musej si tu pravdu nějak zajistit :mrgreen:

no, mě je to hlavně tak nějak buřt.. :hmmm: ale je svoboda slova tak co bych si nepřihodil :mrgreen:
Fíla
Příspěvky: 18
Registrován: 11 srp 2010, 12:13
Bydliště: Praha

Re: Zajímavé Corsy a náhradní díly v inzerátech

Příspěvek od Fíla »

Našel jsem corsu B na Bazosi. Kdo shání GSI narazník, myslím, že našel! :vyplazni:

http://auto.bazos.cz/inzerat/55345146/D ... -Corsa.php
Odpovědět